CEWE FOTOKSIĄŻKA - Wszystkie okładki w jednym miejscu

Niech oprawa będzie godna treści Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI, niech do niej zaprasza.

Okładki CEWE FOTOKSIĄŻEK

Twarda okładka z uszlachetnieniem

Twarda okładka z uszlachetnieniem

Zastosuj uszlachetnienia na okładce CEWE FOTOKSIAŻKI. Nadaj jej jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru i elegancji - uroczystość takiej formy przekazywania i przechowywania wspomnień zyska wiele.

Uszlachetnienie srebrem, złotem lub wypukłym lakierem może występować wyłącznie na twardej okładce CEWE FOTOKSIĄŻKI - to nie tylko więcej walorów estetycznych, ale i również... dotykowych. 

Tego typu wzbogacenie okładki jest dostępne dla formatów CEWE FOTOKSIĄŻKI XL, Dużej, Dużej Panoramy. Szczególnie polecamy do tematyk jubileuszowych, ślubnych i wszelako uroczystych.

 
Twarda okładka

Twarda okładka

Solidna, sztywna, samodzielnie przez Ciebie zaprojektowana oprawa. Po zadrukowaniu papieru okładki następuje laminowanie (laminat błyszczący lub matowy w zależności od wyboru rodzaju papieru i opcji uszlachetnienia) i naklejenie go na specjalny karton. To gwarancja jeszcze większej trwałości wspomnień zawartych w CEWE FOTOKSIĄŻCE.

Taka oprawa dostępna jest dla wszystkich formatów CEWE FOTOKSIĄŻEK oprócz Małej i Mini. Na grzbiecie możesz umieścić dodatkowy napis - ciekawy szlif i doskonały efekt końcowy.

 

 

Miękka okładka

Miękka okładka

Zawartość Twojej książki zasługuje na wysokiej jakości oprawę, bo to przecież ważny element całości. Zaletą okładki miękkiej jest jej elastyczność i samodzielne tworzenie czegoś co będzie wizytówką CEWE FOTOKSIĄŻKI. Na miękkiej okładce umieścisz zdjęcia i teksty - zgodnie z własnym pomysłem. Całość będzie lżejsza niż np. okładka twarda lub jej odmiana z uszlachetnieniem, ale równie dobrze podkreśli treść. Nie ma też problemu z umieszczeniem dodatkowego napisu na grzbiecie okładki.

Fotozeszyt

Fotozeszyt

Podobnie jak przypadku okładki miękkiej, charakterystyczną cechą oraz wielką zaletę zszywanej oprawy typu fotozeszyt jest jej elastyczność.

 

Całość swoim układem przypomina broszurę, która doskonale nada się na drobny prezent dla bliskiej osoby lub folder reklamowy dla Twojej firmy. Okładkę typu fotozeszyt zastosujesz w CEWE FOTOKSIĄŻCE formatu: Kieszonkowa Panorama, Kwadratowa i Duża - tylko w przypadku, Druku Cyfrowego matowego standard.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej