Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

W 5 krokach: Okładka z uszlachetnieniem

Decydując się na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ z twardą okładką, masz możliwość dodać uszlachetnienie w kolorze złota, srebra, różowego złota lub lakierem dekoracyjnym. Wygląda to nie tylko pięknie, ale także charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania. Można je wykorzystać do podkreślenia wybranych elementów projektu, wzorów lub tekstu na okładce. Uszlachetnienie okładki zaprojektujesz na każdym etapie procesu tworzenia Twojej własnej fotoksiążki online.

Oto jak to działa:

Wybór uszlachetnienia na początku projektowania

  1. W programie projektowym CEWE Fotoświat, wybierz pozycję CEWE FOTOKSIĄŻKA, a następnie odszukaj na liście “Uszlachetnienie”. Znajdziesz tam przegląd wszystkich okładek, które umożliwiają zastosowanie tej opcji. Kiedy zdecydujesz się na rozmiar i format, możesz wybrać uszlachetnienie w kolorze złota, srebra lub lakierem dekoracyjnym. Następnie zdecyduj się na rodzaj papieru dla wewnętrznych stron. W kolejnym etapie należy wybrać typ projektu, a następnie szablon projektu.

Uszlachetnienie czcionki lub stylu

  1. Program CEWE Fotoświat pozwala na nałożenie czcionki na okładce z uszlachetnieniem w kolorze złota, srebrem lub lakierem. Aby to zrobić, otwórz nowe pole tekstowe na okładce fotoksiążki za pomocą ikony “Nowy tekst” na górnym pasku narzędzi. Po wprowadzeniu tekstu można przypisać do niego uszlachetnienie klikając na odpowiednia ikonę w pasku zadań. Uwaga: Uszlachetnienie jest możliwe na okładce, ale nie na wewnętrznych stronach.
  2. Innym sposobem na projektowanie z uszlachetnieniem są style. Są to gotowe szablony, które już zawierają elementy projektowe, które są odpowiednie do zastosowania uszlachetnienia. W tym celu kliknij na pozycję “Style” w menu projektu po lewej stronie i wybierz szablon, który będzie efektownie komponował się z Twoim projektem. W ten sposób w obszarze wyboru pojawiają się pasujące style, które można przeciągnąć na fotoksiążkę trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy. Ważne informacja: elementy nie mogą nachodzić na siebie. Wskazówka: w każdej chwili można zmienić rodzaj uszlachetnienia. Przycisk znajduje się zawsze w górnej części paska narzędzi.

Pobieranie online

  1. Zarówno na tła, cliparty czy ramki w programie projektowym CEWE Fotoświat można nałożyć uszlachetnienie. Najszybszym sposobem na ich znalezienie jest przefiltrowanie ich za pomocą menu rozwijanego w obszarze wyboru. W ten sposób można bezpośrednio wybrać różowe złoto, złoto, srebro lub lakierowanie.
  2. Możesz pobrać wiele innych elementów z różnych obszarów tematycznych online. W tym celu można użyć przycisku “Pobierz więcej”. Następnie wybierz żądany motyw, a później kliknij “Zainstaluj wybrane”. Wszystkie elementy, które nadają się do użycia opcji uszlachetnienia, zaznaczone są małym diamentem.