Twoje zdjęcia mogą więcej! Oryginalny, kilkuczęściowy sposób prezentacji.

Wieloczęściowe obrazy najlepszą dekoracją każdego wnętrza

Policz do 4 na jednym zdjęciu!

Z naszymi wieloczęściowymi obrazami możesz stworzyć osobiste dzieło sztuki. Twoje zdjęcie możesz zawiesić na ścianie nie jako pojedyncze zdjęcie, lecz fotoobraz składający się z wielu części. Nadaje się do każdego wnętrza, czy to do salonu, sypialni, jadalni, przedpokoju, czy na korytarzu nie tylko w budynku mieszkalnym. Zdjęcie możesz podzielić na dwie, trzy lub cztery części. Ty decydujesz, z ilu części ma się składać Twój footobraz oraz na jakim materiale ma być on naniesiony. Do wyboru masz sześć różnych układów w 17 rozmiarach, aby nic nie ograniczało Twojego pomysłu na udekorowanie ściany.Poszczególne fragmenty obrazu powieś na ścianie w odległości 3 cm od siebie, aby podkreślić ich szczególny charakter. Poeksperymentuj ze swoim zdjęciem, znajdź dla niego najlepszą liczbę części oraz format i wykreuj niepowtarzalne arcydzieło, którym wszystkich zaskoczysz.

Różnorodne układy do wyboru:

Galeria

GALERIA

od 178,00 zł*
Plakaty XXL Wieloczęściowe

PLAKATY XXL WIELOCZĘŚCIOWE

od 25,98 zł*
Fotoobraz wieloczęściowy

FOTOOBRAZ WIELOCZĘŚCIOWY

od 140,00 zł*

Zwykłe fotoobrazy wydają Ci się zbyt nudne i schematyczne? Odmień to dzięki naszemu wyjątkowemu produktowi, który zamieni Twoje zdjęcie w prawdziwe dzieło sztuki. Takie, które będzie zbliżone do najnowszych trendów świata designu i wystroju wnętrz.

 

Fotoplakat dzielony na części

Jeśli jesteś fanem niekonwencjonalnych rozwiązań dekoracyjnych to nasze tryptyki i poliptyki z pewnością przypadną Ci do gustu. Zawieszone tak na ścianie zdjęcie (dzielone na dwie, trzy lub cztery części) pasuje do każdego typu przestrzeni. Podkreśli styl Twojego mieszkania oraz w ciekawy sposób odmieni wygląd biura, kawiarni, restauracji lub innego wnętrza, które zasługuje na interesującą dekorację.

 

Skonfiguruj swój fotoobraz

Do Ciebie należy wybór materiału, na którym wydrukowane zostanie Twoje zdjęcie, więc w optymalny sposób dopasujesz fotoobraz do warunków panujących w danym pomieszczeniu. Dodatkowo, możesz też zdecydować jaki rozmiar ma mieć fotoobraz z Twoim zdjęciem. Masz do dyspozycji 6 różnych układów w 17 rozmiarach, co gwarantuje, że bezproblemowo dobierzesz odpowiednią konfigurację do Twoich potrzeb i pomysłów.

 

Nowoczesny wygląd

Swój niepowtarzalny obraz wieloczęściowy możesz powiesić w dowolny sposób, jednak najlepsze wrażenia sprawia, gdy poszczególne elementy znajdują się w odległości około 3 cm od siebie. Taka przerwa pomiędzy poszczególnymi częściami wydruku zapewnia optymalne wrażenia wizualne oraz sprawia, że obraz prezentuje się nowocześnie, designersko oraz nieszablonowo. Niech Twoje ściany przemówią zdjęciami.

 

Prezent dla bliskiej osoby

Nasz produkt to także idealny produkt na prezent, który zadowoli nawet najbardziej wymagających. Na pewno nie trafi do grupy nietrafionych podarunków. W szczególności jest to dobry pomysł dla osób, które lubią rozwiązania wymykające się schematom. Jest on także rekomendowany przez międzynarodowych ekspertów oraz regularnie zdobywa czołowe miejsca w rankingach tworzonych przez opiniotwórcze media fotograficzne. Jeśli jednak wolisz bardziej klasyczne rozwiązanie, zobacz plakat Premium. W przypadku gdy szukasz nieszablonowego rozwiązania, zobacz nasze fotolistwy.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej