Fotoprezenty - czyli art. na napoje

Kubek z Twoim zdjęciem

Twoje ulubione zdjęcia na kubku lub kuflu

KUBEK EMALIOWANY

KUBEK EMALIOWANY

Napoje zawsze o prawidłowej temperaturze

Kubek emaliowany wraz z Twoim ulubionym zdjęciem może stać się nowym, ukochanym kubkiem!

od 44,99 zł*
KUBEK DO KAWY LATTE (Duży)

KUBEK DO KAWY LATTE (Duży)

W tym kubku kawa smakuje lepiej

Kawa latte w takim wyjątkowym kubku ze zdjęciem będzie smakować Ci jeszcze lepiej. Stożkowy kształt dużego kubka to coś dla entuzjastów większej porcji kawy, którzy nie wyobrażają sobie początku dnia bez dobrego latte.

od 39,99 zł*
KUBEK DO KAWY LATTE (MAŁY)

KUBEK DO KAWY LATTE (MAŁY)

Jeszcze więcej przyjemności

Spraw radość sobie lub komuś bliskiemu. Mały kubek latte pomieści 320 ml pysznej kawy. Całość ozdobi wybrane przez Ciebie, dowolne zdjęcie w formacie panoramicznym.

od 34,99 zł*
KUBEK PORCELANOWY

KUBEK PORCELANOWY

Jeszcze więcej przyjemności

Lunch, wieczorna herbata, poranna kawa lub każda inna okazja na odrobinę relaksu w towarzystwie ulubionego kubka z ukochanym napojem, stanie się jeszcze przyjemniejsza. Jak? Wystarczy stworzyć sobie elegancki, porcelanowy kubek z dowolnym zdjęciem na nim. 

od 49,99 zł*
BIDON ALUMINIOWY

BIDON ALUMINIOWY

Napoje zawsze o prawidłowej temperaturze

Oto Twój ulubiony bidon z wybranym samodzielnie zdjęciem, które będzie wydrukowane w formie panoramy. W projekcie pomoże Ci atrakcyjny szablon, bo bidon musi być jak najbardziej Twój - to gwarantuje mu wskazany przez Ciebie motyw. Prezent nie tylko dla sportowców.

od 39,99 zł*
KUBEK ZE ZDJĘCIEM

KUBEK ZE ZDJĘCIEM

Jeszcze lepszy smak porannej kawy

Prosta recepta na weselsze poranki - po prostu fotokubek z Twoim ulubionym zdjęciem. Opcja na prezent lub własny gadżet, który uprzyjemni też każdą przerwę i obudzi uśmiech o poranku. Wysokiej jakości ceramika, którą można być w zmywarce.

od 29,99 zł*
PANORAMICZNY KUBEK MAGICZNY

PANORAMICZNY KUBEK MAGICZNY

Magia przy śniadaniu!

Zwykłe, czarne naczynie jakich wiele? Zdecydowanie nie! To magiczny kubek, który po zalaniu gorącym napojem odkryje ukryte zdjęcie. Jakie? To zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego pomysłu.

od 49,99 zł*
KUBEK MAGICZNY

KUBEK MAGICZNY

Rozpocznij każdy ranek z uśmiechem

Wyczaruj zdjęcie, które pojawi się na Twoim pozornie czarnym kubku. Wystarczy nalać gorącego napoju do kubka, a efekt zawsze wzbudzi uśmiech - szczególnie u dzieci. Na kubku pojawi się fotografia, a po schłodzeniu zniknie. Sztuczkę tę możesz powtarzać wielokrotnie.

od 47,99 zł*
KUBEK PANORAMICZNY

KUBEK PANORAMICZNY

Z takim kubkiem każdy dzień zaczniesz z uśmiechem

Jeden z najczęściej kupowanych kubków w naszej ofercie. Niepowtarzalne, dowolne panoramiczne zdjęcie dodaje Twojemu kubkowi osobistego charakteru i wyjątkowego uroku. Jest to więc gadżet dobry zarówno na własną pamiątkę, jak i prezent dla kogoś bliskiego. 

od 39,99 zł*
KUBEK Z KOLOROWYM WNĘTRZEM

KUBEK Z KOLOROWYM WNĘTRZEM

Dodaj koloru w swoje życie!

Z kolorowym kubkiem szarość dnia znika i ustępuje miejsca barwom radości. Nie ma przecież lepszego sposobu na powitanie dnia niż ulubiona kawa czy herbata z wyjątkowego kubka - umieść na nim dowolne zdjęcie i wybierz kolor wnętrza.

od 39,99 zł*
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej