Prezent od dzieci dla Babci i Dziadka

Posted on
prezent od dzieci dla Babci i Dziadka

Czy dla Twoich dzieci Babcia i Dziadek są jednymi z najważniejszych ludzi w życiu? Ich relacja jest wyjątkowa, prawda? Potrafią wspólnie spędzać godziny i stają się dla siebie ulubionymi kompanami do zabawy… Pielęgnuj tę wyjątkową więź  i stwórz wyjątkowe prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Poznaj pomysły na zaprojektowanie kalendarza ze zdjęciami, fotoksiążki i pudełka ze zdjęciami. 

Rodzinne relacje są dla Ciebie najważniejsze? Kochasz organizować spotkania, na które przyjeżdżają bliscy? Niestety ostatni czas  pod tym względem nie był łatwy  dzieci rosną, a nie mogły widywać Babci i Dziadka tak często jakby chciały. Dlatego warto pokazać seniorom, że bez względu na różne okoliczności zajmują bardzo ważne miejsce w życiu Twojej rodziny. W tegoroczne prezenty włóż jak najwięcej serca, emocji i spróbuj za pomocą upominków wyrazić, jak niesamowita więź łączy Twoje dzieci z Dziadkami. Zaangażuj maluchy w przygotowywanie podarków. To ciekawy i przyjemny sposób nauki nawyków, które pielęgnują relacje, uczą empatii i uwrażliwiają na potrzeby drugiego człowieka.

CEWE Fotokalendarz – prezent dla Babci i Dziadka

Prezent od dzieci dla babci i dziadka

Dom Dziadków to wyjątkowe miejsce pamiętasz, że to właśnie tam w dzieciństwie wakacyjne dni upływały tak beztrosko? Wyjazd zawsze oznaczał przygodę, i oczywiście masę pysznych dań w końcu Babcia robi najlepsze ciasto z truskawkami! TerazTwoje dzieci mają świetny kontakt z Dziadkami. Wspólnie bawią się, wyjeżdżają, poznają świat. Wiele pięknych wspomnień związanych z Babcią i Dziadkiem warto utrwalić w najwyższej jakości Fotokalendarzu od CEWE i podarować im spersonalizowany prezent od serca. Dzięki wielu szablonom projektowanie jest szybkie i łatwe.

Wskazówka: Świetnym pomysłem na zaprojektowanie kalendarza jest stworzenie kilku portretów wnuków lub wspólnych zdjęć dzieci i  Seniorów oraz  dostosowanie ich do pór roku. Dzięki temu Babcia i Dziadek będą mogli wracać do pięknych wspomnień,  zawsze mając najmłodszych blisko siebie.

fotokalendarz dla dziadków

A może Twoje maluchy uwielbiają malować obrazki i laurki dla wszystkich członków rodziny? Wykorzystaj to świetnym pomysłem będzie zeskanowanie rysunków dzieci do Fotokalendarza. Dzięki najwyższej jakości wykonania i produkcji z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół zdjęcia, nawet zeskanowane fotografieprezentują się wyśmienicie. Dziadkom na pewno spodoba się to, że dzieci włożyły tak wiele serca w przygotowanie prezentu wyobraź sobie ich minę, gdy otworzą taki spersonalizowany upominek. Na pewno będą wzruszeni, a prezent dostarczy im radości przez kolejnych 12 miesięcy. Będą mogli chwalić się dziełami wnuków przed znajomymi, którzy ich odwiedzą. 

prezent dla Babci i Dziadka

Pomysł na prezent od dzieci dla Babci i Dziadka

Układanie klocków, rowerowa przejażdżka, spacer po okolicy, a może wspólne granie w gry planszowe? Czas spędzony z dziećmi jest dla Babci i Dziadka samą radością. Jeśli Twoje pociechy są jeszcze małe i razem przygotowujecie prezent dla Babci i Dziadka,  możesz zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Świetnym pomysłem jest zebranie słodkich zdjęć dzieci z ostatniego roku lub kilku lat. Dzięki temu możesz pokazać sukcesy maluchów, radość z wycieczki za miasto, uśmiech w czasie zabawy. Dziadkowie będą mogli czuć ich obecność na co dzień. Możesz również zebrać rodzinne portrety, ukazujące beztroskie chwile pełne śmiechu i uścisków. Wzruszenia gwarantowane!

prezent dla Babci i Dziadka

Wskazówka: możesz zaaranżować specjalną sesję fotograficzną dla dzieci, a później wykorzystać  fotografie do stworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI. Sesja może także być podziękowaniem dla Babci i Dziadka za to, że po prostu są. Uzupełnij fotografie podpisami z pięknymi życzeniami i słowami wdzięczności. Przygotowując sesję pociech, dopasuj poszczególne kadry do treści życzeń. Przykładowo jeśli Babcia lub Dziadek nauczyli malucha jeździć na rowerze,  dobierz zdjęcie dziecka na jednośladzie. Pamiętaj, że na okładce CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz podkreślić najważniejsze słowo za pomocą uszlachetnienia, czyli wypukłych liter, w kolorze złotym, srebrnym lub różowo-złotym.

Najpiękniejsze chwile na zdjęciach na dzień Babci i Dziadka

Pięknym i pełnym emocji prezentem dla Babci i Dziadka jest również podarowanie wspomnień utrwalonych na fotografiach w Pudełku na zdjęcia. Aż 100 kadrów w eleganckim opakowaniu pokaże, jak w pierwszym roku życia rozwijał się ich wnuczek. Pierwsze uśmiechy, wspólne chwile z rodzicami, pierwsza wizyta u Dziadków… Na pewno powrót do tych chwil sprawi wiele radości. Dodatkowo Pudełko na zdjęcia idealnie sprawdzi się w formie ramki, ponieważ można wyeksponować wybraną fotografię. Dziadek i Babcia będą mogli także z łatwością zmieniać zdjęcia, tak aby codziennie cieszyć się innym kadrem z wnuczkami.

pudełko ze zdjęciami

Ulubione fotografie z Babcią i Dziadkiem możesz umieścić również na spersonalizowanych kubkach emaliowanych, z podpisami „Babcia” i „Dziadek”.  Pomyśl, jak obdarowani będą się cieszyć, pijąc co rano ulubioną kawę lub herbatę w kubku, który przywołuje tak wiele emocji i pięknych wspomnień.

prezent dla Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek zajmują ważne miejsce we wspomnieniach z dzieciństwa. Wiesz to ze swojego doświadczenia, prawda? Nieraz przypominasz sobie wakacje w ich domu, wspólne poznawania świata, wycieczki rowerowe… Teraz z zaciekawieniem patrzysz na to, jak dzieci budują relacje z Twoimi rodzicami. Umocnij tę wyjątkową więź i razem z maluchami podaruj Seniorom piękne prezenty z okazji ich święta. Odkryj, jak wiele emocji kryją  upominki ze zdjęciami w roli głównej. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *