Złote myśli na narodziny dziecka – jak je wykorzystać?

złote myśli na narodziny dziecka (3)

Pojawienie się nowego członka rodziny to jedyny w swoim rodzaju czas, gdy zarówno przed dorosłymi, jak i maluchem otwiera się zupełnie nowy świat zachwytów, wzruszeń i niezapomnianych chwil. Jeżeli chcesz wykonać dla nowo narodzonej pociechy wyjątkową pamiątkę, to przygotuj CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Umieść w niej wzruszające sentencje, które będą cudownie podkreślać zamieszczone w niej zdjęcia. W tym artykule znajdziesz przykładowe złote myśli na narodziny dziecka, a także poznasz pomysły, jak je wykorzystać w połączeniu z Twoimi zdjęciami.  

Złote myśli na narodziny dziecka

Poniżej znajdziesz wybrane, najpiękniejsze cytaty z okazji narodzin dziecka. Wśród nich znajdziesz sentencje, które przypominają nam, co znaczą dla nas dzieci. Przygotowaliśmy również  takie, które pozwolą spojrzeć na świat ich oczami. Umieszczone w CEWE FOTOKSIĄŻCE z pewnością będą wzruszać świeżo upieczonych rodziców. Zawierają w sobie też wiele mądrości, które będą inspirowały rodziców podczas opieki i wychowywania maluszka.

 • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat. / Janusz Korczak
 • Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym. / Phil Bosman
 • Trzy rzeczy, które zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka. / Dante Alighieri
 • Człowiek, który ma dzieci, nie potrzebuje aniołów. / Graham Masterton
 • Najlepszym spadkiem, jaki możemy pozostawić naszym dzieciom, są szczęśliwe wspomnienia. / Og Mandino
 • Dzieci przynoszą nam kawałek nieba na ziemi. / Roland Leonhardt
 • Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie. / Paulo Coelho
 • Istnieją dwa rodzaje dotyku, które pamięta się przez całe życie: pierwszy raz, kiedy ukochana osoba muśnie twoją dłoń, i ten, kiedy twoje nowo narodzone dziecko chwyci cię za palec. W obu przypadkach jesteście ze sobą związani już na wieczność. / Alyson Richman
 • Za każdym razem gdy na świat przychodzi dziecko, świat jest tworzony od nowa. / Jostein Gaarder
 • Wasze małe stopy robią największe ślady w naszych sercach. / autor nieznany
 • Najważniejszy obowiązek wobec dzieci, to dać im szczęście. / Alen Baxton
 • Radości życia rodzinnego są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza. / Johann Heinrich Pestalozzi
 • Dziecko, to uwidoczniona miłość. / Novalis
 • Są tylko dwa niewyczerpane dziedzictwa, które musimy mieć nadzieję przekazać naszym dzieciom: korzenie i skrzydła. / Harding Carter
 • Dzieci potrzebują ciepła, wielkiej miłości, żeby być ludźmi. / Hegel

CEWE FOTOKSIĄŻKA

Wspaniałe cytaty o dzieciach w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Gdy już wybierzesz swoje ulubione cytaty, umieść je w albumie dla maluszka. W CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz wykorzystać piękne kroje pisma, które będą świetnie podkreślać wyjątkowość tych słów. Możesz zaprojektować album, który będzie przypominał, co jest najważniejsze w rodzicielstwie.

Pięknie cytaty z okazji narodzin  w CEWE FOTOKSIĄŻCE mogą być jak drogowskazy, które będą wyznaczały kierunek młodym rodzicom. Te słowa wielokrotnie przypominają, co jest najważniejsze we wspólnym czasie z dzieckiem, czego można się od niego nauczyć i co można dać mu najlepszego z siebie. W połączeniu z pięknymi fotografiami — ukazującymi Mamę w ciąży czy rodziców jak sami byli malutkimi dziećmi — może stać się pięknym, inspirującym albumem, który umożliwi odkrywać macierzyństwo za każdym razem, gdy otworzy się jego strony.

Do tych pięknych cytatów warto dodać także słowa od siebie. Często te najprostsze, płynące prosto z serca będą najlepsze. Chociaż wspaniali pisarze, poeci czy mówcy w niezrównany sposób potrafili ująć w słowa prawdy o rodzicielstwie i dzieciach, to przecież każdy z nas był dzieckiem lub wychowywał własne dzieci, stąd nosi w sobie wiele trafnych spostrzeżeń. Zainspiruj się naszymi cytatami i spróbuj przypomnieć sobie, co znaczyło dla Ciebie dzieciństwo Twoje lub Twoich pociech.

złote myśli na narodziny dziecka (2)

Cytaty dla najmłodszych — nie tylko w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Warto znaleźć miejsce dla cytatów z okazji narodzin dziecka także w innych CEWE Fotoprezentach. Jeśli przygotowujesz fotograficzny prezent z okazji narodzin pociechy, to świetnym pomysłem będzie połączenie fotografii z piękną sentencją. Poniżej znajdziesz kilka inspirujących pomysłów.

Jeśli chcesz złożyć gratulacje rodzicom nowo narodzonego dziecka, to przygotuj dla nich samodzielnie zaprojektowaną, unikatową CEWE Fotokartkę. Możesz umieścić w niej dowolną, wybraną przez siebie fotografię i uzupełnić ją ulubionym cytatem. Dzięki temu uzyskasz unikatową kartkę z gratulacjami, która będzie jedyną w swoim rodzaju pamiątka.

Pierwszy rok życia dziecka będzie z pewnością niezapomnianym okresem pełnym wzruszeń i cudownych momentów. Doskonałym pomysłem jest zatem stworzenie CEWE Fotokalendarza, który będzie towarzyszył rodzicom w trakcie tych miesięcy. Jako że możesz zaprojektować go tak, aby rozpoczynał się od dowolnego miesiąca, to stworzysz go dla dziecka urodzonego o każdej porze roku. Wzbogać każdą kartę danego miesiąca wyjątkowymi cytatami. Rodzice będą mogli znaleźć w nim inspiracje przydatne podczas wychowywania nowego członka rodziny.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *