Dzień – wspomnienie lata! Stwórz wakacyjną fotoksiążkę

Posted on
kronika z podróży

Z każdego letniego urlopu przywozimy mnóstwo pięknych wspomnień. Jeżeli chcesz je zachować na dłużej i mieć niezapomnianą pamiątkę z wakacji, to zaprojektuj własną kronikę w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI. W tym artykule dowiesz się, jak stworzyć kronikę ze swoich tegorocznych i wcześniejszych podróży.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z wakacji – wspomnienia, które zostaną na dłużej

Z każdych wakacji przywozimy setki zdjęć, które szkoda by było, aby pozostały jedynie na dysku lub telefonie. Prawdziwa radość z obcowania z fotografią, to oglądanie własnych wydruków na wysokiej jakości papierze. Jeżeli dodatkowo całość jest przyozdobiona piękną okładką i wykonana z ogromną dbałością o detale, to jest to gwarancją wielu niezapomnianych godzin spędzonych na podziwianiu i oglądaniu swoich prac.

CEWE FOTOKSIĄŻKA to najlepszy sposób na przygotowanie letniej kroniki. Przede wszystkim dlatego, iż możesz dostosować każdy jej element – od formatu, przez okładkę aż do wszystkich elementów wizualnych. Dzięki temu z łatwością stworzysz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która będzie opowiadała wyjątkową historię Twoich wypraw nad morze, w góry, nad jezioro.

CEWE FOTOKSIĄŻKA daje unikatową możliwość ozdobienia fotografii clipartami, czyli obrazkami, które będą podkreślać opowiadaną w niej historię wakacji. Przykładowo, jeśli spędziliście lato nad morzem, to możecie ozdobić fotografie obrazkami przywodzącymi na myśl marynistyczne klimaty – mewy, fale, latarnia morska, Słońce czy plaża. Co więcej, możesz umieścić napisy (wykorzystaj do tego estetyczne i nowoczesne kroje pisma). Pozwala to na zapisanie, jakie miejsca odwiedzaliście, kto był tam z Wami, czy umieścić przy zdjęciach daty.

wspomnienie lata

Jak zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z wakacji?

Aby stworzyć wymarzoną pamiątkę z wakacji, nie trzeba wcale posiadać umiejętności grafika. Pomoże Ci w tym intuicyjne oprogramowanie CEWE Fotoświat czy kreator dostępny online. Możesz zrobić bardzo szybko – całość przyspiesza opcja automatycznego rozmieszczania Twoich zdjęć na kartach albumu. Publikację możesz zaprojektować także na smartfonie lub na tablecie, tak więc możesz ją stworzyć już podczas wakacji!

Dobierz odpowiedni format do tego, jakie posiadasz fotografie. Jeśli w swoim albumie chcesz zaprezentować wiele pięknych widoków – np. po powrocie z wycieczki w góry – to wybierz format panoramiczny. Możesz skorzystać nawet z CEWE FOTOKSIĄŻKI XXL Panorama, w której w dużym formacie pokaże piękno wszystkich odwiedzonych miejsc.

Do dyspozycji masz także formaty pionowe, w których doskonale będą prezentować się portrety lub uniwersalne kwadratowe publikacje. Pamiętaj, że bez przeszkód możesz łączyć zdjęcia o orientacji pionowej i poziomej w dowolnym formacie albumu. W kreatorze CEWE Fotoświat lub online bez przeszkód podejrzysz, jak Twoje fotografie będą prezentować się w gotowej CEWE FOTOKSIĄŻCE, bezproblemowo dobierając najlepszy układ.

Format panoramiczny przyda się nie tylko wtedy, gdy wykonujesz fotografię krajobrazową. Współczesne urządzenia mobilne umożliwiają z łatwością wykonanie rozległych panoram. Wykorzystaj więc tryb panoramiczny w swoim smartfonie lub tablecie, aby wrócić do miejsca, w którym spędzaliście wakacje. Dzięki obszernym rozkładówkom dostępnym w CEWE FOTOKSIĄŻCE Panorama z łatwością zmieścisz w niej nawet bardzo szerokie zdjęcie.

Pamiątka z wakacji – wspominaj poprzednie lato

Wspomnienia z wakacji żyją w nas przez cały rok. Ale dotyczy to nie tylko beztroskich chwil spędzonych podczas tegorocznego urlopu. Przecież wielu z nas uwielbia wracać wspomnieniami do miejsc odwiedzanych podczas wakacji w dzieciństwie. Tym bardziej warto więc zrobić sobie CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z minionego lata.

To wspaniały sposób na zachowanie wszystkich wakacyjnych wspomnień – także tych z poprzednich lat. Może to być także świetny pomysł na prezent, np. dla rodziców, którzy mogą w niej zobaczyć zdjęcia z wakacji, które spędzali w młodości nad polskim morzem. Zadbaj o swoje wspomnienia i zachowaj je w wysokiej jakości, solidnej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Dzięki tak pięknej oprawie będą doskonale prezentować się na półce.

wspomnienie lata

Fotoksiążka może także prezentować Twoje wakacje podzielone na różną tematykę. Przykładowo możesz stworzyć wyjątkowy album pokazujący Twoje wszystkie wakacje spędzone nad morzem czy w górach. Jeżeli uwielbiasz zdobywać kolejne szczyty, to w takim albumie możesz pochwalić się swoimi osiągnięciami. Wracaj z łatwością do wszystkich wędrówek, gdy tylko sięgniesz po album leżący na półce. CEWE FOTOKSIĄŻKA może mieć maksymalnie aż 178 stron, tak więc bez przeszkód zmieścisz w niej wszystkie zdjęcia.

A może chcesz wysłać wyjątkowe pozdrowienia? Taką fotoksiążkę z łatwością zaprojektujesz i zamówisz ją pod wskazany adres, przebywając na wakacjach. Dzięki temu, zanim wrócicie z letniego urlopu, Wasi bliscy będą mogli zobaczyć, jak dobrze się bawiliście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *