CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Weź udział w konkursie - każde zgłoszone zdjęcie to pomoc dla SOS Wioski Dziecięce

Info
Obsługa klienta
+48 774063180
Zdjęcie za szkłem akrylowym Zdjęcie za szkłem akrylowym Zdjęcie za szkłem akrylowym

Zdjęcie za szkłem akrylowym

Doskonały efekt głębi i intensywność kolorów

Wyjątkowo elegancki sposób na uwiecznienie Twoich zdjęć. Szkło akrylowe nada Twoim zdjęciom szlachetnego blasku z efektem głębi.

  • Szkło akrylowe o 0,5 cm grubości
  • Podpórka ze szkła akrylowego
  • Możliwość dodania tekstu
od 29,00 zł *

Zaprojektuj i zamów

Zamów online

Dostawa do domu lub odbiór w punkcie

Zamów u partnera CEWE

** Wygodna dostawa do domu ** lub bezpłatna dostawa do sklepów

Szczegóły produktu

Materiał:

Szkło akrylowe o grubości 0,5 cm

Rozmiary:

10 x 15 x 0,5 cm

13 x 18 x 0,5 cm

Zalecana minimalna rozdzielczość:

10 x 15 cm: 0,3 Mpx

13 x 18 cm: 0,5 Mpx

Wyjątkowe przeżycia utwalone w niezwykły sposób

Zaprezentuj swoje ulubione wspomnienia za szkłem akrylowym

Twoje ulubione zdjęcia za szkłem akrylowym: zdjęcia przykuwające uwagę

W wielu mieszkaniach i domach na ścianach wiszą klasyczne odbitki. Zdjęcia są drukowane lub naświetlane, oprawiane i używane jako dekoracje ścienne. Ale niektóre cenne wspomnienia zasługują na trochę więcej uwagi. Takie zdjęcia doskonale sprawdzą się w przypadku obrazów za szkłem akrylowym z CEWE, które przyciągają wzrok w każdym pomieszczeniu. Twoje zdjęcie robi szczególnie cenne wrażenie za szkłem akrylowym, ponieważ ten materiał dodaje każdemu zdjęciu elegancką głębię.

Gustownie zaprezentuj za szkłem akrylowym z CEWE Zdjęciami

Nowoczesny wygląd szkła akrylowego nadaje zdjęciom szczególnego uroku nawet bez ekstrawaganckiej ramki. Często odbitki są prezentowane w ramkach do zdjęć. Zdjęcie za szkłem akrylowym wyróżnia się dzięki głębi tafli szklanej. Efekt głębi nadaje zdjęciom ślubnym i wakacyjnym lub zdjęciom z ostatniej uroczystości rodzinnej wyjątkowo elegancki wygląd. Jednocześnie szkło akrylowe chroni obraz. Zdjęcie za warstwą szkła akrylowego pozostaje wolne od kurzu i nie żółkną.

Szkło akrylowe: osobiste zdjęcia z efektem głębi

Jeśli chcesz zaprojektować swoje własne zdjęcie za szkłem akrylowym, wybierz spośród dwóch formatów w CEWE: format 10 x 15 cm jest idealny do umieszczenia obrazu za szkłem akrylowym na biurku lub na półce. Większy format 13 x 18 cm nadaje się do dekoracji ścian. Każde zamówione zdjęcie za szkłem akrylowym jest dostarczane z dopasowaną, stabilną podstawą. Niezależnie od tego, czy jest to wyjątkowy prezent, czy osobista pamiątka - zdjęcie za szkłem akrylowym zapewnia wspaniałą oprawę najpiękniejszych wspomnień. Zamów teraz wysokiej jakości produkt fotograficzny online w przeglądarce internetowej lub skorzystaj z oprogramowania do składania zamówień CEWE. Dostawa odbywa się do Twojego domu lub do punktu wybranego sprzedawcy.