CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zaplanuj swój rok także w lutym! Stwórz fotokalendarz już teraz! >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180
Kalendarz ścienny kwadratowy Kalendarz ścienny kwadratowy Kalendarz ścienny kwadratowy

Kalendarz ścienny kwadratowy

Wyjątkowy kalendarz w eleganckim stylu

  • Nowoczesny, kwadratowy format
  • Świetna dekoracja w Twoim domu
  • Dowolny miesiąc początkowy
  • Nowoczesny design
od 89,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

  • Mały: ok. 30 x 30 cm

  • Duży: ok. 45 x 45 cm

Zakres dostawy:

  • Dwanaście stron kalendarza plus okładka

  • Bindowanie spiralne z elementem do zawieszenia

Rodzaj papieru:

  • Druk cyfrowy w wersji matowej lub błyszczącej

Papier fotograficzny FUJIFILM

Stylowa drewniana listwa do Twojego kalendarza

Eleganckie opakowanie dla kalendarza ściennego A4, A3 oraz kwadratowego

Kalendarze ścienne wraz z szablonami

Kwieciste, eleganckie lub zabawne - wybierz spośród szerokiej gamy szablonów

Wszystko o naszych najwyższej jakości papierach

Wybierz spośród czterech rodzajów papieru
Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Papier do druku cyfrowego - matowy Nasycone kolory, efektowny jedwabisty mat

Po matowym papierze do druku cyfrowego o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Druk cyfrowy kalendarz na papierze błyszczącym Papier do druku cyfrowego - błyszczący Wyraziste kolory, szlachetny połysk

Druk cyfrowy na papierze z połyskiem o gramaturze 250 g/m² podkreśla kolory i chroni je dzięki wysokiej jakości powłoce UV.

Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe fotokalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Premium Cewe kalendarz Papier do druku cyfrowego - matowy Premium Stonowane kolory, elegancki wygląd

W wyniku druku cyfrowego na papierze matowym Premium Twoje zdjęcia będą wyróżniać się stonowanymi kolorami i kontrastami dzięki niepowlekanemu, lekko chropowatemu naturalnemu papierowi o gramaturze 260 g/m².

Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny Cewe kalendarz Papier fotograficzny - matowy Żywe kolory, wysoki blask

Naświetlany papier fotograficzny FUJIFILM o gramaturze 230 g/m² zapewnia wysoką szczegółowość i wyjątkową głębię ostrości. Jest szczególnie trwały kolorystycznie i odporny na promieniowanie UV.

Czy kalendarz może być czymś więcej?

Tak! Zaprojektuj wspaniałą pamiątkę z ostatnich miesięcy

Jak kreatywnie odświeżyć wnętrze domu?

Nie tylko odmalowanie ścian, nowe meble czy dodatki, ale także elementy dekoracyjne w postaci fotoobrazów czy dużego kalendarza w formacie A2 ze zdjęciami mogą odmienić wnętrze i nadać mu kreatywnego charakteru.

Spraw, aby 12 ulubionych fotografii zdobiło Twoją przestrzeń przez 12 kolejnych miesięcy. Wybierz motyw i wkomponuj go w charakter Twojego domu czy mieszkania, aby wszystko tworzyło spójną całość.

Fotokalendarz A2 dostępny jest zarówno w formacie pionowym, jak i poziomym. Nie musisz się zatem martwić, że cudowne krajobrazy uchwycone na Twoich zdjęciach wypadną gorzej niż pozostałe, bowiem format poziomy kalendarza doskonale wyeksponuje piękno danego miejsca. W ten sposób niby zwyczajny, tradycyjny kalendarz staje się oryginalnym obrazem o wysokiej rozdzielczości, który jednocześnie pomoże Ci w organizacji Twojego życia.

Nie tylko będzie cieszył oko, ale również przypominał Ci o ważnych wydarzeniach, spotkaniach, urodzinach czy imieninach, a także wizytach u lekarza czy kosmetyczki.

Łatwo, szybko i intuicyjnie

CEWE Fotoświat daje Ci szeroką gamę możliwości odnośnie projektowania kalendarza ściennego.

W bezpłatnym programie projektowym możesz wykorzystać różnorodne szablony, które pozwalają Ci stworzyć swój własny projekt w kilku krokach. Wykorzystaj dostępne układy oraz kolory i twórz fotokalendarze A2 dla siebie, dla bliskich jako prezent czy pamiątkę.

Kalendarz CEWE możesz podarować na wiele okazji, nie tylko w prezencie na początek nowego roku. Masz bowiem możliwość wybrania miesiąca, który ma otwierać kalendarz.

Twój fotokalendarz A2 może rozpoczynać się od marca, lipca, września, a nawet października – decyzja należy całkowicie do Ciebie! Zatem jeśli Twoja ciocia obchodzi imienny w kwietniu, to nie wahaj się sprezentować jej oryginalnego upominku w postaci pięknego fotokalendarza A2 ze zdjęciami, które zabiorą ją w sentymentalną podróż do Waszych wspólnie spędzonych chwil.

Otwórz się na wiele możliwości, jakie dają Ci fotokalendarze od CEWE! Sprawdź także naszą fotoksiążkę, w której uwiecznisz wyjątkowe chwile!