Tischkalender
KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY

KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY

Najpiękniejsze zdjęcia będą zawsze widoczne

Wybierz swoje ulubione swoje zdjęcia i dzięki udostępnionym przez CEWE szablonom zaprojektuj unikatowy kalendarz kwadratowy, który będzie ozdabiał Twoje biurko i pomagał pamiętać o ważnych datach.

od 29,99 zł*
KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY DUŻY

KALENDARZ BIURKOWY KWADRATOWY DUŻY

Najpiękniejsze zdjęcia zawsze w jednym spojrzeniu

Nasz największy kalendarz biurkowy. Umieść w nim swoje ulubione zdjęcia, które przyjemnie przypomną o ważnych wspomnieniach, a sam kalendarz w formacie 21x21 cm nie da zapomnieć o ważnych terminach.

od 49,99 zł*
TERMINARZ BIURKOWY

TERMINARZ BIURKOWY

Planuj łatwo i wygodnie

Nigdy więcej nie zapomnisz o urodzinach, rocznicy ślubu lub innych ważnych datach. Terminarz ze zdjęciem na biurku to porządek w życiu - dzięki temu dni nie będą Ci uciekać przez palce, a czas będzie płynął przyjemniej.

od 39,99 zł*
KALENDARZ BIURKOWY STOJĄCY

KALENDARZ BIURKOWY STOJĄCY

Najpiękniejsze zdjęcia, czyli bliskich trzymasz blisko

Brak ograniczeń względem miesiąca początkowego sprawia, że kalendarz tego typu stanowi doskonały prezent dla bliskich niezależnie od dnia wręczenia. Nie musisz więc czekać do końca roku, aby podarować komuś fotokalendarz - zamów go nawet dziś. 

od 39,99 zł*

Kalendarze biurkowe z własnymi zdjęciami

Praktyczne kalendarze biurkowe CEWE przydają się w każdym gabinecie – przypominają o ważnych spotkaniach, datach urodzin najbliższych oraz umożliwiają dodawanie notatek. Pełnią rolę podręcznych organizatorów – wystarczy jedno spojrzenie i masz na oku wszystkie ważne sprawy. Prócz tego masz możliwość spersonalizowania kalendarza biurkowego poprzez dodanie do niego własnych zdjęć. Szeroki asortyment produktów CEWE sprawia, że bez trudu znajdziesz coś dla siebie lub kogoś bliskiego.

 

Własny kalendarz ze zdjęciami na biurku

Biurkowe kalendarze z własnymi zdjęciami to wspaniały sposób na utrwalenie i zatrzymanie przy sobie niezwykłych wspomnień – np. chwil z najbliższymi. Chcesz mieć w gabinecie fotografię rodziny, ukochanego czworonoga czy pejzaż, który przypomina Ci o egzotycznych wakacjach? CEWE FOTOKALENDARZE zapewnią Ci taką właśnie możliwość. Swobodnie wybierzesz miesiąc początkowy, dobierzesz indywidualny szablon, dodasz ulubione fotografie i wzbogacisz je podpisami oraz clipartami. Całość może być także unikatowym prezentem dla kogoś bliskiego - spersonalizowany produkt, który ucieszy bardziej niż standardowa kartka z życzeniami.

     

Jaki kalendarz foto wybrać?

Wśród produktów marki CEWE wyróżniamy: stojący kalendarz biurkowy kwadratowy lub produkt w formacie 29,7 x 10 cm oraz praktyczny terminarz. Wszystkie CEWE FOTOKALENDARZE biurkowe można ozdobić własnymi zdjęciami, nadać im dowolny szablon oraz układ. Nie musisz już iść na kompromis i wybierać tylko standardowych produktów, zamiast tego, stwórz coś wyjątkowego. Kalendarze stojące CEWE są bardzo stabilne, posiadają kartonowy tył, a praktyczna spiralka łącząca kartki pozwala na ich swobodne przewracanie. Temat: "Najciekawsze foto motywy w kalendarzach biurkowych", poruszaliśmy też na naszym blogu

        

CEWE FOTOKALENDARZE – to łatwiejsze niż myślisz

Zaprojektowanie własnego kalendarza ze zdjęciami jest bardzo łatwe – wszystko wykonujemy za pośrednictwem intuicyjnego programu komputerowego CEWE FOTOŚWIAT, który instalujemy na komputerze. Istnieje też możliwość przygotowania kalendarza całkowicie on-line – za pomocą funkcjonalnego edytora w przeglądarce. Po prostu wchodzisz na naszą stronę www lub pobierasz aplikację na komputer i zaczynasz projektować, np. dodając własne zdjęcia. Obsługa całości jest wyjątkowo łatwa i wygodna – możesz dowolnie bawić się programem, zmieniać układ strony, kolor kartek, podpisywać obrazki czy określać format całości. Daj się ponieść wyobraźni i stwórz własny kalendarz ze zdjęciami – możesz postawić go na biurku w pracy lub w domowym gabinecie, a na pewno przypomni Ci o ważnych datach, urodzinach i spotkaniach służbowych.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej