Radosne oczekiwanie na Święta – poznaj nasze kalendarze adwentowe

Przygotowania i oczekiwanie na Święta przynoszą wiele radości. To właśnie w tym okresie czekamy z uśmiechem na spotkania z rodziną, przyjaciółmi. Już teraz pewnie  nie możesz doczekać się tych chwil, kiedy spotkasz się z bliskimi. Piękną tradycją jest odliczanie dni do Świąt z kalendarzem adwentowym. Poznaj nasze propozycje. 


Ulubiony moment w roku? Oczywiście Święta Bożego Narodzenia! Niepowtarzalny klimat tego czasu sprawia, że często z niecierpliwości wyczekujesz końcówki grudnia. Kolorowa choinka, światełka, czerwone i zielone barwy dookoła sprawiają, że powoli wprowadzasz się w ten nastrój i oczekujesz na Wigilię i wspólne świętowanie z bliskimi.
Czas oczekiwania można umilić sobie na wiele sposobów, ale najciekawiej (i najsmaczniej) będzie z kalendarzami adwentowymi od CEWE.

Fotokalendarz adwentowy – po jednym wyjątkowym wspomnieniu na każdy dzień 

Zdjęcia to nasza pasja, a radość ze wspominania jest zupełnie wyjątkowa. Dlatego stworzyliśmy fotokalendarz adwentowy. W każdym okienku możesz umieścić jedną fotografię i każdego dnia odkrywać kolejne piękne wspomnienie. Może umieścisz tam zdjęcia całej rodziny, aby ułatwić sobie oczekiwanie na spotkanie w rodzinnym domu? Świetnym pomysłem jest również umieszczenie w 24 okienkach – 24 ważnych wydarzeń z mijającego roku. Dzięki temu szybko podsumujesz swoje 12 miesięcy i docenisz, jak wiele udało Ci się zrobić, zobaczyć i jak wielu wyjątkowych ludzi udało Ci się spotkać na Twojej drodze. A może w okienkach umieścisz zdjęcie, na którym widać Twój ulubiony cytat lub motto? Otwierając okienko w czasie śniadania, codziennie rano będziesz mógł przypomnieć sobie cudowne wydarzenie. Dzień od razu stanie się lepszy.

Słodkiego miłego odlicznia – kalendarze adwentowe z przekąskami 

Słodycze potrafią umilić nawet najdłuższe i najbardziej niecierpliwe oczekiwanie. W końcu świat na słodko jest przyjemny i radosny. Z naszymi kalendarzami adwentowymi wypełnionymi słodkościami od kinder®, czy pralinkami Ferrero, oczekiwanie na Święta będzie niezwykle przyjemne. W 24 okienkach ukryliśmy różne smakołyki, które osłodzą przedświąteczne dni, a także przygotują Cię na świąteczną ucztę z ciastami od babci i mamy. Kalendarze adwentowe ze słodkościami są świetnym prezentem dla najmłodszych. Kto z nas nie lubił słodyczy w dzieciństwie? Możesz wybrać:

Kalendarz adwentowy Premium z pralinkami Ferrero,
Kalendarz adwentowym z kinder® Niespodzianką,
• Kalendarz adwentowy z czekoladkami kinder®.

Fotokalendarz adwentowy z czekoladkami kinder®

kalendarz ze słodyczami kinder

Oczekiwanie na Święta to czas, kiedy urok świątecznej atmosfery rośnie w nas z dnia na dzień. Ten moment w roku można jeszcze bardziej celebrować i sprawić, że mimo czekania, będziemy go mile wspominać. A gdyby tak codziennie rano odkrywać jedno wspomnienie i zajadać się pysznym słodkim smakołykiem? To połączenie idealne, które sprawia, że odliczanie do Świąt jest słodkie, a także dostarczy wielu pozytywnych wrażeń. Z nami możesz stworzyć swój własny fotokalendarz adwentowy z czekoladkami kinder®. Wewnątrz okienek znajdziesz fotografie oraz coś słodkiego. Świetnie będzie dzielić się wspomnieniami i przekąską z najbliższymi. W taki sposób czas oczekiwania na Święta na pewno szybko minie.

Codziennie nowa niespodzianka – kalendarz adwentowy do samodzielnego wypełnienia

kalendarz z własną niespodzianką

Kalendarz adwentowy może być również świetną formą zabawy z domownikami. W jego okienkach możesz ukryć, co tylko chcesz – drobny upominek, pamiątkę ze spaceru, bilet z pierwszej randki w kinie, a może mapę, która ułatwi znalezienie skarbu, który ukryłeś w Waszym mieszkaniu – Ty decydujesz. To świetny sposób, aby urozmaicić codzienność i umilić czas oczekiwania na Święta. Taki sposób odliczania tego wyjątkowego momentu na pewno dostarczy Wam wiele zabawy, śmiechu i pięknych wspomnień. Uruchom swoją wyobraźnię i stwórz wyjątkowy kalendarz adwentowy.

Spraw, aby czas oczekiwania na Święta był radosny, zabawny i pyszny, razem z naszymi kalendarzami adwentowymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *