Wakacje w CEWE FOTOKSIĄŻCE – relaks nad morzem

Posted on
wakacje w CEWE FOTOKSIĄŻCE (1)

Wakacje to czas, gdy wszyscy ładujemy akumulatory. Latem — w szczególności nad morzem — można gromadzić pozytywną energię, która posłuży przez kolejne miesiące. Aby jeszcze bardziej cieszyć się wakacyjnym klimatem i nadmorską atmosferą przez cały rok, rób wiele zdjęć, a następnie zachowaj je w formie pięknej, po prostu zachowaj wakacje w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać kreatywne pomysły na stworzenie wakacyjnego, marynistycznego albumu i poznać kilka wskazówek, jak jeszcze lepiej robić zdjęcia podczas urlopu nad morzem.

Wakacje nad morzem z aparatem w dłoni

Urlop nad morzem to doskonała okazja, do sięgnięcia po aparat. W cudownej letniej atmosferze pozwala na rozwijanie pasji i jednocześnie zapisywanie wspaniałych chwil. Z takiego wypadu nad morze możesz przywieźć setki świetnych ujęć, które będą zachowywały roześmiane twarze Twoich bliskich i wspaniałe nadmorskie krajobrazy. To świetna okazja, aby poćwiczyć fotografię sportową, dziecięcą, portretową czy pejzażową. Baw się fotografią i spędzaj urlop w kreatywny sposób!

Podczas urlopu nad morzem świetnie sprawdzą się wodoodporne aparaty. Możesz też po prostu wykorzystać swojego smartfona w wytrzymałym etui. Niezależnie od tego, jaki typ sprzętu wybierzesz, najlepszym aparatem jest ten, który masz w danej chwili przy sobie. Oderwij się od codzienności i odpoczywaj, łapiąc za pomocą aparatu niepowtarzalne momenty. Piękne zachody słońca, niezwykle urokliwe krajobrazy morskie, niepowtarzalny klimat portu — to wszystko uchwycone na zdjęciach sprawi, że jeszcze długo po powrocie znad morza będziesz słyszeć jego szum podczas oglądania swoich zdjęć.

Wakacje w CEWE FOTOKSIĄŻCE — idealny sposób na utrwalenie wspomnień z urlopu nad morzem

Aby w pełni cieszyć się wykonanymi nad morzem zdjęciami, zaprojektuj niepowtarzalną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Taki wysokiej jakości album, wydrukowany na świetnym papierze będzie pięknie podkreślał Twoje najcenniejsze wspomnienia. Dzięki doświadczeniu, jakie daje faktura papieru czy wydruk w dużym formacie dosłownie poczujesz bryzę nawet po powrocie do domu. Poznaj kilka naszych pomysłów, które jeszcze bardziej podkreślą marynistyczny klimat Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

wakacje w CEWE FOTOKSIĄŻCE (2)

CEWE FOTOKSIĄŻKA z nadmorskimi krajobrazami

Niezależnie czy na co dzień pasjonujesz się fotografią, czy dopiero urlop skłania Cię do poświęcenia większej uwagi tej jedynej w swoim rodzaju pasji, wakacje nad morzem będą doskonałą okazją do spróbowania swoich sił w fotografii krajobrazowej. Morze jest niezwykle inspirującym miejscem, a zachody lub wschody słońca wyglądają w tym miejscu zawsze zdumiewająco. Spróbuj uchwycić je swoim aparatem, a po powrocie zaprojektuj zachwycający album z morskimi zdjęciami.

CEWE FOTOKSIĄŻKA może być wydrukowana w panoramicznym formacie, w którym na rozkładówkach zmieścisz nawet bardzo rozległe pejzaże. Możesz pobawić się dzięki temu nawet z fotografią panoramiczną. Pamiętaj o skorzystaniu z opcji bindowania Lay-Flat, które daje możliwość rozłożenia CEWE FOTOKSIĄŻKI całkowicie na płasko. W przypadku krajobrazów zajmujących całą rozkładówkę zapewni to możliwość ich oglądania bez żadnych zakłóceń w postaci środkowego zagięcia książki fotograficznej.

CEWE FOTOKSIĄŻKA — portrety inspirowane morzem i słońcem

Podczas swojego urlopu nad morzem zabaw się w prawdziwego portrecistę. Nadmorski krajobraz zapewnia świetną lokalizację do tworzenia portretów. Możesz je robić właściwie przez cały dzień. W ciągu dnia ustaw swoich modeli na tle morza lub piaszczystych wydm i ciesz się zabawą podczas wspólnej sesji. W czasie zachodu słońca możesz wykonać portrety sylwetkowe.  To takie, w których modele pozują na tle zachodzącego słońca, a widoczne na zdjęciu są tylko ich kontury. To świetny sposób na zrobienie oryginalnych zdjęć, w których głównym tematem może być zabawa perspektywą.

Połącz efekty Waszej zabawy w całość w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Wykorzystaj klasyczny format, w którym świetnie prezentują się fotografie portretowe. Dzięki takim portretom zebranym w wysokiej jakości albumie możesz opowiedzieć w oryginalny sposób o Waszych nadmorskich wakacjach. Co więcej, będzie to doskonały sposób na zachowanie wspomnień. Jeszcze długo po powrocie za każdym razem, gdy będzie zaglądać do tej CEWE FOTOKSIĄŻKI, będą wracały do Was najpiękniejsze wspomnienia.

wakacje w CEWE FOTOKSIĄŻCE (3)

Marynistyczna CEWE FOTOKSIĄŻKA — zainspiruj się morzem

Morze to niemal nieskończona ilość inspiracji. To plaża, piasek, muszelki, statki, żagle, marynarze, portowe tawerny, ryby, wydmy, latarnie morskie, słońce, fale i jeszcze wiele, wiele więcej inspiracji.  Zgromadź je wszystkie w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Możesz to zrobić nie tylko poprzez sfotografowanie tych wszystkich motywów, ale również uzupełniając swój album świetnymi clipartami utrzymanymi w morskiej tematyce.

Jeśli chcesz słyszeć szum fal, szanty i mewy w trakcie oglądania swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI to uzupełnij ją oryginalnymi obrazkami dostępnymi w kolekcji programu CEWE Fotoświat. Podczas projektowania swojego albumu możesz dodawać cliparty z mewami, kotwicami, flagami okrętowymi, kompasami, latarniami morskimi, palmami, statkami, słońcem, falami, okrętami, kołami ratunkowymi, drinkami, okularami przeciwsłonecznymi i innymi motywami kojarzącymi się z wypoczynkiem nad morzem. Takie połączenie będzie tworzyło jedyną w swoim rodzaju opowieść o waszych nadmorskich wakacjach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *