Spersonalizowany prezent dla Babci i Dziadka

Posted on
prezent dla Babci i Dziadka

Dziadkowie są jednymi z najważniejszych ludzi w życiu. Mają świetną relację z dziećmi, potrafią bawić się z nimi i stają się ich ulubionymi kompanami do zabawy. Uwielbiają rozpieszczać swojego wnuka i opowiadać mu fascynujące historie, pokazywać świat i przekazywać wyjątkowe wartości. Już niebawem ich święto, dlatego warto pokazać im, że wnuki ich kochają i uwielbiają spędzać z nimi czas. Sprawdź prezent dla Babci i Dziadka.

CEWE Fotokalendarz – prezent dla Babci i Dziadka

Dom Dziadków to wyjątkowe miejsce, to właśnie tam w dzieciństwie spędzałeś swoje wakacyjne dni. Wyjazd do nich to zawsze oznaczał przygodę. I oczywiście masę pysznych dań. W końcu Babcia robi najlepsze ciasto z truskawkami. Dlatego tak cieszy Cię fakt, że Twoje dzieci mają świetny kontakt z Dziadkami. Wspólnie bawią się, wyjeżdżają, a także poznają świat. Tak wiele pięknych wspomnień związanych z Babcią i Dziadkiem warto utrwalić w najwyższej jakości Fotokalendarzu od CEWE i podarować im spersonalizowany prezent od serca. Dzięki wielu szablonom projektowanie jest szybkie i łatwe.

Wskazówka: Świetnym pomysłem na zaprojektowanie kalendarza jest stworzenie kilku portretów wnuków lub wspólnych zdjęć dzieci i  Dziadków i dostosowanie ich do pór roku. Dzięki temu Babcia i Dziadek będą mogli wracać do pięknych wspomnień i zawsze będą mieć najmłodszych blisko siebie.

fotokalendarz dla dziadków

A może ulubionym zajęciem Twoich dzieci jest malowanie obrazków dla wszystkich członków rodziny? Chyba mają to po Babci Ani, która w wolnych chwilach maluje zdjęcia kwiatów. Świetnym pomysłem będzie zeskanowanie rysunków dzieci do Fotokalendarza. Dzięki najwyższej jakości i produkcji z dbałością o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół zdjęcia prezentują się wyśmienicie. A Dziadkom na pewno spodoba się to, że dzieci włożyły tak wiele serca w przygotowanie prezentu. Wyobraź sobie ich minę, gdy otworzą taki spersonalizowany upominek. Na pewno będą wzruszeni, a prezent będzie dostarczał im radości przez kolejnych 12 miesięcy. Dziadkowie będą mogli chwalić się dziełami swoich wnuków przed znajomymi, którzy ich odwiedzą.

prezent dla Babci i Dziadka

Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka

Układanie klocków, przejażdżka rowerami, spacer po okolicy, a może wspólne granie w gry planszowe? Dla Dziadków to sama radość. Warto pokazać im, że dzieci ich kochają i przygotować dla nich wyjątkowy prezent od serca. Jeśli Twoje pociechy są jeszcze małe i przygotowujesz prezent dla Babci i Dziadka w ich imieniu, to możesz zaprojektować najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Jest fotoksiązką numer 1 w Europie, która jest wielokrotnie nagradzana międzynarodowymi i krajowymi wyróżnieniami m.in. TIPA World Awards. Świetnym pomysłem jest zebranie tam słodkich zdjęć dzieci z ostatniego roku. Pokazać ich sukcesy, radość z wycieczki za miasto, uśmiech w czasie zabawy. Dziadkowie dzięki temu będą mogli czuć ich obecność na co dzień. Możesz również zebrać ich wspólne portrety, ukazujące beztroskie chwile pełne śmiechu i uścisków. Wzruszenia gwarantowane!

prezent dla Babci i Dziadka

Wskazówka: możesz stworzyć specjalną sesję fotograficzną dla dzieci, a później wykorzystać te fotografie do stworzenia CEWE FOTOKSIĄŻKI. Sesja może także być podziękowaniem Babci i Dziadkowi za to, że są. Uzupełnij fotografie napisami z pięknymi życzeniami i słowami wdzięczności. Przygotowując sesję pociechy, dopasuj poszczególne kadry do treści życzeń. Przykładowo jeśli Babcia lub Dziadek nauczyli malucha jeździć na rowerze, to dobierz zdjęcie dziecka na jednośladzie. Pamiętaj, że na okładce CEWE FOTOKSIĄŻKI możesz podkreślić najważniejsze słowo za pomocą uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym lub różowo-złotym.

Najpiękniejsze chwile na zdjęciach na dzień Babci i Dziadka

Pięknym i pełnym emocji prezentem dla Babci i Dziadka jest również podarowanie wspomnień utrwalonych na fotografiach w Pudełku na zdjęcia. Aż 100 kadrów w eleganckim opakowaniu pokaże , jak w pierwszym roku życia rozwijał się ich wnuczek. Pierwsze uśmiechy, wspólne chwile z rodzicami, pierwsza wizyta u Dziadków. Na pewno wiele radości sprawi im powrót do tych chwil. Dodatkowo Pudełko na zdjęcia idealnie sprawdzi się w formie ramki, ponieważ można wyeksponować wybraną fotografię. Dziadek i Babcia będą mogli także z łatwością zmieniać zdjęcia, tak aby codziennie cieszyć się innym kadrem z wnuczkami.

pudełko ze zdjęciami

Ulubione fotografie z Babcią i Dziadkiem możesz podarować im również na spersonalizowanych kubkach emaliowanych. Na każdym z nich można umieścić fotografię Dziadków z wnuczkiem i jeden z nich podpisać „Babcia”, a drugi „Dziadek”.  Pomyśl, jak będą się cieszyć, kiedy rano będą mogli wybić ulubioną kawę lub herbatę w kubku, który przywołuje tak wiele emocji i pięknych wspomnień.

prezent dla Babci i Dziadka

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością. Jeżeli jest jakikolwiek powód, dla którego chciałbyś wymienić lub zwrócić Twój fotoprodukt, skontaktuj się z nami, razem znajdziemy najlepsze rozwiązanie. Jeśli raz nam zaufasz, przekonasz się, że nasze obietnice się spełniają.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *