CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej

Zapisz mnie do newslettera - chcę otrzymywać fotowskazówki, inspiracje i brać udział w konkursach

Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
fotoobraz

Fotoobrazy

Dom pełen miłości i wspomnień. Poznaj pomysły na dekoracje wnętrza z Twoimi zdjęciami. Już od 35 zł!

Zobacz
Dco fotoobraz na płótnie slider

Fotoobraz na płótnie

Wykorzystaj swoje zdjęcia i stwórz prywatne dzieło sztuki.

Zobacz
Dco fotoobraz na płótnie slider

hexxas

Opowiedz swoją niesamowitą historię z hexxas.

Zobacz
Dco fotoobraz na płótnie slider

Plakat Premium w ramce

Udekoruj swój salon zdjęciem w stylowej ramce.

Zobacz
dco plakat premium 05 slider

Alu-dibond

Zaprojektuj unikalny Fotoobraz pełen szczególnych chwil z zeszłego roku.

Zobacz

Zdjęcie na drewnie

Nadaj swoim wspomnieniom naturalny klimat i rustykalny wygląd.

Zobacz

Bestsellery oraz Nowości

Ulubione produkty naszych Klientów

Fotoobrazy, obrazy w ramach, fotoplakaty

Wybierz odpowiedni produkt i materiał do swojego zdjęcia
Szeroki wybór materiałów
Wiele rodzajów ramek
Indywidualne formaty na życzenie

Nasze CEWE FOTOOBRAZY

Imponująco wszechstronne

Odkryj niezwykłe możliwości przedstawienia Twoich zdjęć

Popularne pytania naszych Klientów dotyczące fotoobrazów

Fotoobrazy i plakaty zyskują na znaczeniu dzięki dużym formatom. W przypadku druku ściennego masz do wyboru materiały, za pomocą których można uzyskać bardzo różne efekty. Oprócz podstawowych opcji selekcji, takich jak format, ramka czy materiał, istnieją inne możliwości stworzenia niepowtarzalnego fotooobrazu. Na przykład kolaże, obrazy wieloczęściowe lub plakaty XXL nie stanowią problemu i można je zamówić bezpośrednio za pomocą oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT.

Tutaj znajdziesz dalsze informacje o produktach, ramkach oraz uchwytów ściennych.

Samodzielnie projektowane fotoobrazy idealnie nadają się do zagospodarowania wolnych przestrzeni na ścianach. Niezależnie od tego, czy chodzi o zdjęcia z ostatnich letnich wakacji, pierwsze zdjęcia Twojego dziecka, czy zdjęcie Twojego zwierzaka: po prostu wybierz odpowiednie zdjęcie i uwieść je na fotoobrazie.

Trudno ci zdecydować się na najodpowiedniejszy motyw?

Przykłady naszych Klientów dostarczają Ci wielu inspiracji.

Przy wyborze zdjęcia należy wziąć pod uwagę lokalizację, gdzie zostanie zawieszony. Najlepiej jak kolory obrazu zharmonizują się z kolorami ściany i mebli. Twój dom zyska osobowość dzięki osobistym i niepowtarzalnym kadrom.

Po znalezieniu odpowiedniego motywu możesz samodzielnie zaprojektować swój fotoobraz i zamówić go w CEWE prosto ze swojego salonu.

Używając naszych systemów mocowania, możesz być pewien, że Twoje obrazy, bezpiecznie zawisną na ścianie. W naszej ofercie proponujemy różne formy mocowania.

Mocowanie zaciskowe

Składa się z 4 ozdobnych uchwytów ściennych, którymi przymocujesz swój obraz na ścianie bez konieczności wiercenia w produkcie otworów. Odległość obrazu od ściany wynosi ok. 20 mm. System jest dostępny dla zdjęć na Alu-Dibond, Szkle akrylowym, Gallery Print, oraz dla Pianki utwardzanej.

Mocowanie na wkręty

Obraz jest mocowany czterema ozdobnymi śrubami, które przechodzą na przód obrazu. Odległość obrazu od ściany wynosi ok 20 mm. System jest dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Szkle akrylowym (druk bezpośredni), Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki.

Mocowanie aluminiowe

Klasyczny system mocowania, polegający na przyklejeniu aluminiowych profili w tylnej części obrazu. Odległość od ściany wynosi 10 mm. System dostępny dla zdjęć na Alu-Dibon, Gallery Print, oraz dla Płyty z pianki. Do obrazów Gallery Print, aluminiowy system mocowania, jest dodawany bezpłatnie.

W interesie naszych Klientów dążymy do osiągnięcia jak najkrótszych terminów realizacji zamówień. Dlatego, dokonywanie jakichkolwiek zmian w przesłanych do realizacji zamówieniach nie jest możliwe. Prosimy o zrozumienie. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Biurem obsługi Klienta.

Laboratorium nie ingeruje w projekty przesłane przez Klientów. Jeśli chcemy z kolorowego zdjęcia uzyskać czarno-biały obraz, jeszcze przed złożeniem zamówienia, należy zmienić kolor pliku w dowolnym programie graficznym lub naszym edytorze zdjęć.

Jeśli po zamieszczeniu wybranego ujęcia stwierdzisz, że chcesz zmienić produkt na inny, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru materiału.

W przypadku niektórych produktów istnieje możliwość wybrania dowolnego, niestandardowego wymiaru do max. 100cm x150cm. Konfigurując zamówienie, w sekcji „Format” wybierz „Format na życzenie” i wpisz odpowiednie wartości.

Opcja dostępna jest dla Gallery Print, szkła akrylowego, Allu-dibond oraz pianki PCV.

  • Plakaty: 3-5 dni roboczych
  • Kolaż: 4-6 dni roboczych
  • Fotoobrazy: 5-7 dni roboczych
  • Plakaty na szklem akrylowym: 4-6 dni roboczych
  • Fotoplakaty na płycie alu-dibond: 4-6 dni roboczych

Czas wysyłki w przypadku usług pocztowych i kurierskich może się różnić. Niestety nie mamy na to wpływu.

Możesz bez większego wysiłku zaprojektować własną dekorację ścienną. Dzięki darmowemu oprogramowaniu CEWE FOTOŚWIAT zaprojektujesz i zamówisz fotoobraz jak prawdziwy profesjonalista. Masz szeroki wybór pomiędzy różnymi materiałami, formatami i ramkami. Możesz również tworzyć wyjątkowe i nietypowe obrazy ścienne z dodatkowymi opcjami, takimi jak panele wieloczęściowe i kolaże.

Odpowiedni System mocowań należy dobrać w zależności od zamawianego produktu oraz Formatu. Nie wszystkie mocowania możemy zastosować do wszystkich fotoobrazów. Informację o dostępnych możliwościach znajdziesz na naszej stronie internetowej, bezpośrednio pod opisem danego produktu oraz podczas konfigurowania zamówienia.

Fotoobraz na płótnie jest wykonywany przez nas jako produkt gotowy do zawieszenia na ścianę. Nie ma możliwości zamówienia go bez blejtramy. Prosimy o zrozumienie.

Jeśli po zamieszczeniu wybranego ujęcia stwierdzisz, że chcesz zmienić format obrazu, skorzystaj z opcji „wróć” i dokonaj ponownego wyboru formatu.

W naszym edytorze on-line, podczas wyboru produktu możesz przesłać wybrane zdjęcie korzystając z opcji „wybierz zdjęcie” - system pomoże Ci wybrać odpowiedni format. Jeśli wybierzesz zbyt duży format w stosunku do zamieszczonego pliku, pokaże się ostrzeżenie o zbyt niskiej rozdzielczości.

W programie Fotoświat, po wstawieniu pliku w pole zdjęciowe, skorzystaj z opcji „Edycja” ➞ „Jakość”. Jakość wydruku będzie oceniona za pomocą emotikony.

Fotoobrazy: znajdź idealne zdjęcie

Fotoobrazy od CEWE pięknie zdobią ściany w domu, a dodatkowo można je łatwo zaprojektować. Niezależnie od tego, czy są to zdjęcia z ostatnich letnich wakacji, pierwsze zdjęcia Twojego dziecka, czy zdjęcie Twojego zwierzaka: po prostu wybierz ulubioną fotografię i uwiecznij ją na fotoobrazie. Jeśli trudno jest Ci wybrać jedno zdjęcie to zachęcamy do zapoznania się z pracami naszych Klientów. Na pewno poczujesz się zainspirowany ich projektami.

Wybierając zdjęcie, weź pod uwagę również miejsce, w którym zostanie zawieszony fotoobraz. W najlepszym przypadku kolory fotoobrazu powinny komponować się z kolorami danej ściany i mebli, ponieważ Twój dom zyskuje osobowość tylko dzięki indywidualnym detalom.

Po znalezieniu odpowiedniej fotografii, możesz samodzielnie zaprojektować swój fotoobraz i wygodnie zamówić go, siedząc na kanapie, bezpośrednio od CEWE.

Na jakim materiale można drukować fotoobrazy?

Materiały, z których tworzone są fotoobrazy od CEWE i ich właściwości:

  • Usztywniana pianka: wyjątkowo lekka i wytrzymała dzięki zaokrąglonym narożnikom, idealna do pokoju dziecięcego
  • Alu-Dibond: bardzo stabilny i stylowy materiał, idealny do kontrastowych zdjęć krajobrazów i zwierząt w pomieszczeniach oraz na zewnątrz
  • Fotoobraz na płótnie: klasyka wśród obrazów ściennych, wybraną przez Ciebie fotografię drukujemy na płótnie, a następnie umieszczamy na drewnianej ramie
  • Szkło akrylowe: tworzy imponujący efekt głębi, elegancko prezentujemy Twoje zdjęcie za szkłem akrylowym
  • Gallery Print: łączymy szkło akrylowe z płytą Alu-Dibond, tworząc w ten sposób najlepszy materiał na fotoobraz

Szybko i łatwo zaprojektuj własne CEWE Fotoobrazy

Możesz zaprojektować swój osobisty fotoobraz bez większego wysiłku. Dzięki bezpłatnemu programowi projektowemu CEWE możesz projektować i zamawiać fotoobrazy jak profesjonalista.

Masz nie tylko wybór między różnymi materiałami, formatami i ramami, ale także możesz wykorzystać dodatkowe opcje takie jak fotoobrazy wieloczęściowe i kolaże. Sprawdź także nasz wyjątkowy produkt - książkę ze zdjęciami!