Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Pudełko prezentowe foto z zawartością - kuponem.

Osobiście na Wielkanoc - pięć wskazówek dotyczących naszego pudełka ze zdjęciami, które można samodzielnie wypełnić | Fotousługi CEWE

Nico Lindner

Czas wolny poświęcony świadomie rodzinie lub własnemu partnerowi: święta wielkanocne są okazją do docenienia naszej wspólnoty. Działa to również za pośrednictwem poczty, jeśli aktualnie nie można się ponownie spotkać - na przykład z pudełkiem ze zdjęciem z CEWE.

Samo w sobie jest oznaką uznania. Ponieważ: celowo wybierasz osobiste zdjęcia dla odbiorcy. Nasza wersja z wypełnieniem oferuje czekoladę od kinder jako uzupełnienie. Dla wersji z wypełnieniem masz możliwość samodzielnego określenia treści. Jedna z pięciu poniższych wskazówek ubogaci również Twoje pudełko ze zdjęciem - jesteśmy tego pewni.

Wspólny czas

A może kupon? Niezależnie od tego, czy jest to posiłek w restauracji, czy jednodniowa wycieczka do wspólnego ulubionego miejsca: W pewnym momencie ten czas nadejdzie ponownie - jesteśmy tego pewni.

Przykładami tego są wspólne wyjścia do kina, kolejna wycieczka rowerowa, po której następuje piknik lub zwiedzanie zoo. Może powstaną nowe zdjęcia, które przy następnej okazji upiększą kolejny prezent. Perspektywa spotkania w pięknej scenerii powinna być jedną z najpiękniejszych niespodzianek wielkanocnych.

Jak mówią? Oczekiwanie na przyjemność to największa radość.

Pudełko prezentowe foto z otwartą wsuwką.
Podwójnie osobisty i niepowtarzalny: Twoje zdjęcia i specjalnie dobrana zawartość sprawiają, że pudełko prezentowe foto jest wyjątkowe.

Majsterkować czy malować? Najchętniej oba.

Gdy tylko dzieci mają okazję malować lub majsterkować dla babci, dziadka lub przyjaciół rodziny, często są aż rozpalone do białości. Niech szaleją! Jeśli dostarczyłeś podkład do malowania, pisaki i klej, możesz zacząć. Wspaniałe kolaże powstają zwłaszcza wtedy, gdy można coś wyciąć z magazynu lub katalogu.

Wspomnienia, które zatrzymasz na długo

Czy znasz nasze fotomagnesy? Ze względu na swój rozmiar doskonale nadają się jako dodatek do Twojego osobistego pudełka prezentowego foto. Jednocześnie oferują miejsce na wiadomości, które mogą również być wykorzystane w domu odbiorcy. Prawie każde gospodarstwo domowe używa lodówki lub innej metalowej powierzchni do robienia notatek. Tylko: która notatka należy do kogo? Po dostarczeniu imion lub zdjęć mieszkańców, nasze fotomagnesy staną się przydatnymi pomocnikami.

Pudełko ze zdjęciem otwierane z boku - wewnątrz wsuwki znajduje się już zapakowany prezent.
Jeden z pierwszych kroków: otwierasz prawą stronę pudełka prezentowego foto i wkładasz prezent do wsuwanego pojemnika.

Osobiste słowa

Wiadomo, że zdjęcie jest warte więcej od tysiąca słów. Niemniej jednak osobiste dedykacje, a zwłaszcza list, mogą pomóc uatrakcyjnić prezent. Na przykład powiedz, co cenisz w drugiej osobie i dlaczego jest ważną częścią Twojego życia. Powiedz "Dziękuję" Za to, wspólnie przeżyliście. Czekaj z obdarowaną osobą na to, co nadejdzie! Będziesz zaskoczony, jak często bardzo prosto wybrane słowa nagle zmieniają się w coś bardzo magicznego. Odwagi!

Przyjemność od razu

Domowy dżem w małych słoiczkach, ciasteczka wielkanocne upieczone razem z dziećmi, wariacja na temat kilku rodzajów herbat, a nawet specjały pralinkowe: na koniec możesz dodać pyszne chwile przyjemności do naszego pudełka prezentowego foto do samodzielnego napełniania.

Nawiasem mówiąc, może to być również miłe zaproszenie na wspólny spacer: kiedy specjały zawarte w zestawie uroczo poprowadzą do kuponu na następną wspólną wycieczkę.

To, kiedy ostatecznie wycieczka się odbędzie, ma drugorzędne znaczenie. Pomyślałeś o kimś, kogo cenisz. I to się ostatecznie liczy.

Mamy nadzieję, że taka forma obdarowanie Ci się spodoba!

Widać mocowanie bocznej klapki pudełka prezentowego foto. W tym celu usuwa się folię ochronną z paska samoprzylepnego i po włożeniu prezentu klapka jest ponownie zamykana.
Szybko i łatwo: po umieszczeniu zawartości w pudełku zamknij bok za pomocą dołączonej taśmy samoprzylepnej.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne