CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zaplanuj swój rok także w lutym! Stwórz fotokalendarz już teraz! >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180
Kalendarz ścienny A5 Kalendarz ścienny A5 Panorama Kalendarz ścienny A5 Panorama

Kalendarz ścienny A5 Panorama

Kompaktowy towarzysz na cały rok

 • Praktyczny format panoramiczny do zawieszenia
 • Bogata kolorystyka
 • Dowolny miesiąc początkowy
 • Nowoczesny layout
39,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

 • Poziomy: A5 (ok. 21 x 14,8 cm)

Zakres dostawy:

 • Dwanaście stron kalendarza plus okładka

 • Bindowanie spiralne z elementem do zawieszenia

Jakość papieru:

 • Matowy druk cyfrowy

Wszystko o naszym najwyższej jakości papierze

Dowiedz się więcej na temat naszego wysokiej jakości druku cyfrowego na matowym papierze
Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Papier do druku cyfrowego - matowy Nasycone kolory, efektowny jedwabisty mat

Po matowym papierze do druku cyfrowego o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Stwórz fotokalendarz A5 i opowiedz historię.

Historię, inspirowaną Twoim życiem...

Fotokalendarz A5 to nie tylko użyteczny gadżet

Nie masz pomysłu, jak kreatywnie wyeksponować zdjęcia z Twojej ostatniej podróży? A może chcesz pochwalić się zdjęciami dziecka, jak szybko rośnie z miesiąca na miesiąc? Spróbuj połączyć swoje zdjęcia z użytecznością kalendarza ściennego. Wyeksponuj wybrane momenty ze swojego życia w fotokalendarzu CEWE i spraw, aby codzienna rutyna w postaci planowania i organizacji zamieniła się w przyjemność i aby towarzyszyły jej same pozytywne uczucia.

Kalendarz A5 ze zdjęciami w formacie poziomym sprawia, że nie tylko portret, ale i zdjęcie krajobrazu, architektury czy całej rodziny zebranej przy jednym stole, będzie prezentować się znakomicie. Prócz małego i poręcznego kalendarza A5, możesz także zdecydować się na równie ciekawy kalendarz kieszonkowy z Twoimi zdjęciami bądź na inny kalendarz ze zdjęciami.

Jak zaprojektować kalendarz na ścianę A5? Nie ma nic prostszego!

Fotokalendarz ścienny A5 możesz zamówić na kilka sposobów:

 • za pomocą naszego bezpłatnego programu CEWE Fotoświat, który oferuje wiele możliwości projektowych – poprzez wielokrotną edycje, użycie gotowego szablonu czy wzbogacenie o cliparty oraz ozdobne ramki. Program umożliwia projektowanie offline, co pozwala na przygotowanie Twojego wymarzonego fotokalendarza praktycznie w każdym momencie, także bez dostępu do Internetu;

 • za pomocą kreatora online w przeglądarce. Nie wymaga on instalacji, a Twój projekt będzie w nim zapisany przez 6 kolejnych miesięcy, co pozwala Ci na późniejszy powrót do niego oraz edycję;

 • przy użyciu aplikacji mobilnej CEWE Fotoświat.. Nie potrzebujesz komputera, aby móc przygotowywać wymarzony fotokalendarz. Projektuj swoje własne fotoprodukty, w tym kalendarze ścienne A5 na smartfonie lub tablecie. Dzięki intuicyjnej obsłudze, aplikacja CEWE Fotoświat pozwala na niezwykle proste i sprawne przygotowanie projektu, a dzięki mobilności jesteś w stanie go przygotować o każdej porze z każdego zakątka świata.

Doskonały prezent na każdy miesiąc!

Podaruj kalendarz ścienny A5 bliskiej osobie w każdym miesiącu – nie ograniczaj się tylko i wyłącznie do grudnia czy stycznia. Twój własny kalendarz możesz rozpocząć od każdego wybranego przez Ciebie miesiąca!

Chcesz podarować fotokalendarz w kwietniu? Dlaczego nie! Twoja mama urodziła się w czerwcu i chcesz jej podarować zdjęcia wnucząt, ale w oryginalnej odsłonie? Fotokalendarz A5 doskonale sprawdzi się w tej roli. Otwórz się na wiele możliwości, jakie dają Ci fotokalendarze od CEWE! Koniecznie sprawdź także nasz wyjątkowy produkt, jakim jest CEWE FOTOKSIĄŻKA.