Zdjęcia kota – pomysły na wykorzystanie fotografii Twojego pupila

Posted on
zdjęcia kota (1)

Zdjęcia kota znajdują się na Twoim telefonie komputerze, a codziennie dochodzi kolejnych kilka jego portretów do galerii. Jednak jak oprzeć się uchwyceniu na fotografii jego uroczej pozycji w czasie snu lub w czasie zabawy? Twój kot wniósł do codzienności Waszej rodziny wiele radości, miłości i śmiechu. Warto wykorzystać te wspomnienia i stworzyć wyjątkowe produkty CEWE.

Pamiętasz pierwszy dzień wspólnej przygody z Waszym kotem? Gdy przywieźliście go do domu, był taki malutki i uwielbiał się przytulać. Szybko urósł, jednak nadal uwielbia, kiedy tulicie go i bierzecie na kolana. Kocha też bawić się i biegać po mieszkaniu za sznurkiem lub jedną z jego pluszowych zabawek. Jednak jedną z jego największych miłości jest sen. Macie tak wiele pięknych wspomnień. Chcesz wykorzystać je w ciekawy sposób? Wystarczy, że wybierzesz zdjęcia kota i zdecydujesz się na kreatywną zabawę.

Wspólne chwile z pupilem w najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE

cewe fotoksiążka ze zdjęciami kota

Po pierwszych kilku dniach mruczka w domu okazało się, że to niezły śpioch i leniuszek. Uwielbia zajmować wygodną pozycję na łóżku i odpoczywać. Masz wiele zdjęć, na których dostojnie się prezentuje, a także słodkich ujęć, kiedy tuli się do Twoich dzieci. Warto wykorzystać te piękne wspomnienia i umieścić je w CEWE FOTOKSIĄŻCE, która jest numerem jeden w swojej kategorii na Starym Kontynencie. Możesz zestawić w niej fotografie z czasów kiedy Twój kociak był malutki z obecnymi zdjęciami lub uporządkować te kadry chronologicznie. A może zbierzesz najlepsze wspólne zdjęcia i umieścić je w najwyższej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE? Możesz wykorzystać nasze szablony i cliparty, a także możliwość dodawania tekstu, by nadać Twojemu wyjątkowemu projektowi jeszcze więcej osobistych akcentów.

Wskazówka: na okładce Twojej fotoksiążki możesz umieścić tytuł i podkreślić go za pomocą uszlachetnienia w kolorze złotym lub srebrnym. Ta funkcja została nagrodzona przez międzynarodowy panel ekspertów TIPA World Awards.

Domowe biuro z kocim elementem

zdjęcia kota

Domowe biuro to świetna przestrzeń do ciekawej aranżacji wnętrza. Warto zadbać o wygodne krzesło, biurko, długopisy, dobre oświetlenie. Bardzo ważnym aspektem w pracy zdalnej jest dobra organizacja czasu. Dlatego w domowym biurze nie może zabraknąć kalendarza. A co powiesz na to, aby zaprojektować własny Fotokalendarz ze zdjęciami Twojego kota? Wystarczy wybrać 12 fotografii. Na pewno szybko znajdziesz te idealne. Możesz dopasować zdjęcia kota do pór roku lub wybrać kadry, na których uchwyciłeś, jak śpi lub się bawi. Fotokalendarz od CEWE na pewno sprawi Ci wiele radości. Co miesiąc będziesz mógł wrócić do jednego ze wspomnień z Twoim mruczkiem w roli głównej.

Radosny dom z kotem

Chcesz odświeżyć mieszkanie i nadać mu wyjątkowego charakteru? Świetnym pomysłem, by sprawić, aby dom był bardziej przytulny, jest zastosowanie różnych ciepłych kolorów, przyjemnych materiałów, ciepłego oświetlenia, a także osobistych akcentów. Może w Twoim salonie pojawi się Fotoobraz ze zdjęciem kota? Na pewno masz takie zdjęcie mruczka, które sprawia, że się uśmiechasz lub przypomina Ci się jakaś zabawna anegdota. Warto wykorzystać je i ozdobić mieszkanie. W końcu nie bez powodu mówi się, że kot nadaje domowi duszę.

zdjęcia kota

Prezenty od serca dla miłośników kotów

Świetnym pomysłem na wykorzystanie zdjęć Twojego pupila są również fotoprezenty CEWE. Możesz stworzyć poduszkę, kubek lub etui na smartfona. Pomyśl, jak dzieci będą się cieszyć, gdy będą mogły napić się swojego ulubionego kakao z kubka z kotem, którego kochają i na co dzień się nim opiekują. A może chcesz zrobić prezent samemu sobie? Doskonały pomysł. Warto zaprojektować etui na smartfona. Dzięki temu będziesz mieć Twojego mruczka zawsze przy sobie. 

prezenty ze zdjęciem kota

Wspólna zabawa dla całej rodziny

Układanie puzzli to świetna zabawa dla całej rodziny. Możecie wygodnie rozsiąść się przy stole lub na podłodze i złożyć elementy. W trakcie zabawy możecie porozmawiać, pożartować i po prostu pobyć razem. Co powiesz na to, aby ułożyć puzzle ze zdjęciem Waszego kota? Spersonalizowana układanka przyniesie wiele radości i sprawi, że będziecie mogli powspominać przygody związane z mruczkiem. A kot będzie mógł bawić się pudełkiem po puzzlach. Opakowania są przecież również wysoko  jak spanie w rankingu rzeczy, które kochają te zwierzęta.

zdjęcia kota

Pamiętaj, że wszystkie produkty CEWE są objęte Gwarancją Satysfakcji. Jesteśmy pewni, że są one wykonane z dbałością o każdy szczegół i charakteryzują się najwyższą jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.