Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Używaj stylów do swoich projektów

W 5 krokach: Style

Jeśli użyjesz stylów w swojej fotoksiążce na samym początku procesu projektowania, szybko i łatwo osiągniesz zadowalający rezultat. Style to gotowe strony w programie CEWE FOTOŚWIAT, które łączą tła z ramkami i klipartami. Podkreślają one temat lub okazję powstania Twojej fotoksiążki i zapewniają spójność całego projektu. Oczywiście masz możliwość dostosowania wszystkich elementów wzornictwa do swojego indywidualnego gustu. Wykorzystując dodatkowe opcje masz pewność, że Twoja fotoksiążka na pewno będzie magiczna!

Oto jak to działa:

Kliknij na "Style" w menu projektowania umieszczonym po lewej stronie oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT. W obszarze wyboru pojawiają się teraz różne szablony. Jeśli Twoja fotoksiążka ma konkretny temat lub okazję możesz ograniczyć wybór stylów za pomocą menu rozwijanego i wybrać idealną dla siebie kategorię. Jeśli wolisz przeglądać wszystkie style, po prostu wybierz pozycję "Pokaż wszystko...". Styl można zastosować, przeciągając go z obszaru wyboru na fotoksiążkę, trzymając wciśnięty przycisk myszy. Tło można zastosować do okładki, wybranej strony lub całej książki.

Możesz zmieniać wszystkie style i dodawać je według własnego uznania. Na przykład w obszarze „Clipart” automatycznie proponowane są elementy projektu pasujące do motywu wybranego stylu. Te kliparty można po prostu przeciągnąć do żądanej pozycji i powiększyć, zmniejszyć lub obrócić za pomocą uchwytów. W ten sam sposób można również wymieniać tła, maski i ramki.

Oprócz stylów z oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT inne szablony na różne tematy i okazje są dostępne online. W tym celu należy kliknąć na przycisk "Więcej…", wybrać żądane style, a następnie przejść do opcji "Zainstaluj wybrane" i "Zamknij". W ciągu kilku sekund nowe szablony znajdą się w programie projektowym.