Kreatywne ozdoby wielkanocne

Posted on

W jaki sposób wczuć się w klimat Wielkanocy? Warto przygotować ozdoby. Ich tworzenie to również świetny moment na kreatywne spędzanie czasu z dziećmi.

Czas spędzony w domu z dziećmi pozwoli Wam zbliżyć się do siebie, a wspólne aktywności odkryją Wasze mocne strony. Może jedną z nich jest kreatywne myślenie i tworzenie pięknych ozdób? Warto przetestować te umiejętności przed zbliżającą się Wielkanocą. Zachęcamy do wspólnej zabawy. Na pewno dostarczy Wam wiele śmiechu.

  • Wielkanocna kartka

Najbardziej charakterystyczne symbole wielkanocne takie jak kolorowe jajka, baranek, czy królik warto przenieść na laurki i własnoręcznie zrobione kartki. Jest również możliwość stworzenia kartek razem z CEWE. Możesz umieścić zrobione przez siebie zdjęcie, pokazujące kulisy przygotowań do świąt i cieszyć się tym wspomnieniem na utrwalonej kartce.

  • Ozdoby na drzwi zewnętrzne

Drzwi mieszkania lub domu również można przystroić. Wytnij ze sztywnego bloku jajka, na które później naklej paski wycięte z kolorowego bloku. Najlepiej jest przygotować sobie kilka takich pisanek w różnych rozmiarach i stworzyć z nich jedną kompozycję, która ozdobi drzwi.

ozdoby wielkanocne

  • Wiosenny bukiet

Świetnym sposobem na udekorowanie mieszkania jest stworzenie bukietu. Wykorzystaj rośliny, które masz w domu i zrób z nich wiosenną kompozycję. Idealne w klimat wpasują się tulipany, bazie i forsycja. Kwiaty są świetnym obiektem do fotografowania. Można robić im zbliżenia i odkrywać ich nowe oblicze, które później możesz utrwalić na CEWE FOTOOBRAZIE. Nadają mieszkaniu wielkanocnego charakteru. Warto stworzyć również dekoracje do bukietów. Możesz użyć swoich zdjęć i umieścić je na wyciętym przez siebie jajku. To unikalna i zabawna ozdoba, którą będziesz mógł wykonać razem z dziećmi.

  • Kolorowe pisanki

W wielkanocny klimat wprowadzą Cię pisanki. Dekorowanie jajek farbkami, materiałami, czy bibułą to świetna i kreatywna zabawa. Idealny pomysł na popołudnie w domu. W czasie takiej kreatywnej zabawy warto zrobić kilka zdjęć. Możesz je wywołać na CEWE odbitkach cyfrowych oraz przygotować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ np. w formacie kwadratowym. To świetna świąteczna pamiątka, pokazująca wesołe chwile spędzone w domu. Możesz podarować ją swoim bliskim jako osobisty prezent i podzielić się z nimi tymi wyjątkowymi momentami.

ozdoby wielkanocne

Życzymy wesołych świąt i zachęcamy do uwieczniania wspólnych chwil 😊

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *