Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Nic Hildebrandt pokazuje, jak nowe hexxasy wyglądają w jej sypialni.

hexxas: nowa aranżacja mojej sypialni w naturalnych kolorach

Nic Hildebrandt

Znowu to zrobiłam... nasza sypialnia została trochę "przerobiona". Lub "ulepszona", jeśli chcesz to ująć w inny sposób. Jestem typem osoby, która regularnie przechodzi napady dekorowania swojego domu. Sypialnię zmieniam nawet częściej niż pozostałe pokoje. Przytulna atmosfera do relaksu i dobry sen są dla mnie bardzo ważne i dla mojego dobrego samopoczucia. Lubię być w tym pokoju. Nie tylko aby spać, ale także, aby odpoczywać, czytać czy oglądać serial. Dlatego zawsze chcę, żeby był on szczególnie piękny.

Przeprojektowanie mojej małej sypialni dało mi możliwość wypróbowania w końcu hexxasów. Te sześciokątne "płytki" wykonane z twardej pianki, które można tak pięknie i łatwo układać na ścianie. Ta zasada bardzo mi odpowiada i mojemu ciągłemu pragnieniu zmiany dekoracji.

Nasze zdjęcia - wykonane w różnym czasie i miejscach, a jednocześnie harmonijne dzięki identycznej obróbce obrazu.
Nasze zdjęcia - wykonane w różnym czasie i miejscach, a jednocześnie harmonijne dzięki identycznej obróbce obrazu.

Mogłam wydrukować jedne motyw z jednego zdjęcia na kilku hexxasach, aby następnie zawiesić go na ścianie jako kolaż - mozaikę. Ale ponieważ nigdy nie mogę się zdecydować na to jedno, jedyne, wolałam wybrać jedno zdjęcie na kafelek. Udało mi się więc uwiecznić wiele ulubionych zdjęć!

Mój kolaż "układam testowo" na podłodze.
Mój kolaż "układam testowo" na podłodze.

Jestem bardzo zadowolona z szybkiej zmiany w naszej sypialni. Ale kto wie, co wymyślę później. Wiem już, że w pewnym momencie będę potrzebować wokół siebie innych kolorów. Może po prostu zrobię drugą serię hexxasów w różnych tonach i powieszę je. Albo po prostu pozwolę, aby kolaż ze zdjęciami rozrósł się jeszcze bardziej na ścianie. Kto wie? Przychodzi mi już do głowy coś, co mogłabym zmienić. Jak to jest z Tobą? Czy lubisz również przeprojektowywać swój dom i regularnie zmieniać coś, aby nadać mu nowy klimat?

Z serdecznościami, Twoja Nic

I tak to działa

Na wyciągnięcie ręki: nasze hexxas i element Y, który jest ważny przy montażu.

Sprawdź, czy wszystko jest?

Na wyciągnięcie ręki: nasze hexxas i element Y, który jest ważny przy montażu.

Możesz zobaczyć tył hexxas. Jest tam pasek samoprzylepny i płytka magnetyczna, za pomocą której hexxasy są przymocowane do ściany.

Szybko ustawione

Hexxas można łatwo przymocować do ściany za pomocą wyjmowalnych płytek magnetycznych.

Czy odstęp jest odpowiedni? Tak! element Y w praktycznym zastosowaniu. Jeśli jakaś część kompozycji rzeczywiście się obsunie, szybko zostanie to naprawione. Trójnik Y jest bardzo pomocny, szczególnie na początku.

Nic bez naszego elementu Y.

Czy odstęp jest odpowiedni? Tak! Trójnik Y w praktycznym zastosowaniu. Jeśli jakaś część kompozycji rzeczywiście się zsunie, szybko zapewniamy rozwiązanie. To małe narzędzie jest bardzo pomocne, szczególnie na początku.

Zbliżenie fotopaneli hexxas. Możesz zobaczyć zdjęcia z wakacji Nic Hildebrandt i jej męża.

Happy End na ścianie

Ukończona przeróbka naszej sypialni z wykorzystaniem fotopaneli hexxas A jeśli chcemy nowe zdjęcia, możemy nadal wykorzystać jako podstawę poprzednie.

Prosto, szybko, praktycznie: nowy wygląd Twojego domu

Nie trzeba kupować nowych mebli, aby nadać przestrzeni życiowej zupełnie nowy styl, a tym samym stworzyć nową atmosferę. Często wystarczy kilka akcesoriów w różnych kolorach, nowa pościel w różnych odcieniach, jednolite i / lub wzorzyste, dekoracyjne poduszki, kilka roślin lub kwiatów w kolorowych wazonach, aby całkowicie zmienić wygląd pomieszczenia. W grę wchodzą również zharmonizowane fototapety, a hexxasy nadają się do tego idealne. Choćby dlatego, że są tak elastyczne i łatwe w montażu. To sprawia, że ​​zmiana dekoracji jest tak łatwa i przyjemna!

Często wystarczy kilka akcesoriów w różnych kolorach, aby całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia.
Często wystarczy kilka akcesoriów w różnych kolorach, aby całkowicie odmienić wygląd pomieszczenia.

Jednolite przetwarzanie obrazu dla większej harmonii

Ulubione zdjęcia, które wybrałam do hexxasów, zostały zrobione w bardzo różnych miejscach w równie różnych warunkach oświetleniowych. Ponieważ mam natręctwo na punkcie prawdziwego efekt harmonii kolorów, wcześniej edytowałem w ten sam sposób wszystkie pliki zdjęć w programie do edycji graficznej (Lightroom). Dzięki temu wszystkie fotografie uzyskały harmonijny i jednolity wygląd. Dla moich hexxas chciałam mieć styl w nieco nienasyconych, spokojniejszych odcieniach. "Harmonijne tony" w sypialni, to pasuje.

Nic Hildebrandt pozycjonuje swoje hexxas ze zdjęciami.
Instalacja była szybka i łatwa.

Rodzice zamiast dzieci: osobiste zdjęcia w sypialni

Właściwie jest powód, dla którego tylko mój mąż i ja możemy widnieć na hexxasach w naszej sypialni, a nie nasza córka. Osobiście uważamy, że w sypialni rodziców nie ma miejsca na zdjęcia dzieci. Kochamy nasze dziecko, ale sypialnia to przede wszystkim nasz pokój. Jest to nasze schronienie jako pary, także jako kochanków. Tak to widzimy.

Cieszę się z nowej dekoracji ściennej.
Cieszę się z nowej dekoracji ściennej.