Info
Obsługa klienta
+48 774063180
Na świątecznym stole znajdują się różne świąteczne kartki z życzeniami.

Kreatywne wskazówki

Wesołych Świąt! Pomysły na świąteczną sesję zdjęciową

Najpiękniejsze zdjęcia w roku zrobiłeś w czasie wakacji, a może Twoje ulubione kadry po prostu nie komponują się ze świątecznym klimatem? Jeśli tak, to po prostu zrób nowe zdjęcia pasujące do tego wyjątkowego czasu w roku. Domowa sesja zdjęciowa w salonie lub na zewnątrz w ogrodzie w zimowej scenerii to świetna zabawa dla całej rodziny. Fotografie zrobione w czasie tej sesji możesz wykorzystać do stworzenia osobistych kartek z życzeniami na Święta. Ale jak zrobić zdjęcia, które emanują świąteczną atmosferą, używając niewielkiej liczby rekwizytów? Dzięki odpowiednim przedmiotom możesz łatwo wyczarować stylowe fotografie. A co najważniejsze nie potrzebujesz profesjonalnego sprzętu.

Pomysł numer 1: nastrojowy blask światełek

Dwie fotokartki z życzeniami z bajkowym motywem lampek świątecznych.
Lampki choinkowe to doskonały gadżet do robienia zdjęć. Tworzą niesamowity, przytulny klimat.

Dziesiątki małych lampek zapewnia wspaniały klimat na sesji. Wyglądają jak świetliki w nocy. Lampki choinkowe to idealny gadżet, który warto wykorzystać podczas fotografowania. Dzięki nim szybko i łatwo stworzysz ciepłą, przytulną atmosferę. Kierują wzrok widza na centralny punkt.

Zdjęcia z użyciem lampek najlepiej wypadają, gdy są robione w zaciemnionym pomieszczeniu. Świetnie jeśli światełka oświetlają twarz fotografowanej osoby. Lampki LED - owe sprawdzają się najlepiej, ponieważ się nie nagrzewają. Efekt na zdjęciu ukazującym dorosłych dodają artystycznego sznytu, a na fotografii, na której bohaterem jest dziecko rezultat jest zabawny. Oglądający te zdjęcia na pewno będą zachwyceni, jak słodko to wygląda.

Pomysł numer 2: słodkie zdjęcia rodzeństwa w świątecznym stylu

Kartki świąteczne ze zdjęciami rodzeńśtwa
Słodkie składane kartki. Zdjęcie rodzeństwa w takim samym świątecznym stroju sprawia, że Twoja fotokartka jest wyjątkowa.

Coraz modniejsze staje się noszenie swetrów ze świątecznymi elementami, ozdób z reniferami, mikołajami i wieloma innymi typowymi dla tego czasu symbolami. Chętnie zakładamy je na świąteczne, firmowe spotkania i w czasie świąt. Często nosimy również czapki, opaski na głowę z reniferem. Warto wykorzystać te przedmioty w czasie świątecznej sesji zdjęciowej.

Czy nie słodko wyglądają dzieci ubrane w te same stroje świąteczne? Taką fotografią, aż chce się dzielić z bliskimi i wprowadzić ich w świąteczną atmosferę. A co powiesz na zdjęcie Ciebie i Twojego zwierzaka śmiejących się do aparatu? Tworzy to zabawne zdjęcia, które dają radość podwójnie. Raz podczas robienia fotografii i później podczas rozpakowywania osobistych fotokartek okolicznościowych.

Pomysł numer 3: sesja zdjęciowa ze zwierzętami

Mężczyzna i pies z akcesoriami świątecznymi na głowach śmieją się do aparatu.
Weź świąteczne zdjęcia i dołącz rekwizyty z ostatniego przyjęcia świątecznego.

Twój pies z porożem renifera czy kot w świątecznej czapce to dodatkowa dawka radości dla bliskich. Chcesz, aby Twoje zwierzę znalazło się na sesji zdjęciowej? Super, to świetna zabawa. Jednak należy obserwować Twojego pupila i jeśli nie ma na to ochoty, to warto spróbować później. Szybko zauważysz, czy mu się to podoba i czy lubi mieć na sobie świąteczne ozdoby. Jeśli zupełnie mu to nie leży, to zawsze możesz dodać świąteczne elementy w naszym bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat. Mamy nadzieję, że będziesz się dobrze bawić!

Przygotuj fotokartkę świąteczną z zdjęciem, na którym widać trójkę roześmianych dzieci w piżamie trójką roześmianych i życzeniami  świątecznymi ze srebrnym uszlachetnieniem.
Zabawny klimat spotyka się z elegancją. Twoje kartki świąteczne wyglądają wyjątkowo świątecznie, dzięki uszlachetnieniu w kolorze złotym, różowozłotym lub srebrnym.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne