CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Weź udział w konkursie CEWE Photo Award do 31 maja 2023 r. i wygraj jedną z 1000 nagród! Zgłoś swój udział TUTAJ >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180

Fotomagnesy

Uwiecznij swoje najpiękniejsze chwile w prosty i praktyczny sposób!

Piękne wspomnienia i ulubione motywy w małym formacie – personalizowane magnesy w kształcie serca, kwadratu lub w stylu retro.

 • płaski magnes w kształcie serca, kwadratu lub w stylu retro
 • dostępny w zestawie
 • w designerskim opakowaniu
od 59,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • 7x7 cm (w kształcie serca)
 • 6x6 cm (kwadratowy)
 • 8x7 cm (retro)

Materiał:

 • zdjęcie na folii magnetycznej
 • certyfikat FSC®

Dostawa

 • Fotomagnes kwadratowy – 10 szt. w zestawie
 • Fotomagnes w kształcie serca – 10 szt. w zestawie
 • Fotomagnes retro – 12 szt. w zestawie

Magnes ze zdjęciem – sentymentalny, a zarazem magiczny podarunek

Zaprojektuj fotomagnes i podaruj wyjątkowy upominek

Magnes ze zdjęciem na lodówkę – połączenie minimalizmu z sentymentalnym wspomnieniem

Nie każdy lubi wystrzałowe prezenty, fajerwerki i bąbelki w kieliszku od szampana. Jeśli szukasz skromniejszego prezentu, który mimo swej prostoty potrafi mieć wyjątkowe znaczenie bądź wspomnieć niezwykłe wydarzenie z przeszłości, to jesteś w dobrym miejscu.

Podaruj bliskiej osobie magnes ze zdjęciem i wywołaj uśmiech. Fotomagnes umieszczony na lodówce sprawi, że praktycznie każdego dnia obdarowana osoba będzie cieszyć się i wspominać radosne momenty z życia – każdy bowiem zagląda do lodówki, prawda? Wykorzystaj taką codzienną sposobność i podaruj bliskiej osobie prezent, który będzie jej towarzyszył każdego dnia. Komu możesz podarować ten mały upominek? Przede wszystkim, z fotomagnesów ucieszą się zarówno babcia, jak i dziadek, gdy wręczysz im je z okazji ich święta.

Magnesy ze zdjęciem to także świetny podarunek – podziękowanie dla gości z okazji chrzcin, komunii, roczku bądź gości weselnych.

Kreatywna codzienność w fotomagnesie ze zdjęciem

W ofercie CEWE znajdziesz fotoprezenty, które zadowolą każdego obdarowanego. Jeśli stawiasz na minimalizm to zaprojektuj bliskiej osobie magnes ze zdjęciem na lodówkę lub personalizowany fotozegar.

Wybierz kształt spośród dwóch dostępnych: serca lub kwadratu, a następnie nanieś na niego swój projekt. Spośród swoich zdjęć wybierz jedno bądź kilka, które chcesz podarować drugiej osobie.

Zaprojektuj wygląd fotomagnesu – skorzystaj z dostępnych clipartów, które mogą dodatkowo wzbogacić Twój prezent. Możesz nawet dodać tekst, w którym zawrzesz ważne dla Ciebie słowa bądź wyrazisz swoje uczucia. Nie ograniczaj swojej wyobraźni i twórz magiczne fotoprezenty z CEWE. Nasz kreator online pozwala na sprawne i intuicyjne projektowanie co sprawia, że z tym zadaniem poradzi sobie praktycznie każdy – to bardzo proste!

Dodaj wnętrzu odrobinę różnorodności i ciepła

Dzięki fotomagnesom CEWE możesz odmienić swoje wnętrze i sprawić, że Twoje zdjęcia dodadzą mu innego, ciepłego i bardziej przytulnego charakteru. Pozwól wszystkim cieszyć się Waszymi wspólnymi zdjęciami przy codziennych czynnościach. Wspominajcie razem miłe chwile i planujcie kolejne.

A może lubisz porządek i masz w domu tablicę magnetyczną? Używaj foto magnesów do zaznaczania ważnych informacji. Spraw, aby najbliższe osoby, najpiękniejsze chwile czy ulubione miejsca towarzyszyły Ci nie tylko w domu, ale także podczas pracy – a może nawet w pracy! Fotomagnesy CEWE dostępne są w zestawach po 10 sztuk, także możesz je podarować wielu osobom lub umieścić w różnych pomieszczeniach czy miejscach.

Uwiecznij na fotomagnesie to, co jest dla Ciebie najważniejsze!

Nie wiesz, które zdjęcie najlepiej sprawdzi się na fotomagnesie? Postaw na codzienność, na to co kochasz, kogo kochasz.

A może lubisz inspirujące cytaty i sentencje, które motywują Cię do działania? Być może uwielbiasz przyrodę i weekendy nad jeziorem czy w górach? Wykorzystaj zdjęcia, które już masz zapisane w telefonie czy na komputerze. Spośród nich wybierz te, które najlepiej oddają daną chwilę i umieść je w swoim projekcie. Końcowy efekt na pewno Cię zachwyci, ale także tych, którzy otrzymają od Ciebie magnes ze zdjęciem.