CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Weź udział w konkursie CEWE Photo Award do 31 maja 2023 r. i wygraj jedną z 1000 nagród! Zgłoś swój udział TUTAJ >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180
Cewe fotoksiążka mini Cewe fotoksiążka mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini CEWE FOTOKSIĄŻKA mini

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini i Mała

Dzięki praktycznym formatom i elastycznym okładkom, CEWE FOTOKSIĄŻKĘ masz zawsze pod ręką. Oglądaj najpiękniejsze zdjęcia rodziny, dziecka lub z krótkiego urlopu zawsze, kiedy masz na to ochotę.

 • Podręczny format, który można zawsze nosić przy sobie
 • Wyjątkowy prezent dla przyjaciół i rodziny
 • Idealnie nadaje się do zdjęć z krótkiej wycieczki lub rodzinnego wypadu
od 35,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • Mini: ok. 15 x 11 cm

 • Mała: ok. 14 x 13 cm

 • Ilość stron: od 26 do 74 stron

Okładka:

 • Mini: Miękka okładka

 • Mała: Zeszytowa okładka

Rodzaj papieru:

 • Papier do druku cyfrowego: matowy

Rodzaj papieru i okładki w zestawieniu

Dowiedz się więcej na temat druku cyfrowego na papierze matowym i okładek
Miękka okładka Miękka okładka Miękka okładka

Miękka okładka jest tak elastyczna jak wydanie kieszonkowe. Dzięki temu przeglądanie najpiękniejszych historii zdjęciowych staje się wyjątkowo przyjemne.

 • Elastyczna, laminowana okładka
 • Miękka okładka z możliwością dopasowania do indywidualnych potrzeb
 • Grzbiet z możliwością indywidualizacji
Zeszytowa okładka Zeszytowa okładka Zeszytowa okładka

Podobnie jak w przypadku broszury, w oprawie zeszytowej strony nachodzą na siebie i są podtrzymywane przez szycie na grzbiecie.

 • Oprawa z szyciem na grzbiecie
 • Strony nachodzą na siebie, podobnie jak w przypadku broszury
Druk cyfrowy – papier matowy cewe fotoksiążka Druk cyfrowy – papier matowy Cewe fotoksiążka Papier do druku cyfrowego - matowy gramatura: 200 g/m²

Wszechstronny i wysokiej jakości: Matowy papier do druku cyfrowego to nasz klasyk!

 • Klasyk wśród rodzajów papieru
 • Dostępny dla wszystkich formatów i okładek
Fotoksiążka A4 Duża

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

Wasza ulubiona CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża przyciąga wysokiej jakości okładkami i szlachetnymi rodzajami papieru. To idealne miejsce na wyjątkowe wspomnienia.

od 79,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

Dzięki formatowi 21 x 28 cm CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama to idealne miejsce na zdjęcia krajobrazowe z minionego urlopu lub kadry z wesela.

od 109,99 zł*
Fotoalbum XXL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

Format XXL zapewnia piękną ekspozycję zdjęć. Utrwal swoje najpiękniejsze przeżycia, zdjęcia z wesela lub urlopu na maksymalnie 178 stronach.

od 239,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

Elegancko oprawione w skórę, płótno lub klasycznie w twardej okładce: w CEWE FOTOKSIĄŻCE XXL Panorama Twoje zdjęcia zyskają nowe oblicze.

od 289,99 zł*
Cewe fotoksiążka XL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

Duży format XL idealnie nadaje się do uwiecznienia zdjęć kwadratowych, ale również tych w formacie pionowym i poziomym. Piękne kadry z ostatniej podróży lub portrety do Twojego portfolio będą się świetnie prezentować w tym kwadratowym formacie.

od 159,99 zł*
Cewe fotoksiążka kwadratowa

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

Zdjęcia będą się doskonale prezentować w nowoczesnym formacie 21 x 21 cm – zarówno w pionie, jak i w poziomie. Idealnie nadaje się do fotografii z ostatniej podróży lub słodkich zdjęć dzieci.

od 69,99 zł*
Cewe fotoksiążka kieszonkowa Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

Trzy okładki, wszystkie rodzaje papieru i nieograniczone możliwości projektowania – CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama łączy wszystkie te aspekty w podręcznym formacie poziomym.

od 49,99 zł*

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini i Mała

Dzięki praktycznym formatom i elastycznym okładkom, CEWE FOTOKSIĄŻKĘ masz zawsze pod ręką. Oglądaj najpiękniejsze zdjęcia rodziny, dziecka lub z krótkiego urlopu zawsze, kiedy masz na to ochotę.

od 35,99 zł*

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini i Mała

Format, który zawsze możesz mieć przy sobie

Mała fotoksiążka - zabierz ją ze sobą wszędzie, gdzie chcesz!

Mini fotoalbum to najmniejszy format fotoksiążek, jaki mamy w ofercie. Niewielkie wymiary sprawiają, że możesz zabrać go w każde miejsce i nie zajmie dużo miejsca. Niska cena to kolejna zaleta małej fotoksiążki. To także dobry sposób, żeby sprawdzić, czy warto skorzystać ponownie z naszej oferty i tym razem zaprojektować książki o albumowych wymiarach! Niezależnie od formatu fotoksiążek, każda z nich jest drukowana z największą starannością i precyzją. Dzięki naszemu programowi lub kreatorowi online każdy jest w stanie zaprojektować własną fotoksiążkę!

