CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Terminarz kuchenny Terminarz kuchenny

Terminarz kuchenny

Zajmujący mało miejsca klasyk w nowej odsłonie

 • Dwa formaty
 • Dużo miejsca na notatki
 • Dowolny miesiąc początkowy
 • Nowoczesny design
od 49,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Formaty:

 • Mały (ok. 13 x 30 cm)

 • Duży (ok. 14 x 42 cm)

Zakres dostawy:

 • Dwanaście stron kalendarza plus strona tytułowa

Rodzaj papieru:

 • Druk cyfrowy matowy

 • Można po nim pisać

Wszystko o naszym najwyższej jakości papierze

Dowiedz się więcej na temat naszego wysokiej jakości druku cyfrowego na matowym papierze
Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Cewe kalendarz Druk cyfrowy – papier matowy Nasycone kolory, efektowny jedwabisty mat

Po matowym papierze do druku cyfrowego o gramaturze 250 g/m² i jedwabiście matowej powierzchni można bez przeszkód pisać.

Kalendarz kuchenny – wygodnie planuj czas

Praktyczny fotokalendarz do kuchni

Fotokalendarz do kuchni, który zajmuje mało miejsca

Kuchnia to serce domu – miejsce, w którym można w pełni oddać się kulinarnej pasji, komponując pomysłowe dania główne, desery czy wypieki. Przy rozwijaniu kucharskich talentów ważna jest odpowiednia organizacja czasu i planowanie – pomoże Ci w tym ścienny kalendarz. Do kuchni znakomicie nadaje się nieduży, wąski format, połączony z możliwością sporządzania odręcznych notatek.

 • W CEWE kalendarzu do kuchni przy każdym dniu miesiąca masz miejsce na notatki. Możesz tu wpisywać pomysły na obiad, ważne produkty do uzupełnienia spiżarni lub wykorzystać tę przestrzeń do planowania rodzinnych wydarzeń.
 • Poszczególne miesiące roku udekoruj ulubionymi zdjęciami z Twojej kolekcji – dzięki temu najlepsze momenty będziesz mieć stale w zasięgu wzroku.
 • Kalendarz kuchenny jest wydrukowany na papierze matowym o gramaturze 250 g/m², technologią druku cyfrowego. To sprawia, że kolory są nasycone, a po powierzchni z efektem jedwabistego matu można wygodnie pisać.

Jak stworzyć kalendarz ze zdjęciami do kuchni?

Fotokalendarz do kuchni uzupełnij zdjęciami, które wzbudzają pozytywne emocje. Oto kilka inspiracji:

1. Kwiatowy kalendarz do kuchni Kochasz kwiaty, bukiety i zielone dekoracje? Zaprojektuj kalendarz kuchenny ze zdjęciami najpiękniejszych okazów z Twojego ogrodu. Doskonale sprawdzą się też kadry wykonane w trakcie wiosennych i letnich spacerów – na przykład ujęcie makro na koniczynę, łąka pełna maków, olśniewająca rabata kwitnących tulipanów… Tak barwny kalendarz z pewnością będzie estetyczną ozdobą kuchennego zakątka.

2. Kalendarz kuchenny z pupilami Twój kot uwielbia obiektyw aparatu i stale wchodzi w kadr? Pies śpi w tak śmiesznych pozycjach, że cała rodzina zrywa boki ze śmiechu? A może masz dużo zdjęć papugi, świnki morskiej lub koszatniczek? Zwierzęta nie tylko są ważnymi członkami domowego stada, ale też wyjątkowo uroczo prezentują się na fotografiach.

3. Notatnik kuchenny zgodny z rytmem przyrody Wiosna to czas, w którym natura budzi się z zimowego snu – drzewa puszczają pąki i liście, kwiaty zaczynają kwitnąć, a trawa staje się świeża i soczysta. Lato jest pełne bujnej zieleni, dorodnych plonów i niezwykłych przygód w plenerze. Jesień zachęca do spacerów, zdumiewając malarskimi zestawieniami kolorów. Zima to olśniewające, śnieżne scenerie i multum aktywności na sankach oraz nartach… Dopasowując zdjęcia do poszczególnych miesięcy wybierz najpiękniejsze wspomnienia poszczególnych pór roku.

4. Rodzinny fotokalendarz do kuchni Pierwszy kroczek dziecka, uśmiech Młodej Pary, spotkanie z dziadkami, wspólny wyjazd za miasto… W życiu rodziny jest wiele magicznych wyjątkowych momentów, utrwalonych na fotografiach. Każdy miesiąc udekoruj wyjątkowym kadrem, ukazującym moc najważniejszych na świecie relacji.

Zaprojektuj kalendarz do kuchni od dowolnego miesiąca

Standardowe kalendarze ścienne zazwyczaj rozpoczynają się od stycznia i kończą w grudniu. Jednak w CEWE możesz planować rok według własnego uznania.