CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zapisz mnie do newslettera - chcę otrzymywać fotowskazówki, inspiracje i brać udział w konkursach

Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Kalendarz ścienny A4 Kalendarz ścienny A4 Kalendarz ścienny A4 Kalendarz ścienny A4

Kalendarz ścienny A4

Zaprezentuj Twoje ulubione zdjęcia na kalendarzu ściennym w formacie A4, wybierając spośród czterech różnych rodzajów papieru.

  • Dostępny w formacie pionowym i poziomym
  • Świetny pomysł na prezent dla rodziny i przyjaciół
  • Dowolny miesiąc początkowy
  • Nowoczesny design
od 65,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty

Pionowy: A4 (ok. 21 x 30 cm)

Poziomy: A4 (ok. 30 x 21 cm)

Zakres dostawy:

Dwanaście stron kalendarza plus okładka

Bindowanie spiralne z elementem do zawieszenia

Rodzaj papieru:

Druk cyfrowy w wersji matowej lub błyszczącej

Papier fotograficzny FUJIFILM

Eleganckie opakowanie dla kalendarza ściennego A4, A3 oraz kwadratowego

Kalendarze ścienne wraz z szablonami

Kwieciste, eleganckie lub zabawne - wybierz spośród szerokiej gamy szablonów

Wszystko o naszych najwyższej jakości papierach

Wybierz spośród czterech rodzajów papieru
Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Nasycone kolory, efektowny jedwabisty mat

Po matowym papierze do druku cyfrowego o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Papier błyszczący Wyraziste kolory, szlachetny połysk

Druk cyfrowy na papierze z połyskiem o gramaturze 250 g/m² podkreśla kolory i chroni je dzięki wysokiej jakości powłoce UV.

Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe fotokalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Premium Stonowane kolory, elegancki wygląd

W wyniku druku cyfrowego na papierze matowym Premium Twoje zdjęcia będą wyróżniać się stonowanymi kolorami i kontrastami dzięki niepowlekanemu, lekko chropowatemu naturalnemu papierowi o gramaturze 260 g/m².

Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny Żywe kolory, duża ostrość

Papier fotograficzny o gramaturze 230 g/m² naświetlany z zastosowaniem halogenku srebra zapewnia dokładne odwzorowanie szczegółów oraz nadzwyczajną głębię ostrości.

Fotokalendarz A4 z własnymi zdjęciami

Obudź wspomnienia przy pomocy 12 kart papieru

Kalendarze na ścianę A4 z Twoimi zdjęciami – coś więcej niż informacja

Kalendarze ścienne A4 mogą spełniać nie tylko funkcję informacyjną, ale także dekoracyjną czy sentymentalną. Jak? Wystarczy na karcie każdego miesiąca umieścić własne, prywatnie ważne dla Ciebie zdjęcie. Narodziny dziecka, urodziny, wspólna podróż za granicę, wakacyjny wyjazd na kajaki – to wszystko możesz uwiecznić w jakże prostej, a jednocześnie uniwersalnej formie – kalendarza ze zdjęciami A4.

Zainspiruj się… własnym życiem! Za pomocą swoich osobistych zdjęć przekaż historię. Niech każdy miesiąc na karcie fotokalendarza A4 odzwierciedli coś ważnego, wartego zapamiętania i wspominania przez cały rok. A może potrzebujesz motywacji do działania i pragniesz, aby każda kolejna karta z kalendarza ze zdjęciami A4 była dla Ciebie dodatkowym bodźcem do działania? Kalendarz na ścianę w formacie A4 umożliwia nie tylko dodanie zdjęć, ale także krótkich tekstów – myśli, cytatów, sentencji. Połącz interpretację wizualną z krótką myślą przewodnią na dany miesiąc i motywuj się każdego dnia.

A może kochasz zwierzęta i masz w domu swojego pupila, którego darzysz dużą sympatią? Umieść jego zdjęcia w foto kalendarzu A4 i uśmiechaj się na ich widok każdego dnia.

Kalendarz ścienny A4 i jednocześnie dobry pomysł na prezent? Zdecydowanie tak!

Kalendarz ze zdjęciami A4 to doskonały pomysł na prezent – nie tylko na święta czy Nowy Rok

Fotokalendarze CEWE możesz bowiem zaprojektować w każdym miesiącu i dodatkowo zadecydować, który miesiąc będzie miesiącem początkowym. Twoja przyjaciółka ma urodziny w marcu? Zacznij od marca! Twój tato kończy 50 lat w październiku? Zacznij od października… To Ty wybierasz datę, gdyż Kalendarz ścienny A4 to Twoja własna historia, Twój pomysł i projekt. Realizacją zajmiemy się już my – CEWE.

Rozpocznij nowy rok bądź kolejny miesiąc miłym wspomnieniem i z pełną organizacją

Fotokalendarz to niezastąpiony element wyposażenia domu. Pozwoli Ci na organizację Twojego czasu, przez co nigdy nie zapomnisz o urodzinach mamy, spotkaniu z przyjaciółmi, imieninach cioci, wizycie u lekarza czy innym ważnym spotkaniu. To niezwykle praktyczne rozwiązanie dla wszystkich domowników, ponieważ znajdzie on swoje miejsce w kuchni, przedpokoju, korytarzu czy każdym innym miejscu, do którego wszyscy mają dostęp.

Kalendarz na ścianę w formacie A4 w widoczny sposób podkreśli ważne informacje, które nie umkną w natłoku spraw i zajęć, dzięki czemu nie zapomnisz o niczym istotnym.

Projektowanie fotokalendarza A4 jeszcze nigdy nie było tak proste!

Skorzystaj z bezpłatnego programu CEWE Fotoświat i zaprojektuj swój własny kalendarz ścienny A4. Program zapewnia duży wybór szablonów, ramek i clipartów, które wzbogacą Twój projekt i nadadzą mu oryginalnego charakteru. Co ważne podkreślenia, program CEWE daje Ci możliwość projektowania bez dostępu do Internetu, a więc w każdym miejscu oraz czasie, a także zapisania projektu na komputerze, przez co możesz wrócić do niego w każdym momencie. Wgraj zdjęcia z komputera, telefonu, social media czy CEWE myPhotos i rozpocznij swoją przygodę z CEWE.

Otwórz się na wiele możliwości, jakie dają Ci fotokalendarze od CEWE! Sprawdź także naszą fotoksiążkę, w której uwiecznisz wyjątkowe chwile!