Fotoksiążka mini - jak ją zaprojektować?

Fotoksiążkę mini możesz zaprojektować na dwa sposoby. Postaraliśmy się o to, aby oba nie sprawiały kłopotu i były intuicyjne w obsłudze.

Pierwszy sposób wykonania projektu małej fotoksiążki to instalacja bezpłatnego programu, który znajdziesz na naszej stronie internetowej. Znajdziesz w nim szablony, setki clipartów, ramek i wiele innych opcji ozdobienia wybranych zdjęć. Program działa nawet wtedy, gdy nie jesteś podłączony do sieci. Gotowy projekt fotoksiążki możesz pobrać na swój komputer, odłożyć na jakiś czas, a potem do niego wrócić i zadecydować czy wciąż Ci się podoba. Jeśli tak, łatwo złożysz zamówienie, a jeśli nie, bez problemu wprowadzisz poprawki.

Drugi sposób to zaprojektowanie mini fotoksiążki na naszej stronie internetowej. W kreatorze online, podobnie jak w programie, znajdziesz szablony, cliparty, filtry, tła i wybierzesz font tekstu, który ozdobi Twój projekt. Jeśli założysz na stronie internetowej konto, projekty mini i małych fotoksiążek będą mogły zostać zapisane na pół roku.

Fotoksiążka mało stron, dużo treści - uwolnij swoją kreatywność!

Stworzenie projektu własnej fotoksiążki to świetny sposób, aby uwolnić swoją kreatywność i stworzyć coś, co jest jedyne na całym świecie. Ze względu na małe formaty, my zajęliśmy się dobraniem najbardziej optymalnego, profesjonalnego matowego papieru fotograficznego (200 g/m2) oraz okładek, z których będzie najwygodniej korzystać.

 • Mini fotoksiążka ma wymiary ok. 15 x 11 cm i jest oprawiona w miękką, laminowaną okładkę.
 • Mała fotoksiążka mierzy 14 x 13 cm i posiada oprawę zeszytową.

Fotoksiążka 20 stron, a może fotoksiążka o 40 stronach?

Bez względu na wybrany format fotoksiążki mogą mieć od 26 do 74 stron. Twoim zadaniem jest zatem dokonanie selekcji zdjęć, wybór tych najlepszych oraz zaprojektowanie ewentualnych ozdób i podpisów. Możesz wybrać jeden z zaproponowanych przez nas szablonów tematycznych lub stworzyć taki szablon samodzielnie. W drugim przypadku umieścisz zdjęcia w odpowiednich miejscach, wybierzesz ich rozmiar oraz tło.

Każda strona fotoksiążki może mieć inne tło. Do wyboru są setki clipartów, czyli grafik, które możesz nałożyć na zdjęcia lub by ozdobić pozostałe miejsca na stronie. Są one posegregowane tematycznie - w zależności od wybranych zdjęć możesz wybrać ozdoby w klimacie wakacyjnym, podróżniczym, przyrodniczym albo związanym z jakąś uroczystością rodzinną lub porą roku.

Fotoksiążka mała - dlaczego warto ją mieć?

Największą zaletą mini fotoksiążek są oczywiście ich małe rozmiary! Można je zabrać wszędzie i nie będą sprawiały kłopotu. To także najtańsze fotoksiążki, które można u nas zaprojektować. Możesz skorzystać z nich, żeby uwiecznić różnego typu wydarzenia ze swojego życia, na przykład weekendowy wyjazd lub imprezę z przyjaciółmi.

Mini fotoksiążka dla podróżników

Jeśli Twój tryb pracy wymaga częstych i długich wyjazdów, fotoksiążka mini to świetny sposób, aby mieć przy sobie najbliższych członków rodziny, zwierzęta domowe i przyjaciół. Oczywiście w formie wydrukowanych fotografii.

Z kolei, jeśli podróżujesz tylko turystycznie, ale często i w różne miejsca (także do okolicznych miast), każdą wycieczkę możesz udokumentować w mini fotoksiążce. Dzięki temu nawet takie małe, przyjemne wspomnienia nie przepadną i będzie można do nich wrócić.

Fotoksiążka mini - niezwykły prezent

Fotoksiążka, niezależnie od jej rozmiaru, to zawsze dobry pomysł na prezent. Sprawdzi się przy każdej okazji, o ile tylko masz odpowiednią liczbę zdjęć. To piękna pamiątka i uwiecznienie wspomnień, ale także możliwość całkowitej personalizacji i stworzenia dla kogoś czegoś niepowtarzalnego. Możesz pomóc dziecku w projektowaniu fotoksiążki mini, która będzie pięknym prezentem z okazji Dnia Matki, Ojca, Babci lub Dziadka.

Mała fotoksiążka jako pamiątka na zakończenie roku szkolnego

Mini i Mała Fotoksiążka to idealne formaty, aby zamówić je w wielu sztukach. To świetny pomysł na upominek dla dzieci, które ukończyły przedszkole, szkołę podstawową lub średnią. Na każdej stronie można zamieścić portret dziecka, podpisać je imieniem i nazwiskiem, a także dodać dedykację od każdego z uczniów. Będzie to wyjątkowa pamiątka z czasów szkolnych. Ten pomysł można wykorzystać także podczas zakończenia kolonii, obozu, kursu lub kilkudniowego wypadu z przyjaciółmi.