Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Na zdobionym kredensie znajdują się różne świąteczne fotokartki, każda zaprojektowana w wyjątkowy sposób.

Kreatywne wskazówki

Filtry fotograficzne, czcionki i szablony - pomysły na projekty kartek świątecznych

Wyjątkowe życzenia na Święta pokazują, że Twoi bliscy są dla Ciebie naprawdę ważni. Warto poświęcić trochę czasu na stworzenie wyjątkowych kartek ze zdjęciami, które wywołają radość i wzruszenie. W naszym bezpłatnym programie projektowym CEWE Fotoświat masz do dyspozycji weiele ciekawych funkcji, dzięki którym Twoje zdjęcia mogą stać się zarówno świątecznymi, jak i niezwykłymi przyciągającymi wzrok. Wybieraj spośród różnych masek i kształtów, baw się czcionkami lub używaj wzorów graficznych. Zobaczysz: Istnieją różne alternatywy dla tradycyjnych kartek.

Wskazówka dotycząca projektowanie numer 1: zdjęcie w wyrazie

Nowoczesna czcionka dodaje emocjonalności Twojej osobistej wiadomości. Możesz na zdjęciu użyć czcionki „Just Lovely” w 120 punktach dla słowa „merry” i czcionki „Moonshot Regular” dla dodania „and a happy new year” „W rozmiarze 12 pkt. „XMAS” składa się z pojedynczych masek. Aby to zrobić, wybierz litery w menu „Maski i kształty” i umieść cztery ulubione zdjęcia wewnątrz maski. Aby uzyskać elegancki czarno-biały wygląd, wystarczy dwukrotnie kliknąć odpowiednią literę i wybrać opcję „Czarno-biały” w punkcie menu „Efekty koloru”.

Na karcie widnieje napis „Merry XMAS”. „XMAS” składa się z czterech czarno-białych zdjęć przedstawiających rodzinę.
Połączenie odręcznych napisów i ulubionych zdjęć w formie listu nadaje Twojej kartce świątecznej nowoczesnego designu.

Wskazówka dotycząca projektowania numer 2: Mini kolaż z kolorowymi akcentami

W naszym programie masz możliwość połączenia Twoich ukochanych zdjęć i ulubionych kolorów. Najpierw ułóż fotografie na fotokartce i upewnij się, że są one lekko przesunięte względem siebie. Następnie wypełnij powstałe białe przestrzenie polem koloru, wybierając je w „Cliparts” i „Ramki”.

Chcesz zmienić kolor? Wystarczy kilknąć dwukrotnie na pole. Teraz możesz dodać również czcionkę. Po prostu dodaj pole tekstowe, umieść słowa w polu koloru i obróć pole tekstowe o około 10 stopni, aby czcionka była pochylona. W naszym przykładzie użyliśmy czcionki „Festivo LC” w rozmiarze 30 pt.

Dwa zdjęcia rodziny, portret trójki osób i zdjęcie ze śniegiem, a do tego napis „Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku”.
Dwa zdjęcia są ułożone w klasyczny sposób, jednak szczególnie dynamiczny efekt udało się uzyskać dzięki skośnej czcionce. Ta świąteczna kartka przyciąga wzrok.

Wskazówka dotycząca projektowania numer 3: Jedno zdjęcie, trzy części

Chcesz, aby Twoja Fotokartka składała się z jednego zdjęcia i jednocześnie była zaprojektowana w ciekawy sposób? Może spróbujesz wykonać następujące czynności: umieść swoje zdjęcie na wybranej Fotokartce. W tym przypadku zalecamy składane kartki, ponieważ tworzą one wygląd galerii. Wybierz fotografię, którą łatwo podzielić. Jeśli interesują Cię kolaże ze zdjęć, zerknij także tutaj.

Teraz kliknij na „Cliparts” i wybierz białą linię pod kształtami. Dwukrotnym kliknięciem możesz zdefiniować jego szerokość. Następnie zduplikuj linię, klikając prawym przyciskiem myszy element, a następnie ułóż dwa kliparty tak, aby Twoje zdjęcie zostało podzielone na trzy równe części.

Teraz możesz umieścić życzenia świąteczne pod zdjęciem. W naszym przykładzie użyliśmy czcionki „Andale Mono” w rozmiarze 11 pt i oddzieliliśmy litery spacją.

Fotokartka na Święta z zimowym zdjęciem, które jest podzielone na trzy boxy z obrazkami. Rodzice wybrali się na sanki z dzieckiem.
Złudzenie optyczne - na pierwszy rzut oka wygląda na to, że ta fotokartka świąteczna składa się z trzech zdjęć. Efekt powstaje za pomocą kilku kliknięć.

Wskazówka dotycząca projektowania numer 4: postaw na kształt diamentu

Wzór graficzny oparty na kształcie diamentów? To brzmi ciekawie. Aby włączyć swoje zdjęcia do tego wzoru graficznego, wybierz diament pod "Maskami i ramkami", rozciągnij go nieco wyżej, trzymając lewy przycisk myszy, a następnie powiel element trzy razy, klikając prawym przyciskiem myszy.

Możesz teraz umieszczać zdjęcia bezpośrednio w nim za pomocą „przeciągnij i upuść”. Pamiętaj, aby dostosować sekcję obrazu, jeśli to konieczne. Następnie dodaj linie między diamentami, aby uzyskać efekt plastra miodu. Aby to zrobić, kliknij linię pod „Cliparts” i przeciągnij ją na swoją kartkę z życzeniami. Kolor jest następnie dostosowywany poprzez dwukrotne dotknięcie elementu.

Teraz duplikuj linię tak często, jak potrzeba, a także twórz różne długości. Upewnij się, że jest miejsce na napis. Na koniec umieść pola tekstowe w obszarach i wprowadź życzenia świąteczne. W naszym przykładzie jako czcionkę wybraliśmy „Andale Mono” w rozmiarze 10 pkt.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się projektowanie kartek świątecznych.

Cztery części ze zdjęciami szczęśliwej pary na fotokartce.
Zachwyca od pierwszego spojrzenia. Diamentowy wzór przypomina zawieszki na choinkę i jest idealny do łączenia wiadomości i obrazów.

Wskazówki i porady dotyczące projektowania Fotokartek z Twoim zdjęciem

Potrzebujesz inspiracji i pomocy przy projektowaniu? Zapoznaj się z naszymi wskazówkami i poradami na temat świątecznej sesji fotograficznej z całą rodziną. Wolisz pracować z gotowymi szablonami? Oferujemy ogromny wybór - wybierz ulubione i po prostu dodaj ulubione fotografie.

Od wskazówek projektowych po program projektowy

W ten sposób Twoje wspomnienia stają się namacalne