CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zamów nawet do 19 grudnia z gwarancją dostawy na Święta! Sprawdź szczegółowe terminy dostaw >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Etui bio

Jesteś osobą zaangażowaną w ochronę środowiska po to, żeby nam wszystkim żyło się lepiej? Etui bio ze zdjęciem to doskonały produkt dla Ciebie! Jest biodegradowalne, a przy tym możesz nadać mu unikalny wygląd przy pomocy wybranej przez Ciebie fotografii. To także doskonały pomysł na prezent dla Twojego partnera! Wybierz swoją ulubioną fotografię, na której patrzysz w obiektyw z miłością i czułością. Taki gadżet z pewnością wywoła wiele pozytywnych emocji.

  • elastyczne i amortyzujące
  • obszar zadruku obejmuje tylną stronę etui, bez krawędzi
  • dostępne kolory: czarny, biały
154,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Ochrona:

Ochrona narożników i krawędzi oraz elementów sterujących

Ochrona wyświetlacza dzięki podniesionej krawędzi

Metoda druku:

Technika druku bezpośredniego

Obszar zadruku obejmuje tylną stronę etui, bez krawędzi

Waga:

lekki

Grubość:

cienki

Rozmiar:

W zależności od modelu

Etui bio - kolejny krok w kierunku zrównoważonego rozwoju!

Etui bio wykonano z PLA (poliaktydu), który produkuje się w 100% z surowców odnawialnych, takich jak kukurydza czy trzcina cukrowa. Etui biopochodne jest zatem dobrą alternatywą dla tych wykonanych z konwencjonalnego plastiku, które do tej pory były wytwarzane z surowców kopalnych, takich jak ropa naftowa.

W warunkach przemysłowych etui ulega biodegradacji zgodnie z normą DIN 13432. Materiał rozkłada się na wodę, CO2 i biomasę w określonym czasie i w określonych warunkach środowiskowych. Ze względu na to, że nie wszystkie zakłady utylizacji są zaprojektowane tak, aby móc rozłożyć PLA, jak dotąd właściwą drogą utylizacji są odpady resztkowe.

Liczymy na to, że obecny rozwój w dziedzinie alternatywnych tworzyw sztucznych doprowadzi w przyszłości do dalszych rozwiązań w zakresie utylizacji i recyklingu biotworzyw.