Terminkalender
TERMINARZ A5

TERMINARZ A5

Planowanie terminów to oszczędność czasu

Piękny pamiętnik to doskonałe miejsce na osobiste wspomnienia. Wygodny format A5 gwarantuje, że można go zabierać w podróż i np. podczas jazdy pociągiem, umieszczać w dzienniku swoje tajemnice, przemyślenia lub wiersze.

od 59,99 zł*
TERMINARZ KUCHENNY DUŻY

TERMINARZ KUCHENNY DUŻY

Na czas dostawy

Dzięki naszemu dużemu kalendarzowi kuchennemu możesz udowodnić swój dobry gust: każda strona kalendarza ukazuje Twoje ulubione zdjęcia na skonałym papierze i stylowym wzornictwie.

44,99 zł*
TERMINARZ SZKOLNY

TERMINARZ SZKOLNY

Dzięki terminarzowi nigdy się już nie spóźnisz

Poręczny format A5 to wygodny przegląd tygodnia na podwójnych stronach. Dzięki temu dziecko może na bieżąco przeglądać swoje ważne terminy - lekcje, zajęcia pozalekcyjne, spotkania z przyjaciółmi i czas wolny. 

od 59,99 zł*
KALENDARZ RODZINNY A4

KALENDARZ RODZINNY A4

Wszystkie rodzinne terminy na właściwym miejscu

Kalendarz rodzinny w wysokiej jakości druku. Wiele kolumn to optymalna ilość miejsca dla każdego członka rodziny. Planujcie razem i osobno, zyskując więcej czasu zarówno na wyjazdy rodzinne, jak i własne zajęcia. 

od 59,99 zł*
KALENDARZ RODZINNY A3

KALENDARZ RODZINNY A3

Wszystkie terminy w zasięgu wzroku

Świetne rozwiązanie, jeśli chcecie uporządkować wszystkie ważne daty w życiu rodzinnym. Prócz przydatności, zyskujecie też estetyczną ozdobę mieszkania lub domu - gwarantuje to bardzo dużo miejsca na wybrane przez Was zdjęcia, które zostaną zaprezentowane w formacie A3.

od 79,99 zł*
TERMINARZ ROCZNY A4

TERMINARZ ROCZNY A4

W terminarzu rocznym sam wyróżnisz ważne dla Ciebie daty. Dzięki temu nie umknie Ci żaden dzień czy chwila, którą wcześniej umieszczono w swoim planie. Dodatkowo, przy każdej dacie, możesz zamieścić własne zdjęcie. Zyskasz nie tylko lepszą organizację życia, ale też estetyczną dekoracją do każdego wnętrza.

19,99 zł*
KALENDARZ ROCZNY A3

KALENDARZ ROCZNY A3

Cały rok w zasięgu wzroku

Chcesz od razu wiedzieć na jaki termin zaplanować urlop? Lubisz z wyprzedzeniem wiedzieć o ważnym meczu lub koncercie? Może zdarzało Ci się zapomnieć jakiś ważny dzień? Nasz kalendarz roczny jest rozwiązaniem podobnych problemów, a w dodatku, wzbogacisz go własnymi zdjęciami.

od 22,99 zł*
TERMINARZ ŚCIENNY A3

TERMINARZ ŚCIENNY A3

Pokaż, co jest dla Ciebie ważne!

Wysokiej jakości kalendarz, który zaprojektujesz samodzielnie korzystając z proponowanych przez nas szablonów. Ten produkt to dużo miejsca na Twoje zdjęcia, więc nawet mając w terminarzu zaznaczone ważne spotkanie, podejdziesz do niego pozytywnie - wystarczy spojrzenie na zamieszczone zdjęcie, aby odzyskać spokój ducha. 

od 59,99 zł*
TERMINARZ ŚCIENNY A2

TERMINARZ ŚCIENNY A2

Dla całej rodziny

Terminy nie zawsze są ważne tylko dla Ciebie, lecz też dla Twojej rodziny lub współpracowników. Kalendarz powinien widnieć zawsze tam, gdzie dbamy o dobrą organizację czasu. Zarówno w domu jak w firmie, zawiesisz na ścianie bardzo pomocną i estetyczną ozdobę z wybranymi zdjęciami.  

 

od 129,99 zł*
KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

KALENDARZ 3-MIESIĘCZNY A2

Świetny towarzysz na każdy dzień

Świetny towarzysz na każdego dnia. Samodzielnie zaprojektowany kalendarz 3-miesięczny na pewno ozdobi każde pomieszczenie i doda temu życiu lepszej organizacji. Prócz oczywistego, praktycznego aspektu kalendarza, zwracamy też uwagę na dużą liczbę szablonów i możliwość zamieszczenia własnego zdjęcia.

od 129,99 zł*
TERMINARZ KUCHENNY

TERMINARZ KUCHENNY

Dla dotrzymujących terminów

Pomocnik kuchenny, który będzie pamiętał o ważnych, zaplanowanych przez Ciebie terminach. Dzięki dużej ilości miejsca na notatki zaznaczysz wszystkie istotne daty imienin, urodzin, jubileuszów lub rocznic. Stwórz swój niepowtarzalny kalendarz w oparciu o nasze szablony.

od 39,99 zł*

Praktyczne terminarze książkowe i ścienne

Zapominasz o ważnych datach i nie masz głowy do terminów? Potrzebujesz czegoś, co przypomni Ci o spotkaniu? Postaw na praktyczne terminarze CEWE, które sprawdzą się w każdej sytuacji - są dostępne w wersji książkowej oraz ściennej, żeby jeszcze lepiej sprostać Twoim oczekiwaniom.

       

Inspirujący fotokalendarz w formie pamiętnika

Marzy Ci się spersonalizowany kalendarz w wersji książkowej, w którym umieścisz informacje o ważnych datach i własne zdjęcia? Chcesz mieć fotografie rodziny zawsze przy sobie? Może nie możesz znaleźć spełniającego wszystkie Twoje oczekiwania kalendarza? Postaw na praktyczny terminarz w formie pamiętnika, który dowolnie spersonalizujesz, umieszczając w nim własne zdjęcia – wspomnienia przywiezione z zagranicznej wycieczki, fotografie rodziny, przyjaciół, a także ukochanych czworonogów.
Terminarz w formie pamiętnika umożliwi Ci też zapisywanie swoich przemyśleń, tworzenie przejrzystych notatek, planowanie dnia. Wytrzymała okładka, pokryta przezroczystą folią Prik-Plak, zapewni doskonałą ochronę przed uszkodzeniami. Terminarze w formie książkowej wyposażo w spiralne łączenie, a format B5 jest niezwykle poręczny. Podwójne strony z przeglądem tygodnia gwarantują błyskawiczne zaplanowanie nadchodzących dni.

         

Szkolne kalendarze z własnymi zdjęciami

A może szukasz idealnego prezentu dla ucznia lub studenta, kalendarza, w którym zmieszczą się informacje o ważnych sprawdzianach i zadaniach domowych? CEWE FOTOKALENDARZE to również praktyczne terminarze szkolne w formie książkowej. Format A5 świetnie pasuje do plecaka szkolnego i gwarantuje mnóstwo miejsca na ważne notatki. Spiralne łączenie w kolorze srebrnym ułatwia dotarcie do wybranej strony, a okładka z przezroczystą folią gwarantuje wytrzymałość terminarza. Duża ilość dostępnych szablonów umożliwia dostosowanie okładki to indywidualnych potrzeb, dzięki czemu kalendarz będzie prezentował się bardzo estetycznie. Za pomocą programu CEWE FOTOŚWIAT lub aplikacj online dostępnej na stronie Terminarze dodaj własne zdjęcia i dowolnie spersonalizuj produkt.

 

Fotokalendarz ścienny do domu i biura

CEWE FOTOKALENDARZE to jednak nie tylko poręczne terminarze w formie książkowej, ale również wersji ściennej. Możesz je zawiesić w swoim gabinecie lub kuchni – wszędzie tam, gdzie chcesz mieć na oku ważne terminy. CEWE oferuje wiele formatów oraz różne rodzaje papieru. Potrzebujesz dużego terminarza w formacie A2, który zawiśnie na honorowym miejscu w Twoim gabinecie? Ozdób go własnoręcznie wykonanym zdjęciem, np. pejzażem z podróży, a z pewnością zachwyci wszystkich gości. A może potrzebujesz praktycznego terminarza kuchennego z widokiem na cały miesiąc, w którym znajdzie się sporo miejsca na osobiste notatki dotyczące dat urodzin, jubileuszy lub rodzinnych wydarzeń? CEWE umożliwia samodzielne stworzenie idealnego terminarza ściennego, do którego dodasz własne zdjęcia.

Pamiętaj, że możesz wybrać dowolny miesiąc początkowy i zdecydować, którzy z dostępnych szablonów najbardziej Ci się podoba, a potem w prosty sposób zaprojektować własny terminarz. Wystarczy, że pobierzesz specjalny program CEWE FOTOŚWIAT lub zamówisz produkt przez aplikację online. To dziecinnie proste!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej