CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zaplanuj swój rok także w lutym! Stwórz fotokalendarz już teraz! >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180
Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama Cewe fotoksiążka kieszonkowa panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

Trzy okładki, wszystkie rodzaje papieru i nieograniczone możliwości projektowania – CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama łączy wszystkie te aspekty w podręcznym formacie poziomym.

 • Podręczny format Panorama, który można zawsze nosić przy sobie
 • Pomysł na kreatywny prezent na wiele okazji
 • Idealnie nadaje się do zdjęć z krótkiego urlopu lub przedstawiających dzieci
od 49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • Format poziomy: ok. 19 x 15 cm

 • Ilość stron: od 26 do 74 stron

Okładka:

 • Okładka: twarda, miękka, zeszytowa

 • Uszlachetnienie: złote, srebrne, różowozłote, lakier wypukły

Rodzaj papieru:

 • Papier do druku cyfrowego: matowy, błyszczący, matowy Premium
 • Papier fotograficzny: matowy, błyszczący, matowy Premium

Wszystkie rodzaje papieru w zestawieniu

Dowiedz się więcej na temat sześciu rodzajów papieru dostępnych dla tego formatu!
Druk cyfrowy – papier matowy cewe fotoksiążka Druk cyfrowy – papier matowy Cewe fotoksiążka Papier do druku cyfrowego - matowy gramatura: 200 g/m²

Wszechstronny i wysokiej jakości: Matowy papier do druku cyfrowego to nasz klasyk!

 • Klasyk wśród rodzajów papieru
 • Dostępny dla wszystkich formatów i okładek
Druk cyfrowy na papierze błyszczącym cewe fotoksiążka Druk cyfrowy na papierze błyszczącym cewe fotoksiążka Papier do druku cyfrowego - błyszczący gramatura: 200 g/m²

Twoje najpiękniejsze wspomnienia uwiecznione na papierze o wysokim połysku: druk cyfrowy na papierze błyszczącym zapewnia żywe kolory zdjęć.

 • Papier do druku cyfrowego najwyższej jakości
 • Jaskrawe kolory dzięki wysokiej jakości powłoce UV
 • Niewrażliwy na działanie wilgoci
Druk cyfrowy – papier matowy premium cewe fotoksiążka Druk cyfrowy – papier matowy premium cewe fotoksiążka Papier do druku cyfrowego - matowy Premium gramatura: 160 g/m²

Miękki kontrast, łagodne kolory, efekt głębokiego matu: Papier matowy Premium do druku cyfrowego zachwyca zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów!

 • Szlachetny papier do druku cyfrowego Premium o wyjątkowej powierzchni
 • Strony wewnętrzne i okładka z efektem aksamitnego matu
 • Miękki kontrast i łagodne kolory
Papier fotograficzny matowy cewe fotoksiążka Papier fotograficzny matowy cewe fotoksiążka Papier fotograficzny - matowy gramatura: 368 g/m²

Zdjęcia na matowym papierze fotograficznym charakteryzują się nadzwyczajną intensywnością szczegółów i kolorów.

 • Naświetlanie zamiast nadruku
 • Bindowanie Lay-Flat: Idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach
 • Wysoka jakość Twoich zdjęć
Papier fotograficzny błyszczący cewe fotoksiążka Papier fotograficzny błyszczący cewe fotoksiążka Papier fotograficzny - błyszczący gramatura: 382 g/m²

Wyraziste zdjęcia, które zapadają w pamięć: Błyszczący papier fotograficzny zapewnia przyjemne w dotyku i cieszące oko zdjęcia.

 • Naświetlanie zamiast nadruku
 • Bindowanie Lay-Flat: Idealna prezentacja zdjęć panoramicznych na dwóch sąsiadujących stronach
 • Intensywne kolory
Papier fotograficzny matowy premium cewe fotoksiążka Papier fotograficzny matowy premium cewe fotoksiążka Papier fotograficzny - matowy Premium gramatura: 370 g/m²

Papier fotograficzny matowy Premium przekonuje imponującą głębią ostrości, efektem głębokiego matu oraz brakiem refleksów światła

 • Naświetlanie zamiast nadruku
 • Bindowanie Lay-Flat
 • Nieodbijająca światła powierzchnia z efektem głębokiego matu
 • Najwyższa jakość szczegółów i żywy wygląd

Wszystkie okładki w zestawieniu

Dowiedz się więcej o trzech dostępnych okładkach dla tego formatu!
Twarda okładka

Twarda okładka jest mocna i wyjątkowo odporna, chroni cenne zdjęcia.

 • Typ – twardy album
 • Duży grzbiet z możliwością indywidualnego projektowania
 • Możliwe uszlachetnienie kolorem złotym, różowozłotym, srebrnym lub wypukłym lakierem dekoracyjnym
Miękka okładka

Miękka okładka jest tak elastyczna jak wydanie kieszonkowe. Dzięki temu przeglądanie najpiękniejszych historii zdjęciowych staje się wyjątkowo przyjemne.

 • Elastyczna, laminowana okładka
 • Miękka okładka z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb
 • Grzbiet z możliwością indywidualizacji
Zeszytowa okładka

Podobnie jak w przypadku broszury, w oprawie zeszytowej strony nachodzą na siebie i są podtrzymywane przez szycie na grzbiecie.

 • Oprawa z szyciem na grzbiecie
 • Strony nachodzą na siebie, podobnie jak w przypadku broszury

Prawdziwa atrakcja dla Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI

Zaprezentuj swoje zdjęcia w elegancki sposób

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

Format, który zawsze możesz mieć przy sobie

Fotoksiążka, która zachwyci Cię jakością wydruku!

Wersja kieszonkowa zaprojektowanej przez siebie fotoksiążki to doskonały na sposób na stworzenie wyjątkowej pamiątki, do której zawsze chętnie wrócisz Ty lub obdarowana nią osoba.

To także prezent praktyczny - nie zajmuje dużo miejsca, a dostarcza zupełnie innych doznań od przeglądania zdjęć na smartfonie. Zaprojektowanie panoramicznej fotoksiążki jest bardzo proste dzięki narzędziom, które Ci proponujemy. Przy tworzeniu własnej książki ze zdjęciami wykażesz się pomysłowością i kreatywnością.

Oferujemy mnóstwo opcji personalizacji fotoksiążki, dzięki czemu na pewno stworzysz wersję idealną.

Kieszonkowa fotoksiążka panoramiczna - jak stworzyć projekt?

Fotoksiążkę o takim formacie możesz zaprojektować na dwa sposoby. Zadbaliśmy o to, aby oba były łatwe i intuicyjne.

Pierwsza opcja wykonania projektu kieszonkowej fotoksiążki to instalacja bezpłatnego programu CEWE. Znajdziesz w nim gotowe szablony, setki clipartów, ramek i innych opcji ozdobienia zdjęć. Program działa nawet bez dostępu do Internetu. Gotowe projekty możesz pobrać na swój komputer, aby po jakimś zdecydować, który z nich bardziej Ci się podoba i dopiero wtedy złożyć zamówienie.

Drugi sposób to zaprojektowanie kieszonkowej fotoksiążki na naszej stronie internetowej. Nie wymaga to żadnej instalacji i jest bardzo szybkie. W kreatorze online, podobnie jak w programie, znajdziesz szablony, cliparty, filtry oraz wybierzesz font tekstu, który ozdobi Twój projekt. Jeśli założysz na stronie internetowej konto, projekty fotoksiążek będą mogły zostać zapisane przez pół roku.

Projektowanie fotoksiążki w kieszonkowym rozmiarze

Stworzenie projektu własnej fotoksiążki jest bardzo ekscytujące i daje możliwość wykazania się niezwykłą kreatywnością. Przed Tobą będzie sporo decyzji do podjęcia - nie tylko jakie zdjęcia mają się znaleźć w foto książce, ale także jak ma zostać ona wykonana.

Format panoramiczny oznacza, że wszystkie zdjęcia będą się znajdowały w książce w formacie poziomym o wymiarach ok. 19 x 15 cm. Fotoksiążka kieszonkowa może składać się od 26 do aż 74 stron. W zależności od własnych upodobań i gustu możesz wybrać styl okładki książki. Jeśli będzie ona prezentem, polecamy wybór twardej okładki, na którą możemy nałożyć uszlachetnienie. W tej opcji tytuł fotoksiążki jest wykonany ozdobnie, a uszlachetnienie jest dostępne w czterech wersjach: złotej, różowo-złotej, srebrnej lub w wersji wypukłej. W tej wersji musisz zaprojektować też grzbiet książki. Jeśli nie zależy Ci na ozdobnych aspektach okładki możesz wybrać ją w formie miękkiej - elastycznej i laminowanej lub fotozeszytu. Różnią się one od siebie sposobem bindowania stron. Kolejny krok to wybór papieru, na jakim będą wydrukowane Twoje zdjęcia. Oferujemy profesjonalne fotograficzne papiery matowe, błyszczące oraz matowe Premium.

Wiele gotowych szablonów na wyciągnięcie ręki

Najbardziej kreatywna część projektowania fotoksiążki kieszonkowej panoramicznej to wybór odpowiedniego szablonu lub stworzenie szablonu samodzielnie. Możesz wybierać spośród setek tematycznych rodzajów teł, a każda strona książki może mieć inne. Istnieje także opcja naniesienia na tło lub samo zdjęcie podpisów w różnym stylu - minimalistycznym lub ozdobnym. Każdą fotografię możesz ozdobić odpowiednio dopasowanymi do okazji clipartami. W zależności od tego, co chcesz uwiecznić w fotoksiążce, masz do wyboru naklejki przyrodnicze, podróżnicze, związane z uroczystościami rodzinnymi jak narodziny dziecka, święta wielkanocne, urodziny, ślub oraz mnóstwo innych. To mogą być także ramki zdjęć lub ich dekoracyjne narożniki.

Kieszonkowa fotoksiążka panoramiczna - dlaczego warto?

Największą zaletą tego formatu książki, jest jej niewielki rozmiar! Dzięki temu nie będzie uciążliwym tomem, na który może zabraknąć miejsca na półce. Małe wymiary umożliwiają zabranie książki wszędzie - na przykład na długi wyjazd służbowy.

Aby zaprojektować fotoksiążkę, nie musisz być profesjonalistą - grafikiem lub fotografem, poradzi sobie z tym każda osoba, które umie obsługiwać komputer. Zmaterializowanym efektem projektu zaskoczysz sam siebie oraz bliskich. Rodzina i przyjaciele z pewnością będą zaskoczeni Twoim dziełem.

Możliwość wyboru niewielu stron sprawia, że każde ważne wydarzenie może tworzyć nową fotoksiążkę. Dzięki temu może powstać imponująca kolekcja spersonalizowanych fotoksiążek. Każda z nich będzie przedstawiać np. jeden wakacyjny wyjazd, odwiedzone miasto, dzień spędzony w zoo lub w parku rozrywki, uroczystość rodzinną itd.

Kieszonkowa fotoksiążka panorama jako niezwykły prezent

To wyjątkowy prezent, w który włożysz swoje serce i nie wydasz na niego majątku. Na pewno doceni go każda obdarowana osoba. Może to być prezent pożegnalny dla koleżanki, która zmienia pracę, prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka, upominek z okazji urodzin przyjaciółki albo prezent walentynkowy. Fotoksiążka kieszonkowa to dobry prezent na każdą okazję.

Jeśli kochasz fotografię, ale nie masz dużego doświadczenia lub nie czujesz się jeszcze pewnie, wybierz format kieszonkowy, aby wydrukować swoje zdjęcia. Miło będzie zobaczyć swoje prace i pokazać je w takiej formie najbliższym. Tobie doda pewności siebie i chęci do rozwijania swojego hobby.