Zamawiaj bezpiecznie i wygodnie ONLINE. Z dostawą do domu lub z odbiorem w paczkomacie. Dowiedz się więcej i odbierz prezent

Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Usługi analogowe

W łatwy sposób wywołaj lub zdigitalizuj stare zdjęcia, klisze, filmy lub slajdy

Zobacz więcej

Nasze usługi analogowe

Nowe życie starych zdjęć

Znajdź najbliższy salon lub punkt partnera handlowego

Użyj naszej wyszukiwarki

Odkryj zalety obrazów cyfrowych

Udostępniaj z łatwością filmy 35 mm, slajdy i VHS

Zdigitalizuj zdjęcia i poznaj zalety

Chroń swoje wspomnienia, a wywołane zdjęcia można łatwo zdigitalizować. W ten sposób zabezpieczysz np. czarno-białe zdjęcia ze ślubu dziadków lub zdjęcia swoich dzieci zrobione aparatem natychmiastowym. Jeśli zdjęcia są przechowywane w formie cyfrowej na twardym dysku lub w chmurze, nie tylko zachowują swoją jakość, ale nie można ich ani uszkodzić, ani zgubić. Bardzo łatwo jest również udostępniać zdjęcia za pośrednictwem mediów społecznościowych i w dowolnym momencie zrobić z nich odbitki na papierze.

Digitalizacja fotografii - to takie proste

Najpierw punkt CEWE, w którym przekażesz fizyczne zdjęcia. Po digitalizacji pliki obrazów są zapisywane na płycie CD. Możesz wtedy zapisać wersje cyfrowe na swoim komputerze, na zewnętrznym dysku twardym lub w chmurze. Płyta CD z plikami zdjęć służy jako zewnętrzne archiwum, do którego możesz uzyskać dostęp w dowolnym momencie - na przykład, jeśli chcesz zrobić odbitki niektórych zdjęć. Nawiasem mówiąc, CEWE oferuje nie tylko digitalizację zdjęć, ale także negatywów i slajdów.

Kreatywnie używaj zdjęć

Jeśli masz zdigitalizowane zdjęcie na dysku twardym, nie należy o nim zapominać. Wykorzystaj swoje fotografie na przykład, do projektowania wysokiej jakości fotoproduktów od CEWE. Możesz zaprojektować np. prezent dla swoich rodziców, tworząc CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ze starych rodzinnych zdjęć. A możesz chcesz mieć te wspomnienia zawsze przy sobie? Jeśli tak, możesz je nadrukować na praktycznych przedmiotach, takich jak kubek ze zdjęciem. Zawsze dobrze jest mieć zdjęcia w formie odbitek artystycznych, czyli Zdjęć Art lub na wysokiej jakości papierze fotograficznym - możesz wybierać spośród różnych formatów.