Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180

Kreatywna wskazówka: jak zaprojektować górną część pudełka ze zdjęciem?

W czasie projektowania pudełka prezentowego Foto w zestawie z etui z wycięciem w kształcie wielkanocnego króliczka, możesz użyć naszych szablonów. Dziś pokazujemy trzy możliwości. Może wybierzesz jedną z tych opcji i dopasujesz je do zdjęcia, które masz w Twojej galerii.

Ukryta niespodzianka

Świetnym pomysłem jest projektowanie zgodnie z wcześniej założonym planem. Możesz celowo zrobić takie zdjęcie, które będzie jedynie częściowo widoczne pod białym etui z wycięciem w kształcie wielkanocnego królika. Bliska osoba, która zostanie obdarowana tym pudełkiem nie będzie mogła na pierwszy rzut oka określić, jak dokładnie wygląda zdjęcie. Całość będzie widoczna po rozpakowaniu. Wyjątkowa niespodzianka z efektem wow.

Dwa pudełka na prezenty ze zdjęciem. Na prawym widać motyw tytułowy, który znajduje się pośrodku. Dzięki temu widz może szybko zobaczyć, czego może oczekiwać.
Główne zdjęcie na górze naszego pudełka prezentowego ze zdjęciem znajduje się pośrodku - dzięki czemu widz może szybko zobaczyć, czego może oczekiwać.

Etui z królikiem wielkanocnym i Twoje zdjęcie

Pomysł z wykorzystaniem etui z wycięciem w kształcie Wielkanocnego królika. Możesz wykorzystać fotografię i ustawić jej ostrość na środku. Ważne by przestrzeń na środku była wyraźna i przedstawiała dokładnie twarz lub element natury. Ważne, by pamiętać, by zakryta przez etui część zdjęcia była również ciekawa i ostra.

Jeśli chcesz później zrobić podobne zdjęcie, cofnij się o kilka kroków przed zwolnieniem migawki. Świetną chwilą na wykonanie takiej fotografii jest moment, kiedy Twoje dzieci bawią się na zewnątrz. Możesz umieścić Twojego malucha w centralnej części kadru a Was jako rodziców po prawej i lewej stronie. Warto robić te zdjęcia w formacie poziomym.

Zrzut ekranu przedstawiający narzędzie tekstowe w akcji. Indywidualne powitanie jest tworzone za pomocą pisania.
Za pomocą naszych narzędzi tekstowych możesz szybko znaleźć nową ulubioną czcionkę i rozpocząć pracę. Nasza rada: wybierz kolor czcionki wyróżniający się na tle. W naszym przykładzie użyliśmy białej czcionki Balloon Caps oraz innego koloru konturu. Grubość konturu wynosi 0,3 milimetra.

Projekt z użyciem tekstu

Aby zrealizować ten pomysł, możesz wykorzystać takie zdjęcia, jakie Ci się najbardziej podoba. Najważniejsze jest to, by miejsce, w którym zając wielkanocny się pojawi, będzie wolne. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie z wakacji na plaży, czy kadr z ostatniego spaceru po lesie. Tutaj najważniejszym elementem jest tekst, który chcesz dodać za pomocą narzędzia testowego w programie projektowym. Osobista wiadomość i kilka ciepłym słów do bliskiej osoby. Może napiszesz „Wesołych Świąt!” lub Dużo miłości!” - tekst powinien być na tyle krótki, by zmieścił się na szablonie.

Clipart został umieszczony na środku szablonu zająca wielkanocnego w pudełku prezentowym. „Ulubiony mężczyzna” można odczytać jako treść tekstową.
Nasz wybór klipartów jest bardzo szeroki. Serdecznie zapraszamy do przeglądania wszystkich kategorii i odnalezienia idealnego elementu do Twojego projektu.

Jeśli chcesz, możesz również użyć jednego z naszych clipartów z tekstem. W ten sposób łączysz wybrane zdjęcie z odpowiednim wyrażeniem.

Miłego tworzenia!

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne