Do 31.01.21 r. nasze salony będą zamknięte. Zamawiaj wygodnie ONLINE z dostawą do domu lub paczkomatu InPost. Poznaj szczegóły!

Info
Obsługa klienta
+48 774063180
Apple

Etui na iPhone’a

Najlepsza ochrona dla Twojego iPhone’a. Teraz również iPhone SE (2020).

Przegląd wszystkich modeli

Wybierz swój model telefonu!

Indywidualne etui na smartfony Apple

Dostępne również dla najnowszych modeli iPhone'a

Zaprojektuj etui na iPhone'a z Twoim zdjęciem

Wybierając iPhone'a, otrzymujesz smartfon wysokiej jakości o atrakcyjnym wyglądzie. Odpowiednie zabezpieczenie - etui na smartfon - powinno podkreślać wartość smartfona Apple poprzez jego wysoką jakość i wyjątkowy design. W CEWE możesz wybierać spośród wielu etui ochronnych na iPhone'a i używać swoich zdjęć, aby zamienić je w niepowtarzalną ochronę swojego telefonu. Idealne dopasowanie do odpowiedniego modelu iPhone'a przez precyzyjnie dopasowane wycięcia dla wszystkich elementów obsługowych są u nas standardem tak samo jak najwyższa jakość druk zdjęć. Oczywiście do drukowania można wykorzystać fotografie zrobione smartfonem. Minimalistyczne czarno-białe zdjęcia, które podkreślają elegancki i prosty wygląd iPhone'a, są tak samo dobrym wyborem, jak ujęcia o intensywnych kolorach. Cokolwiek wybierzesz będziesz chronił swojego iPhone’a w niepowtarzalny sposób.

Nadaj osobowość swojemu iPhone'owi 11

Dzięki dwóm obiektywom iPhone 11 oferuje zupełnie nowe możliwości dla Ciebie i Twoich zdjęć. Oprócz ultraszerokokątnych ujęć, otrzymujesz znacznie lepszą jakość obrazu, na którą nie ma wpływu słabe oświetlenie i ruch. Samodzielnie zaprojektowane etui na telefon to idealna oprawa dla tak potężnego smartfona. Pokaż swoją miłość do fotografii i chroń swój iPhone 11, nadając mu niepowtarzalnego charakteru.

Ochrona Twojego iPhone'a X.

Duży ekran OLED, Face ID i ramka z matowej stali nierdzewnej to tylko niektóre z powodów, dla których iPhone X jest wyjątkowym smartfonem. Etui na iPhone'a od CEWE zapewnia dokładnie taką ochronę, na jaką zasługuje: bezpieczną, indywidualną i w doskonałej jakości.

Zaprojektuj etui na iPhone'a 8

Zaletą iPhone'a 8 jest ulepszona technologia fotograficzna, która między innymi zapewnia świetne zdjęcia nawet w słabym świetle. IPhone 8 Plus wykorzystuje kombinację obiektywów szerokokątnych i teleobiektywów, aby rozszerzyć zakres możliwych ujęć, a tryb portretowy znacznie ułatwia oświetlanie portretów - i dotyczy to wszystkich modeli iPhone'a 8. Smartfon Apple jest idealny dla osób, które lubią robić wiele zdjęć. W tym przypadku etui na telefon z własnym zdjęciem to odpowiednia ochrona dla Twojego iPhone'a. Wybierz swój ulubiony model spośród wielu typów etui od CEWE i upiększ go najlepszym swoim ujęciem i zaprojektuj w bezpłatnym programie projektowym.