Zdjęcia z efektem Instaxa, jak je zrobić?

Posted on

Zdjęcia wykonywane aparatami natychmiastowymi mają swój ponadczasowy, łatwo rozpoznawalny styl. Zdobyły dzięki temu uznanie milionów użytkowników na całym świecie i wciąż podbijają serca fanów fotografii. Jednak takie zdjęcia z efektem Instaxa możecie otrzymać również gdy fotografujecie aparatem lub telefonem. Z tego wpisu dowiecie się, jak je wykonać.

Zdjęcia w stylu retro

zdjęcie jak z InstaxaFotografia natychmiastowa cieszy się ogromną popularnością i w wielu osobach budzi sentyment i skojarzenia ze stylistyką vintage czy retro. Nie da się ukryć, że właśnie to bezpośrednie nawiązanie i sympatia do minionych lat stoi głównie za popularnością tej techniki fotograficznej. Jeżeli nie korzystacie z aparatu natychmiastowego, a macie ulubione zdjęcia, które świetnie prezentowałyby się wydrukowane zgodnie z konwencją Instaxa, to w CEWE mamy coś dla Ciebie.

Zdjęcia Retro to wydruki na świetnej jakości papierze, które nawiązują bezpośrednio do stylistyki fotografii natychmiastowej. Dzięki temu rozwiązaniu Wasze ulubione kadry mogą zostać umieszczone w charakterystycznej, białej ramce. Dodatkowo możecie zastosować filtry kolorystyczne, dzięki którym jeszcze łatwiej uzyskacie klimat Instaxa. Co więcej, kolekcję Waszych retro zdjęć otrzymacie w estetycznym kartonie, umożliwiającym bezpieczne i eleganckie przechowywanie.

Zdjęcia natychmiastowe to nie tylko fajny styl, ale również świetna zabawa. Możecie wydrukować portrety swoich krewnych i znajomych, a następnie poprosić ich o własnoręczne podpisanie. Takie wydruki posiadają wolną przestrzeń pod zdjęciem, która świetnie wygląda uzupełniona odręczną dedykacją.

Zdjęcia jak z Instaxa – skorzystaj z aplikacji

Zaprojektowanie zdjęć w stylu Instaxa jest niezwykle proste. Wystarczy wykorzystać aplikację CEWE FOTOŚWIAT (dostępną na urządzenia z systemami Windows, macOS, Linux, iOS i Android), która posiada przyjazne i intuicyjne menu. Oprogramowanie umożliwia nie tylko wybranie odpowiednich zdjęć i dodanie nadrukowanych podpisów, ale również wybranie wzoru na tylnej stronie takiej fotografii. Ta cecha daje dużą przewagę nad tradycyjnymi materiałami natychmiastowymi, które mają zawsze ten sam wzór zdefiniowany przez producenta.

Oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT posiada dodatkowe funkcje, ułatwiające tworzenie idealnych zdjęć. Przede wszystkim aplikacja informuje, czy dana fotografia będzie wydrukowana w odpowiedniej jakości. Uzależnione to jest od rozdzielczości wgranego pliku. Warto przy tym pamiętać, że wydruki retro nie wymagają bardzo dużych obrazów, aczkolwiek dobrze jest zawsze dbać o możliwie najwyższą jakość źródłowych plików. Takie zdjęcia można również zaprojektować i zamówić w kreatorze online, dostępnym na stronie.

Warto utrwalić letnie wspomnienia w ciekawej formie. Zdjęcia retro idealnie nadają się do tego!

Zdjęcia w formie Instaxa – czy możliwy jest wydruk, mimo braku odpowiedniego aparatu?

Oczywiście, że tak! Nie musisz posiadać aparatu natychmiastowego, który zazwyczaj drukuje zdjęcia tego typu. Wystarczy, że sam wybierzesz te, które mają przyjąć tę oryginalną formę, po czym prześlesz je do nas online lub za pomocą programu. Zdjęcia od CEWE łudząco przypominają formę, jak z Instaxa, dzięki czemu tak naprawdę możesz wykorzystać każdą fotografię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *