CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Weź udział w konkursie - każde zgłoszone zdjęcie to pomoc dla SOS Wioski Dziecięce

Info
Obsługa klienta
+48 774063180
Kula z sercami Kula śnieżna

Kula ze zdjęciem

Obudź wspomnienia z naszym fotoprezentem!

Twoje ulubione zdjęcia w towarzystwie brokatowych serduszek lub płatków śniegu.

  • Kula ze szkła akrylowego
  • Romantyczna aranżacja zdjęcia
  • Możliwość wymiany zdjęcia
  • Cząsteczki brokatu lub sztucznego śniegu
29,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

ZAMÓW ONLINE

Dostawa do domu lub odbiór w punkcie

Zamów u partnera CEWE

** Wygodna dostawa do domu ** lub bezpłatna dostawa do sklepów

Szczegóły produktu

Rozmiar:

9 x 8 cm

Obszar zadruku:

6,8 x 6,4 cm

Materiał:

Stabilny i mocny plastik

Wypełnienie wodą z płatkami śniegu lub brokatowymi serduszkami

Zachowaj wspomnienia w małych dziełach sztuki

Pochwal się wyjątkowymi zdjęciami w specjalnym formacie

Stwórz śnieżną kulę według własnego pomysłu

Wśród wielu zdjęć, które gromadzą się przez lata, najlepsze wspomnienia można znaleźć nie tylko w wysokiej jakości CEWE FOTOKSIĄŻCE. Niektóre zdjęcia można wspaniale zaprezentować jako indywidualny fotoprezent. Nasze indywidualne kule śnieżne idealnie nadają się do utrwalania cennych wspomnień w niezwykłej formie.

Kula śnieżna CEWE jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Stabilny, nietłukący plastik bezpiecznie utrzymuje zawartość wewnątrz kuli z wodą i sztucznymi płatkami śniegu. Ogólnie kula śnieżna ma 8 cm wysokości i 9 cm średnicy. Na powierzchni 6,8 x 6,4 cm jest wystarczająco dużo miejsca na Twój ulubiony motyw.

Zaprojektuj dekoracyjny prezent ze zdjęciem dla swoich bliskich

Po prostu zaprojektuj własną kulę śnieżną z wybranym przez siebie zdjęciem i uszczęśliw siebie lub kogoś bliskiego. Zestaw śnieżnych kul dekoracyjne akcenty - w domu, czy w pracy. Są tak samo idealne jak oryginalne pomysły na prezent dla partnera, członków rodziny, przyjaciół i krewnych.

Zaprojektuj i zamów śnieżną kulę ziemską ze zdjęciem online

Samodzielne zrobienie śnieżnej kuli jest łatwe: zaprojektuj ją online w swojej przeglądarce lub pobierz bezpłatne oprogramowanie do składania zamówień CEWE. Podobnie jak w przypadku wielu innych produktów fotograficznych CEWE, masz również możliwość zastosowania różnych elementów graficznych w śnieżnych kulach. Na przykład, możesz dodać kolor i dopasowane tematycznie cliparty do swojego zdjęcia, osobistego tekstu lub samodzielnie namalowanego szkicu.

Sam ustalasz motyw: Na przykład uwiecznij wspomnienie pięknego wydarzenia, takiego jak romantyczny wieczór z partnerem. Lub udekoruj śnieżną kulę zdjęciem swojego dziecka, które zawsze wywoła uśmiech, gdy na nie spojrzysz.

Wskazówka: podkreśl szczególnie błyszczące akcenty za pomocą brokatowych kulek, które można również znaleźć w ofercie CEWE; możesz również dodać do nich własne zdjęcie. Zamiast płatków śniegu padają w tym wariancie serduszka z czerwonego brokatu.