Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180
Na świątecznym stole znajdują się różne świąteczne kartki z życzeniami.

Kreatywne wskazówki

Wesołych Świąt! Pomysły na bożonarodzeniową sesję zdjęciową

Chcesz wysłać bliskim życzenia świąteczne z pięknymi kadrami? Poznaj trzy proste pomysły na zdjęcia, które możesz wykonać samodzielnie w zaciszu Twojego domu. Wystarczy kilka gadżetów, świąteczna playlista, która stworzy idealny klimat, oraz aparat lub smartfon. Poznaj szczegóły i baw się dobrze podczas sesji zdjęciowej!

W powietrzu jest już świąteczna atmosfera, prawda? W sklepowych witrynach migoczą lampki, czuć zapach pierników, a z głośników coraz częściej słychać kolędy... To czas, by wysłać świąteczne życzenia bliskim. Warto wzbogacić je o klimatyczne zdjęcia, uchwycone podczas sesji w domowym zaciszu. To świetna zabawa dla całej rodziny. Ale jak zrobić wyjątkowe zdjęcia, używając niewielkiej liczby rekwizytów? Dzięki kilku odpowiednim przedmiotom możesz łatwo wyczarować stylowe fotografie. A co najważniejsze, nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu – możesz uchwycić urocze momenty nawet smartfonem. Fotografie z sesji wykorzystaj do stworzenia osobistych kartek z życzeniami na Święta.

Pomysł numer 1: nastrojowy blask światełek

Dwie fotokartki z życzeniami z bajkowym motywem lampek świątecznych.
Lampki choinkowe to doskonały gadżet do robienia zdjęć. Tworzą niesamowity, przytulny klimat.

Dziesiątki małych lampek zapewniają wspaniały klimat na sesji. Wyglądają jak świetliki w nocy. Lampki choinkowe to gadżet, który zdecydowanie warto wykorzystać podczas fotografowania. Dzięki nim szybko i łatwo stworzysz ciepłą, przytulną atmosferę. Kojarzą się z ozdabianiem choinki, a co za tym idzie – ze Świętami. Pełnią jednak jeszcze jedną ważną rolę – zapewniają dobre oświetlenie.

Jeśli chcesz wykorzystać na zdjęciach choinkowe lampki, zadbaj o zaciemnienie pomieszczenia. Dzięki temu twarz fotografowanej osoby będzie odpowiednio oświetlona. Warto postawić na Lampki LED, ponieważ nie nagrzewają się i mają przyjemną barwę światła, dzięki której zdjęcia są pełne ciepłego, świątecznego klimatu. Jeśli Twoim modelem jest osoba dorosła i decydujesz się na użycie światełek, efektem tej sesji mogą być niepowtarzalne, artystyczne ujęcia. Fotografia z maluchem i światełkami jest za to po prostu urocza – chwyci za serce niejedną ciocię i wujka! Oglądający te zdjęcia z pewnością będą zachwyceni, jak słodko to wygląda.

Pomysł numer 2: słodkie zdjęcia rodzeństwa w świątecznym stylu

Kartki świąteczne ze zdjęciami rodzeńśtwa
Zdjęcie rodzeństwa w takim samym świątecznym stroju sprawia, że Twoja fotokartka jest wyjątkowa.

Coraz modniejsze w przedświątecznym czasie staje się włączanie do garderoby strojów ze bożonarodzeniowymi elementami, np. dekorowanych swetrów, czapek św. Mikołaja czy ozdób na głowę z porożem renifera. Z pewnością też chętnie je zakładasz np. na firmową wigilię. Warto wykorzystać takie przedmioty w czasie sesji zdjęciowej.

Dzieci ubrane w te same stroje świąteczne wyglądają słodko, prawda? Taką fotografią aż chce się dzielić z bliskimi. To jeden z pomysłów na zdjęcie – innym jest uchwycenie w kadrze Ciebie i Twojego zwierzaka. Tego typu zdjęcia cieszą podwójnie: podczas ich tworzenia i wtedy, gdy wysyłasz osobiste fotokartki z życzeniami bliskim.

Pomysł numer 3: sesja zdjęciowa ze zwierzętami

Mężczyzna i pies z akcesoriami świątecznymi na głowach śmieją się do aparatu.
Świąteczne zdjęcia z pupilem — wykorzystaj zabawne rekwizyty.

Twój pies z porożem renifera czy kot w świątecznej czapce to dodatkowa dawka radości dla bliskich. Chcesz, by Twoje zwierzę znalazło się na sesji zdjęciowej? To świetny pomysł! Podczas wspólnej zabawy pamiętaj, aby uważnie obserwować Twojego pupila. Szybko zauważysz, czy mu się to podoba i czy lubi mieć na sobie świąteczne ozdoby. Jeśli nie będzie czuł się komfortowo, możesz dodać świąteczne elementy w bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat.

Zorganizowanie świątecznej sesji jest łatwe – wystarczy zajrzeć do szafy czy schowka z ozdobami i zdecydować się na ich użycie. Poczuj się swobodnie — wypróbuj różne ustawienia, eksperymentuj z pozami i zmieniaj stroje. Dzięki temu będziesz dysponować różnorodnymi fotografiami. Sesja to czas dla Ciebie i Twojej rodziny – z pewnością nie zabraknie żartów, śmiechu i nucenia piosenek podczas pozowania. Baw się dobrze!

Przygotuj fotokartkę świąteczną z zdjęciem, na którym widać trójkę roześmianych dzieci w piżamie trójką roześmianych i życzeniami  świątecznymi ze srebrnym uszlachetnieniem.
Zabawny klimat spotyka się z elegancją. Twoje kartki świąteczne będą wyglądać wyjątkowo świątecznie dzięki uszlachetnieniu – w kolorze złotym, różowo-złotym lub srebrnym.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne