Ślubna CEWE FOTOKSIĄŻKA idealny prezent na rocznicę

Posted on

Fotografie mają niepowtarzalną moc natychmiastowego przywoływania najpiękniejszych wspomnień. Jeżeli więc poszukujesz idealnego prezentu na rocznicę ślubu, to zdjęcia będą najlepszym wyborem. Dzięki nim podarujesz rodzicom wiele wzruszeń i odświeżysz w ich pamięci ten najważniejszy dzień w życiu. Oglądanie zdjęć ślubnych pomoże przypomnieć sobie, że w życiu najważniejsza jest miłość. Zajrzyj do tego artykułu, aby dowiedzieć się, dlaczego ślubna fotoksiążka to idealny prezent na rocznicę ślubu dla rodziców.

CEWE FOTOKSIĄŻKA – doskonały prezent na rocznicę Ślubu

Zdjęcia dają niesamowitą możliwość tworzenia prezentów, które będą stworzone w 100% z myślą o obdarowywanych osobach. Taki upominek jest również wyjątkowy. Podaruj wspaniałe wspomnienia i przelej emocje na papier, dzięki CEWE FOTOKSIĄŻCE. Możesz zaprojektować ją dokładnie tak jak chcesz i mieć wpływ na każdy element swojego projektu. Nie ma dwóch takich samych fotoksiążek – każda z nich to osobna historia, setki wspomnień i znakomity sposób publikowania zdjęć.

prezent na rocznicę (2)

Wspólne lata z ukochaną osobą mijają niespostrzeżenie, dlatego warto świętować rocznice. Niezależnie, czy jest to porcelanowa, srebrna, perłowa, koralowa, rubinowa czy nawet złota lub platynowa. Warto uwiecznić wspólne chwile w fotoksiążce i podarować ją np. rodzicom, przyjaciołom bliskim, czy partnerowi. Wewnątrz niej możesz umieścić nie tylko wszystkie najpiękniejsze kadry, ale również ciekawe ozdobniki. Do dyspozycji masz cliparty (estetyczne obrazki, które mogą uzupełniać fotografie), eleganckie kroje pisma, starannie dobrane ramki czy tła.

CEWE FOTOKSIĄŻKA z uszlachetnieniem

CEWE FOTOKSIĄŻKA może być więc dostosowana zarówno do młodych rodziców, jak i tych którzy już doczekali się wnuków czy prawnuków. Bogato zdobione wnętrze podkreśl twardą okładką z uszlachetnieniem. Dobierz format do zdjęć, które chcesz zamieścić w albumie dla rodziców. Jeżeli często podróżowali i mają wiele pamiątkowych zdjęć z wakacji, to dobrym pomysłem może być CEWE FOTOKSIĄŻKA panoramiczna. Jeśli wewnątrz chcesz zamieścić wiele wspólnych portretów rodziców, to postaw na klasyczną fotoksiążkę.

Fotoksiązka może także posłużyć do stworzenia ślubnego albumu Twoich rodziców. Być może w Waszym domowym archiwum znajdują się zdjęcia ze ślubu rodziców, ale nie zostały jeszcze zebrane w album (albo ten, w którym się znajdują, klasyczny z foliowymi kieszonkami na zdjęcia, nie do końca podkreśla podniosłość ślubnych zdjęć). Zbierz najważniejsze ujęcia ślubne i stwórz fotoksiążkę, która – co prawda po latach – ale będzie stanowić album ślubny z prawdziwego zdarzenia.

Jak zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z okazji rocznicy Ślubu

Niegdyś nie było niestety takiej tradycji jak obecnie, aby każdą sesję ślubną wieńczył album. Warto wykorzystać nowoczesne technologie i zaprojektować wyjątkowe fotoksiążki. Projektowanie tej od  CEWE jest niezwykle proste i nie wymaga specjalnych umiejętności graficznych. Intuicyjny program projektowy sprawi, że z łatwością stworzysz wymarzoną i bezcenną pamiątkę. Co więcej bezpłatny program projektowy CEWE Fotoświat posiada funkcję, która automatycznie rozmieści wybrane fotografie na kartach albumu. To zdecydowanie przyśpieszy pracę nad Twoją fotoksiążką. Oczywiście bez problemu możesz poprawić poszczególne elementy, tak aby projekt w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Dzięki możliwości dobierania przeróżnych clipartów i innych motywów graficznych, z łatwością dopasujesz CEWE FOTOKSIĄŻKĘ do charakteru Twoich rodziców. Może warto postawić na stylistykę nawiązującą do ich wspólnej pasji czy ulubionych miejsc podróży?

W fotoksiążce możesz umieścić nie tylko zdjęcia, ale także film! Jeżeli posiadasz w domowym archiwum nagrania ze ślubu rodziców, to będą one doskonałym uzupełnieniem albumu.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.