Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Kolaż zdjęć przedstawia zbiór szeregu zdjęć, z których można dokonać wyboru.

CEWE FOTOKSIĄŻKA: Wybierz i przygotuj zdjęcia

Ile zdjęć zrobiłeś podczas ostatniej podróży? 500, 1000, czy nawet więcej? Przy tak wielu zdjęciach często nie jest łatwo znaleźć prawdziwe perełki. Niemniej jednak wysiłek jest tego wart, ponieważ odpowiednia baza zdjęć jest idealną podstawą dla Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Zanim zaczniesz projektować, możesz uporządkować i ocenić swoje zdjęcia za pomocą praktycznego CEWE Fotoimportera, który jest automatycznie instalowany po pobraniu oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT.

Tak to działa:

Wybierz źródło obrazu i miejsce zapisu w CEWE Fotoimporterze.
CEWE Fotoimporter wspiera Cię w uporządkowanym archiwizowaniu Twoich zdjęć. Wstępne sortowanie się opłaca. tym łatwiejsze jest później projektowanie

Kopiuj, sortuj i oceniaj

Pobierz bezpłatny program projektowy CEWE FOTOŚWIAT i postępuj zgodnie z instrukcjami instalacji. Otwórz narzędzie CEWE Fotoimporter, które w łatwych krokach pomaga w uporządkowanym archiwizowaniu i ocenianiu zdjęć. Możesz skorzystać z importera zdjęć lub ręcznie utworzyć foldery, które możesz później użyć w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Warto zastanowić się, jak uporządkować swoją fotoksiążkę i posortować zdjęcia w odpowiednie podfoldery przed rozpoczęciem projektowania. Możesz podzielić podróż lub inne wydarzenie na rozdziały i odpowiednio zorganizować fotoksiążkę.

Funkcja oznaczania ułatwia znajdowanie zdjęć w oprogramowaniu CEWE FOTOŚWIAT.
Funkcja oznaczania ułatwia znajdowanie zdjęć w bezpłatnym programie projektowym CEWE FOTOŚWIAT.
W CEWE-Podgląd Zdjęć możesz ocenić zdjęcie maksymalnie pięcioma gwiazdkami.
W CEWE-Podgląd Zdjęć możesz ocenić zdjęcie maksymalnie pięcioma gwiazdkami.

Skompiluj wybór obrazu

Tylko najlepsze zdjęcia powinny znaleźć się w Twojej CEWE FOTOKSIĄŻCE. Ale ostatecznie to wyrównana mieszanka emocjonalności i umiejętności fotograficznych decyduje o efekcie Twojej książki ze zdjęciami. CEWE-Podgląd Zdjęć daje możliwość oceniania zdjęć od jednej do pięciu gwiazdek. W zależności od jakości lub emocjonalności nadaj każdemu zdjęciu odpowiednią liczbę gwiazdek. Projektując CEWE FOTOKSIĄŻKĘ, łatwiej znajdziesz wtedy najlepsze zdjęcia. Oprócz przyznania gwiazdek, możesz oznaczyć swoje motywy w CEWE-Podgląd Zdjęć, klikając prawym przyciskiem myszy menu kontekstowe. Następnie wywołujesz folder z oznaczonymi zdjęciami w oprogramowaniu do zamawiania, aby wstawić zdjęcia do swojej CEWE FOTOKSIĄŻKI.

Dwukrotne kliknięcie w obszarze wyboru oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT otwiera zdjęcie w CEWE-Podgląd Zdjęć i umożliwia tam jego edycję.
Dwukrotne kliknięcie w obszarze wyboru oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT otwiera zdjęcie w CEWE-Podgląd Zdjęć i umożliwia jego edycję.

Edytowanie zdjęcia

Czy wiesz już, które zdjęcia chcesz umieścić w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE? Teraz wszystko, co musisz zrobić, to maksymalnie wykorzystać każde ujęcie. CEWE-Podgląd Zdjęć oferuje różne narzędzia do edycji i ulepszania zdjęć przed lub bezpośrednio w procesie projektowania. Aby to zrobić, po prostu kliknij dwukrotnie na zdjęcie w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE, które chcesz poprawić. Na przykład możesz zmienić jasność i kontrast, wyrównać horyzont lub zmienić kolor całego zdjęcia - do samodzielnie zaprojektowanej, osobistej fotoksiążki.

W przypadku portretów wypróbuj funkcję przetwarzania obrazu "Błyszczące oczy" w CEWE-Podgląd Zdjęć.
W przypadku portretów wypróbuj funkcję przetwarzania obrazu "Błyszczące oczy" w CEWE-Podgląd Zdjęć.
Dzięki CEWE-Podgląd Zdjęć możesz szparować fragmenty zdjęć i umieszczać je w CEWE FOTOKSIĄŻCE według własnego uznania.
Dzięki CEWE-Podgląd Zdjęć możesz wycinać fragmenty zdjęć i umieszczać je w CEWE FOTOKSIĄŻCE według własnego uznania. Wystarczy dwukrotnie kliknąć zdjęcie i edytować je za pomocą narzędzi do edycji (dopasowanie).
Dzięki CEWE-Podgląd Zdjęć możesz szparować fragmenty zdjęć i umieszczać je w CEWE FOTOKSIĄŻCE według własnego uznania.
Najlepsze są motywy z wyraźnymi krawędziami, takie jak budynki. Po zgrubnym obrysowaniu motywu, automatycznie skoryguj utworzony wynik. Aby to zrobić, najpierw popraw większe obszary, a następnie użyj pędzla, aby szczegółowo dopracować efekt.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne