CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zaplanuj swój rok także w lutym! Stwórz fotokalendarz już teraz! >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180

Kalendarz ścienny z drewnianą listwą

Naturalna dekoracja z Twoimi zdjęciami i drewnianą, dębową listwą

  • Do kalendarzy ściennych A4 i kwadratowych XL
  • Prawdziwa drewniana listwa dodaje elegancji
  • Piękna i naturalna dekoracja mieszkania
  • Dowolnie miesiąc początkowy
  • Nowoczesne szablony projektowe i układy
od 85,98 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

  • Pionowy: A4 (ok. 21 x 30 cm)

  • Poziomy: A4 (ok. 30 x 21 cm)

  • Kwadratowy: ok. 30 x 30 cm

Rodzaj papieru:

  • Druk cyfrowy w wersji matowej lub błyszczącej

Papier fotograficzny FUJIFILM: tylko matowy

Drewniana listwa:

  • Drewno o wyglądzie dębu

Stylowa drewniana listwa do Twojego kalendarza

Eleganckie opakowanie dla kalendarza ściennego A4, A3 oraz kwadratowego

Kalendarz ścienny z drewnianą listwą

Kalendarz ścienny z drewnianą listwą

Kalendarz ścienny z drewnianą listwą to oryginalna ozdoba, która będzie pasowała do wielu różnych wnętrz. To również doskonały pomysł na prezent dla bliskiej Ci osoby!

Kalendarz ścienny jako dekoracja

Istnieje wiele różnych rodzajów kalendarzy, a do najpopularniejszych należą te, które możemy znaleźć w naszych telefonach. W dzisiejszych czasach każdy ma szybki dostęp do kalendarza wypełnionego ważnymi datami, który może mieć przy sobie zawsze i wszędzie. Mimo tego w dalszym ciągu kalendarze ścienne pełnią szczególną funkcję. Poza wskazywaniem daty i ważnych wydarzeń pełnią także funkcję dekoracyjną. Można je zawiesić w dowolnym pomieszczeniu.

Kalendarz ścienny z drewnianą listwą świetnie będzie wyglądać w salonie, sypialni lub w biurze. Dodatkową rzeczą, która sprawi, że będzie on jeszcze bardziej atrakcyjny, jest możliwość jego personalizacji.

Korzystając z kreatora CEWE możesz wybrać swoje najlepsze zdjęcia i ułożyć je kalendarzu w zależności od miesiąca. Kalendarz ścienny z drewnianą listwą wygląda elegancko i modernistycznie. Jest on świetnym dopełnieniem domowego wystroju. W dodatku co miesiąc możesz cieszyć się nowym zdjęciem na kalendarzu. Taka forma dekoracji nigdy się nie nudzi!

Jak dobrać zdjęcia do kalendarza ściennego z drewnianą listwą?

Decydując się na zakup jednego z naszych produktów, jakim jest fotokalendarz, masz możliwość wyboru, które zdjęcia mają być przypisane do poszczególnych miesięcy. Możesz dobrać je według własnych preferencji. Mogą być to na przykład zdjęcia rodzinne, z przyjaciółmi, przyrody, zwierzaków itp.

Dobierając zdjęcia warto postawić na jedną orientację - pionową lub poziomą. Dzięki temu cały kalendarz ścienny będzie spójny. Ponadto fajnym pomysłem jest dopasowanie tematycznego zdjęcia od miesiąca. Przykładowo na miesiące takie jak lipiec i sierpień możesz wybrać zdjęcia pełne słońca i ciepłych barw. Natomiast w okresie grudnia, stycznia możesz postawić na fotografie prezentujące śnieg i chłodniejsze kolory. Taki dobór zdjęć będzie dopełniał sezonowy wystrój mieszkania oraz sprawi, że zdjęcia będą adekwatne do pory roku. Jeśli estetyka jest dla Ciebie ważna, możesz również zwrócić uwagę na kolory wybieranych zdjęć.

W zależności od tego, czy lubisz szarości, beże lub nasycone kolory - możesz edytować zdjęcia tak, aby pasowały one do siebie kolorystycznie.

Jak wybrać orientację kalendarza?

Możesz zdecydować się na orientację poziomą lub pionową swojego kalendarza. Chcąc wybrać najlepszą z możliwych opcji warto jest zwrócić uwagę na dwa zasadnicze czynniki. Są nimi wybrane zdjęcia i ustawienie mebli oraz innych elementów wystroju w miejscu, w którym chcesz zawiesić kalendarz. Jeśli masz swoje ulubione zdjęcie i bardzo zależy Ci na tym, aby znalazło się w kalendarzu, warto dobrać orientację pasującą do niego (czyli jeśli zdjęcie zostało wykonane w pionie to orientacja powinna być taka sama). Jeśli jednak nie masz zdjęcia, które koniecznie musi się znaleźć w Twoim projekcie, dobierz orientację do aktualnego wystroju pomieszczenia. Zwróć uwagę na to jak są ułożone szafki, telewizor lub inne obrazy. Na tej podstawie dobierz położenie kalendarza. Przykładowo, wieszając kalendarz nad telewizorem lub biurkiem, dobrze będzie wyglądał zawieszony w poziomie. Natomiast wieszając kalendarz ścienny na szafie lub przy stojącym lustrze powinien być zaprojektowany w pozycji pionowej. Dzięki temu nie wprowadzisz chaosu i wszystko będzie wyglądało schludnie i estetycznie.

Jak wybrać odpowiedni rozmiar kalendarza?

Jednym z ostatnich etapów personalizacji kalendarza ściennego z drewnianą listwą jest wybór jego wielkości. Możesz wybrać format A4, A3 lub mały kwadratowy (30x30 cm). Podejmując decyzję powinieneś się kierować przede wszystkim tym, gdzie docelowo kalendarz ma zawisnąć. Możesz zwrócić uwagę również na wielkość pomieszczenia oraz jak dużą przestrzeń chcesz nim zapełnić. Jeśli kalendarz ma wisieć na jednej ze ścian przestronnego mieszkania - warto wybrać największą opcję A3. Duży rozmiar perfekcyjnie wypełni niezagospodarowane miejsce i sprawi, że przestrzeń będzie przytulna. Jeśli jednak planujesz zawiesić go w niewielkim pomieszczeniu - warto wybrać rozmiar A4. Jest to optymalna wielkość, która sprawdzi się w każdym miejscu. Nie zajmie bardzo dużo przestrzeni, a jednocześnie pozostanie widoczny. Trzecia opcja, czyli mały kwadrat, jest świetna, jeśli kalendarz ma pełnić funkcję dopełnienia wystroju biura lub ma wisieć w pokoju nad biurkiem.

Kalendarz ścienny z drewnianą listwą - świetny pomysł na prezent!

Kalendarz ścienny z drewnianą listwą to bardziej elegancka forma klasycznego kalendarza na ścianę. Dzięki drewnianej listwie prezentuje się oryginalnie i modnie. Kalendarz wypełniony Twoimi własnymi zdjęciami będzie świetnym prezentem dla Rodziców lub Dziadków. Wiele możliwości personalizacji sprawia, że możesz dopasować produkt do gustu obdarowywanej osoby!