Nasze bestsellery

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

Klasyk w A4 (21x28cm), najchętniej wybierany format CEWE FOTOKSIĄŻKI. Na pamiątkę dla siebie, na prezent dla bliskich na każdą okazję i zupełnie bez okazji - przecież każdy pretekst jest dobry, aby dzielić się wspomnieniami lub sprawiać bliskim przyjemność. 
od 49,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

Wspomnienia w rozmiarach XL, czyli po prostu wielkie momenty pokazane w kreatywny sposób. Ten format (30x30 cm) oprawiamy wyłącznie w twardą okładkę, którą możesz też uszlachetniać wypukłymi czcionkami np. w kolorze srebra czy złota.

 

od 149,99 zł*

Pozostałe formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

Mały format (ok. 14x13 cm) to od 26 do 50 stron ze zdjęciami w druku cyfrowym standard (mat). Łatwy, projekt, miękka okładka i po prostu mały prezent dla bliskich. Dobry pomysł dla początkujących twórców.
od 19,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

Kameralna forma CEWE FOTOKSIĄŻKI (15x11 cm), czyli miękka okładka i nie więcej niż 74 strony z Twoimi zdjęciami. Możesz tu zamieścić np. zdjęcia smartfonowe z mniejszą rozdzielczością, które w większym formacie nie wyglądałyby dobrze, a tu zaprezentują się świetnie. 
od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

Skarbnica pozytywnych momentów uchwyconych aparatem. Stwórz własny fotoalbum i prezentuj fotograficzne zbiory z dumą. Oto format (ok. 19x15 cm), który i pomieści do 74 stron Twojej twórczości. 
od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

Bezcenne emocje, wyjątkowe wspomnienia, po prostu zdjęcia. Buduj nimi interesującą fotoopowieść i dziel się tym z bliskimi. Format Kwadratowy (21x21 cm) to modny styl prezentacji zdjęć i ciekawa sprawa dla kreatywnych.
od 39,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

Prezentacja zdjęć w poziomie nadaje się nie tylko na urzekające krajobrazy, ale też na fotografie z ważnych dla Ciebie uroczystości lub artystyczne portfolio. Ten format (28x21 cm) otrzymasz też w twardej okładce z uszlachetnieniem. 
od 99,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

To propozycja na zdjęcia, w których ważną rolę odgrywają proporcje. Wielkie chwile na wielkich zdjęciach, majestatyczne krajobrazy czy szczegóły architektury, które chcesz zaprezentować jak najbardziej okazale. Wymiary? 28x36 cm. 
od 239,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

Oto CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama, czyli nasz największy format (38x29 cm). Fotografie z podróży, wyjątkowe uroczystości, a nawet prezentacja firmy lub Twoje portfolio - to wszystko (i nie tylko) można pokazać w sposób ekskluzywny.  
od 289,99 zł*
Pobierz darmowy program do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI

Jak zaprojektować CEWE FOTOKSIAŻKĘ w darmowym programie CEWE FOTOŚWIAT

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej