Moje lato na zdjęciach – weekend na Mazurach

Posted on

Pierwszy letni weekend przed nami. Długo na to czekaliśmy i w końcu dotarło do nas lato, pełne słońca i radości. Warto wykorzystać ten czas i zrelaksować się nad pięknymi jeziorami. Przygotowaliśmy kilka inspiracji, które możesz wykorzystać w czasie weekendu spędzonego na malowniczych Mazurach.

Przywitaliśmy lato, a razem z nim szansę na odpoczynek i odwiedzenie pięknych miejsc. W tym roku urlop będzie wyglądał trochę inaczej niż zazwyczaj, jednak wystarczy trochę chęci i można wykorzystać lato w wyjątkowy sposób. Proponujemy rozejrzeć się i dostrzec, jak piękna jest Polska. My dziś pragniemy zabrać Cię w podróż. Co powiesz na weekend na Mazurach? Co warto tam zobaczyć?

Aktywny weekend na Mazurach

Kraina Polskich Jezior to świetne miejsce, aby spędzić aktywnie czas i odkryć w sobie fana sportów wodnych. Rywalizacja na nartach wodnych z najlepszym kumplem przyniesie Wam wiele radości i zbliży Was do siebie. Świetnym pomysłem jest również spływ kajakowy Krutynią, w którym uczestniczyć może cała rodzina. Wieś Krutyń to jedna z bardziej malowniczych miejscowości na Mazurach, która leży w samym środku bujnej Puszczy Piskiej. Miejscowość oraz rzeka w znacznej części wchodzą w skład Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Spływ kajakowy dostarczy wiele wrażeń oraz będzie świetnym treningiem rodzinnej współpracy.

Piramida w Rapie – odrobina egzotyki na Warmii

Fani egzotyki znajdą ją również w Polsce. W czasie odpoczynku na Mazurach warto odwiedzić Rapę. Właśnie w tej miejscowości znajduje się piramida, która wyglądem przypomina te wybudowane w starożytnym Egipcie. Pełni funkcję grobowca. Warto zabrać tam rodzinę i poznać ciekawostki o tym ciekawym miejscu. Na miejscu można dowiedzieć się, ile metrów ma budowla i kiedy oraz w jakich okolicznościach została wzniesiona. My podpowiemy, że wielu odwiedzających wierzy w lecznicze właściwości tego miejsca.

Prawdziwa gwiazda na Mazurach

Mazury to również miejsce, w którym pracował i doskonalił swoją wiedzę Mikołaj Kopernik. We Fromborku mieści się grób naukowca. Miasteczko jest nazywane „klejnotem Warmii”, a jego największą atrakcją jest wzgórze katedralne ze świątynią Gotycką. W czasie pobytu w tym mieście można poczuć się zdecydowanie bliżej gwiazd. Warto poznać je bliżej w muzeum poświęconemu Kopernikowi. To piękne miasteczko zagwarantuje idealną scenerię na romantyczny wieczór. Zorganizowanie pikniku pod gołym niebem w świetle gwiazd nad Zalewem Wiślanym to świetny pomysł.

Po pięknym weekendzie zostają jeszcze piękniejsze wspomnienia

Po powrocie z niezwykle udanego wyjazdu, warto zadbać o to, aby te piękne chwile zostały z Wami na zawsze. Zobacz, co możesz zrobić z fotografiami i kadrami, które udało Ci się uchwycić na malowniczych Mazurach. To idealne pamiątki dla Ciebie oraz świetnie sprawdzą się jako upominek z wyjazdu dla bliskich.

Weekend na Mazurach

Takie weekendowe wyjazdy uczą doceniać każdą chwilę i cieszyć się swoją obecnością. O tym jak ważny dla rodziny jest ten może przypominać samodzielnie wykonana CEWE FOTOKSIĄŻKA. Zobaczysz w niej, jak z ciekawością odkrywacie nowe miejsca i podziwiacie piękno jezior. Spokojna tafla wody to jest widok, do którego wraca się z przyjemnością. Oglądając CEWE FOTOKSIĄŻKĘ będziesz mógł przypomnieć sobie jak wiele energii daje Ci obcowanie z naturą oraz jak przyroda potrafi zrelaksować.

Odkrywanie, poznawanie, zdobywanie – trzy elementy doskonałej podróży

Weekend na Mazurach

Pamiętasz, jak wyszliście z rodziną na długi spacer w nieznane i znaleźliście tajemne przejście do mało znanego zakątka na Mazurach? Wtedy Waszym oczom ukazał się zachwycający widok. Warto umieścić zdjęcie tego wyjątkowego pejzażu na FOTOKUBKU EMALIOWANYM. Codzienna poranna kawa w tym kubku będzie przypominać Ci, że drzemie w Tobie odkrywca i potrafisz poradzić sobie nawet w nieznanym terenie i znaleźć odpowiednią drogę.

Wspólne przeżywanie wspaniałych momentów

Weekend na Mazurach

Wspólny spływ kajakiem, podziwianie mazurskich krajobrazów, sporty wodne, piknik nad gołym niebem w świetle gwiazd  tak wiele pięknych chwil doświadczyliście na Mazurach. Pamiątka w formie Magnesów ze zdjęciem umieszczonych na lodówce będzie przypominać Ci jak wspaniały i romantyczny wieczór w świetle gwiazd spędziliście na Mazurach, ile czułych spojrzeń wymieniliście oraz jak wyjątkowo się wtedy czuliście. Ten piknik przypomniał Wam jak bardzo się kochacie. Natomiast Magnes ze zdjęciem ze spływu kajakowego nie pozwoli Wam zapomnieć o tym, jak dobrze idzie Wam współpraca oraz i czerpanie radości z obcowania z naturą.  Tymi chwilami warto podzielić się z bliskimi. Możesz podarować im magnes ze zdjęciem na pewno ucieszą się z takiej pamiątki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.