Wyprawka szkolna, czyli powrót do nauki z przyjemnością

Posted on

Ostatnie miesiące sprawiły, że uczniowie naprawdę się za sobą stęsknili i powrót do szkoły po wakacjach będzie dla nich radosnym wydarzeniem. Jak jednak sprawić, aby przyjemność ze zdobywania wiedzy towarzyszyła im przez cały rok? Na pewno pomoce naukowe i idealnie zorganizowane miejsce do nauki podtrzymają ten zapał. Spersonalizowana wyprawka szkolna z własnymi zdjęciami pomoże czerpać radość ze zdobywania wiedzy.  Wykorzystaj CEWE Fotoprodukty.

Ponad połowa letniej przerwy od szkoły za nami. Uczniowie zdążyli odpocząć, przeżyć zachwycające letnie przygody nacieszyć się promieniami słońca, a także stęsknić się za regularnym rytmem dnia w czasie roku szkolnego i co najważniejsze za swoimi koleżankami i kolegami. To idealny moment, aby zacząć kompletować wyprawkę szkolną.

Po pierwsze zeszyty i przybory

 Zeszyty to podstawowe elementy szkolnej wyprawki. Wybór okładek, podjęcie decyzji, czy potrzebujemy tego w kratkę, czy w linię, a na koniec ozdobienie ich tak, aby od razu po spojrzeniu na zeszyt było oczywiste, kto jest jego właścicielem. Warto udekorować je FOTONAKLEJKAMI z własnym zdjęciem, które pokazuje, jak świetnie Twój dzielny uczeń spędzał czas na plaży w czasie letniego wyjazdu. Komponując wyprawkę, należy pamiętać również o NOTATNIKU i BLOKU. Z CEWE możesz zaprojektować te szkolne przybory z własnym zdjęciem. Dzięki takim osobistym przyborom uczeń zdecydowanie chętniej będzie odrabiał lekcje. Ulubione zdjęcie lepiej motywuje do nauki. Zaprojektowanie oryginalnych zeszytów, czy akcesoriów szkolnych z pewnością sprawi, że uczniowie chętniej po nie sięgną. Tym samym z większym zapałem przystąpią do nowego roku szkolnego.

wyprawka szkolna - pudełko śniadaniowe

Warto zadbać o dobre samopoczucie ucznia w szkole i sprawiać, że czas w niej spędzony  będzie miał kilka punktów, na które młody człowiek czeka np. ulubiona lekcja, przerwa w połowie zajęć oraz czas na śniadanie. Smaczny posiłek dostarcza energii i pozwala zdobywać kolejne nowe doświadczenia. Uczniowie czasem zapominają o swoich śniadaniach, dlatego warto schować im przekąski do oryginalnego pojemnika z własnym zdjęciem. Przypomni to uczniowi o budowaniu samolotu z Tatą w czasie jednego z letnich weekendów i puszczaniu go na polanie za miastem. Z takim pudełkiem niezjedzone śniadanie przyniesione z powrotem do domu to przeszłość.

Po drugie odpowiednie miejsce do nauki w domu

wyprawka szkolna - CEWE FOTOOBRAZ

Warto zadbać o to, aby czas spędzony w szkole był jak najprzyjemniejszy. Równie istotne jest stworzenie idealnej przestrzeni do nauki. Warto postawić na to, aby na biurku znajdowała się lampka, potrzebne przybory takie jak długopis, linijka,  a także czyste kartki lub notatnik. Jedną z najważniejszych kwestii jest również wygodne krzesło, a także stworzenie przytulnej aranżacji wnętrza. Pomogą w tym CEWE FOTOOBRAZY, które umożliwiają wydrukowanie w dużym formacie ulubionego zdjęcia. Może to być np. piękny krajobraz, na który uczniowie będą mogły spoglądać w czasie przerw od nauki. To z pewnością wprowadzi ich w dobry nastrój i pomoże z większym zapałem podchodzić do nauki. Świetnym pomysłem jest również umieszczenie tam ulubionego zdjęcia z wakacji, na którym uchwyciłeś, jak dziecko doświadczyło czegoś po raz pierwszy. Konstruowanie i puszczanie latawca i czas spędzony z Tatą to na pewno jedno z jego ulubionych momentów lata.

Przyjazną przestrzeń do nauki w domu pomogą zorganizować także wybrane FOTOPREZENTY. Przykładowo może to być PODKŁADKA POD MYSZKĘ z własnym zdjęciem czy FOTOKUBEK EMALIOWANY. W szczególności starsi uczniowie (czy np. studenci) będą zachwyceni, mogąc wypić kawę z kubka z ulubioną fotografią.

Po trzecie organizacja

Każdy rozpoczynający się rok szkolny wymaga dobrej organizacji. Tylko dzięki temu uda się zgrać wszystkie plany i zadbać o sumienne wypełnianie obowiązków. Pomoże w tym FOTOKALENDARZ. Taki kalendarz może zawierać ulubione fotografie, tak więc będzie jednocześnie świetnym miejscem do ekspozycji wybranych zdjęć. Jako że możesz go zaprojektować od dowolnego miesiąca (nie musisz czekać na rozpoczęcie nowego roku kalendarzowego), to z łatwością stworzysz szkolny FOTOKALENDARZ.

wyprawka szkolna - CEWE Fotokalendarz

Wśród oferty CEWE FOTOKALENDARZY znajdziesz również biurkowe. Są one bardzo praktyczne, gdy np. dziecko uczy się w różnych miejscach – np. w swoim pokoju odrabia lekcje z języka polskiego, a w salonie zajmuje się zajęciami plastycznymi. Kalendarz biurkowy można postawić koło monitora, tak aby z łatwością planować przyszłe zajęcia.

O odpowiednie zaplanowanie obowiązków zadba terminarz. Dzięki niemu nie dojdzie także do przeoczenia ważnych dat i terminów. Terminarz może zawierać ulubioną fotografię i łączyć w sobie harmonogramy wszystkich członków rodziny. To umożliwi zgranie wszystkich planów i łatwiejsze wyszukanie czasu wolnego, który spędzicie razem.

Niech ten rok szkolny będzie pełen cudownych doświadczeń!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.