Zachwyć Twoją Mamę – prezenty na Dzień Mamy

dzień mamy

Zbliża się jeden z najważniejszych dni w roku – Dzień Mamy! Niezależnie czy Mama ma pod opieką maluszki, czy jej dzieci już dawno wyruszyły w świat, to warto w tym dniu przypomnieć jej, jak jest ważna i przywołać najpiękniejsze wspomnienia. Nic nie nadaje się do tego lepiej niż fotografia. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać nasze pomysły i inspiracje na prezenty na Dzień Mamy, które zachwycą i wywołają uśmiech na twarzy!

 

Nasze propozycje prezentowe z okazji Dnia Mamy podzieliliśmy głównie według tego, ile lat mają pociechy Mamy. Dla niej nawet jej dorośli potomkowie wciąż pozostaną dziećmi, stąd zawsze będzie cieszyła się z pięknego, fotograficznego podarku. Na początek sprawdź propozycje, które możesz zrealizować w imieniu maluszka, który jeszcze jest za mały, aby samodzielnie przygotować prezent dla Mamy. W dalszej części artykułu znajdują się pomysły, które możesz dać dla swojej Mamy.

Pomysły na prezenty dla Mamy maluszka

W wyjątkowy sposób Dzień Mamy obchodzą te kobiety, które dopiero co urodziły maleństwo lub ich maluszki dopiero zaczynają poznawać świat. Pierwszy Dzień Mamy w życiu wymaga naprawdę wyjątkowego świętowania. O prezent warto zadbać także w przypadku Mam, które spodziewają się już niebawem narodzin pociechy.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ze zdjęciami milusińskich

W sytuacji, gdy Dzień Mamy wypada krótko po narodzinach maleństwa, warto zaprojektować CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, która będzie zawierała zbiór portretów dziecka. Już w pierwszych dniach życia nowonarodzone dzieci mają zrobionych więcej zdjęć, niż wiele ze starszych osób przez całe życie. Stąd na pewno będzie w czym przebierać w przypadku gromadzenia materiału do CEWE FOTOKSIĄŻKI dla Mamy. Możesz ją także uzupełnić fotografiami wykonanymi w okresie oczekiwania na narodziny. Wszak wszystko to, co zaczęło się dziać w życiu Mamy, rozpoczęło się już wtedy, gdy maluszek znajdował się tuż pod sercem.

W przypadku nieco starszych pociech możesz wybrać zdjęcia według jakiegoś motywu. Mogą to być przykładowo wspólne portrety Mamy i jej malucha, albo efekt specjalnie zorganizowanej sesji jej dziecka. Świetnym pomysłem jest przygotowanie zdjęć, w których dziecko wciela się w różne role. Taka inscenizowana sesja będzie dobrą zabawą dla malucha, ale również wywoła wiele uśmiechów na twarzy Mamy.

prezenty na dzień mamy

Pomysły na prezenty dla Mamy starszych dzieci

Mama myśli o swoich dzieciach przez całe ich życie. Niezależnie czy mają 3 dni, 3 miesiące, 3, 13 czy 30 i więcej lat! Dlatego właśnie przygotuj dla niej niesamowity prezent na Dzień Mamy, który podkreśli to, jak bardzo jest ważna.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ze wspomnieniami Mamy

Chociaż na Dzień Mamy warto podkreślać znaczenie jej więzi z dziećmi, to w CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz także zamieścić zdjęcia, które będą pokazywały, w jaki sposób ją postrzegasz. Mogą to być portrety Mamy z młodości czy takie, które pokazują za co najbardziej cenisz Mamę i co najbardziej w niej lubisz. Jej pasje, ulubione miejsca, które odwiedziła, zdjęcia z młodości, ważne chwile w jej życiu (nie tylko związane z dziećmi, ale także z nią samą) – to wszystko może być kluczem do stworzenia wyjątkowego albumu na Dzień Mamy.

Jeśli dzieci Mamy są już dawno dorosłe, to CEWE FOTOKSIĄŻKA może stać się wehikułem czasu, który przeniesie ją do dni, gdy miała pod swoją opieką maluchy. To jest właśnie największa magia fotografii – zdolność do przywoływania najcudowniejszych momentów. Dzięki oprawie CEWE FOTOKSIĄŻKI, wysokiej jakości papierowi i eleganckim oprawom znów ożyją najpiękniejsze chwile w życiu. Mogą to być drobne, zwykłe chwile, które z perspektywy czasu tworzą jednak piękno życia.

CEWE Fotoobraz na Dzień Mamy

Wybierz ulubione zdjęcie Mamy z jej pociechą i wydrukuj je w dużym formacie. Ozdób nim sypialnię, salon lub inne miejsce, w którym Mama lubi się relaksować i spędza dużo czasu. Możesz też wybrać CEWE Fotoplakat i zacząć nową tradycję. Co roku na Dzień Mamy drukuj kolejne zdjęcie pokazujące postępy pociechy i ozdabiaj nim wnętrze. Pamiętaj, że w CEWE możesz zamieścić wydrukowaną fotografię wielkoformatową w ramie, tak więc Twój prezent na Dzień Mamy będzie od razu po dostarczeniu przez kuriera nadawał się do wręczenia adresatce podarku.

prezenty na dzień mamy

Niech Mama ma swoje dzieci zawsze przy sobie

Każdy lubi otaczać się ulubionymi zdjęciami. W ramkach, w albumach, na ścianach, w portfelu czy na tapecie urządzeń mobilnych i komputerów. Jednakże Mama może cieszyć się ulubionym zdjęciem ze swoimi nastoletnimi, dorosłymi (i nie tylko) dziećmi także od razu gdy sięga po smartfon. I to jeszcze zanim włączy wyświetlacz! Wszystko za sprawą CEWE Fotoetui, które jest świetnym prezentem na Dzień Mamy.

Szeroka oferta różnych etui sprawia, że ten pomysł na prezent możesz dopasować do każdej Mamy. Zarówno do tej, która prowadzi życie w wolnym tempie, jak i takiej, która uwielbia uprawiać sporty. Tutaj odpowiednio nadadzą się etui na smartfon drewniane lub wzmacniane. Taki prezent na Dzień Mamy możesz także dopasować do tego, w jaki sposób Twoja Mama korzysta ze smartfona. Oczywiście z łatwością dobierzesz też etui do posiadanego przez nią urządzenia mobilnego.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *