CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Etui bio

Jesteś osobą zaangażowaną w ochronę środowiska po to, żeby nam wszystkim żyło się lepiej? Etui bio ze zdjęciem to doskonały produkt dla Ciebie! Jest biodegradowalne, a przy tym możesz nadać mu unikalny wygląd przy pomocy wybranej przez Ciebie fotografii. To także doskonały pomysł na prezent dla Twojego partnera! Wybierz swoją ulubioną fotografię, na której patrzysz w obiektyw z miłością i czułością. Taki gadżet z pewnością wywoła wiele pozytywnych emocji.

  • elastyczne i amortyzujące
  • obszar zadruku obejmuje tylną stronę etui, bez krawędzi
  • dostępne kolory: czarny, biały
159,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Ochrona:

Ochrona narożników i krawędzi oraz elementów sterujących

Ochrona wyświetlacza dzięki podniesionej krawędzi

Metoda druku:

Technika druku bezpośredniego

Obszar zadruku obejmuje tylną stronę etui, bez krawędzi

Waga:

lekki

Grubość:

cienki

Rozmiar:

W zależności od modelu

Etui bio - kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju!

Etui bio wykonano z PLA (poliaktydu), który produkuje się w 100% z surowców odnawialnych, takich jak kukurydza czy trzcina cukrowa. Etui biopochodne jest zatem dobrą alternatywą dla tych wykonanych z konwencjonalnego plastiku, które do tej pory były wytwarzane z surowców kopalnych, takich jak ropa naftowa.

W warunkach przemysłowych etui ulega biodegradacji zgodnie z normą DIN 13432. Materiał rozkłada się na wodę, CO2 i biomasę w określonym czasie i w określonych warunkach środowiskowych. Ze względu na to, że nie wszystkie zakłady utylizacji są zaprojektowane tak, aby móc rozłożyć PLA, jak dotąd właściwą drogą utylizacji są odpady resztkowe.

Liczymy na to, że obecny rozwój w dziedzinie alternatywnych tworzyw sztucznych doprowadzi w przyszłości do dalszych rozwiązań w zakresie utylizacji i recyklingu biotworzyw.

Etui bio na smartfona ze zdjęciem dla bliskiej Ci osoby

Etui biopochodne

Nadaj swojemu smartfonowi oryginalny wygląd, dzięki spersonalizowanemu etui ze zdjęciem. Sięgając po telefon, będziesz mogła przypomnieć sobie wszystkie piękne chwile utrwalone na fotografii. Spraw sobie i bliskim mały foto upominek, który zaskakuje i cieszy.

Etui ze zdjęciem z wakacji

Etui ze zdjęciem z wakacji będzie Ci przypominać o słonecznych i przyjemnych chwilach spędzonych na odpoczynku. W momentach spadku energii, wakacyjna fotografia zainspiruję Cię do działania. W końcu po ciężkiej pracy trzeba w końcu zaplanować jakiś kolejny urlop.

Etui ze zdjęciem dla ukochanego

Podaruj swojej ukochanej osobie etui z ulubionym zdjęciem. Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy inspiracje, które mogą pomóc w stworzeniu idealnego etui dla Twojego partnera lub partnerki.

  • Etui ze zdjęciem Waszej dwójki - wybierz zdjęcie z romantycznej kolacji lub wyjazdu i wyeksponuj je na nowej obudowie telefonu. Przypomnisz tym samym ukochanej osobie o wspólnych chwilach pełnych miłości.
  • Etui z Twoim zdjęciem - możesz równie dobrze zdecydować się na etui ze swoim zdjęciem. Na przykład, zrób selfie, na którym jest tylko Twoja uśmiechnięta buzia. Wybór uroczego lub zabawnego zdjęcia z pewnością dostarczy Wam sporo radości. Twoja ukochana osoba będzie mogła poprawić sobie humor zawsze, zerkając na swoje nowe, oryginalne etui.
  • Dwa etui - umów się z partnerem lub partnerką, że podarujecie sobie nawzajem etui z Waszymi zdjęciami. Możecie nie zdradzać sobie wcześniej, jaką fotografię wybierzecie. Niech to będzie dla Was świetna niespodzianka.

Etui ze zdjęciem dla bliskiej Ci osoby

Etui ze zdjęciem to świetny pomysł nie tylko na romantyczny prezent dla ukochanego. Sprawdzi się też na wiele innych okazji. Poniżej znajdziesz kilka naszych inspiracji i propozycji:

  • urodziny dziecka - wykorzystaj zdjęcie malucha z przyjaciółmi lub ukochanym zwierzakiem,
  • Dzień Babci/Dziadka - Twoje zdjęcie na etui telefonu dziadka lub babci sprawi, że zawsze będą mogli zerknąć na fotografię ukochanego wnuka bez konieczności wyciągania albumów.
  • sukces bliskiej osoby - świętuj z bliską osobą jej sukces, wręczając etui, na którym pokazujesz kciuki w górę lub bijesz brawo. Będzie to uroczy upominek, który pokaże, jak się cieszysz z jej sukcesów.

Sprawdź także:

Etui PREMIUM matowe
Etui ze zdjęciem na szkle hartowanym
Etui usztywnione PREMIUM
Etui ze smyczą
Etui z klapką z boku
Etui silikonowe
Etui silikonowe slim
Etui usztywnione
Etui wzmocnione
Etui skórzane
Etui wsuwane