Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną >

Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Personalizowane kartki ze zdjęciem na rozpoczęcie i zakończenie szkoły

Designauswahl wird geladen...

Kartki ze zdjęciem na rozpoczęcie i zakończenie szkoły - piękna pamiątka dla całej rodziny

Każdy etap edukacji Twojego dziecka to wielki krok oraz niezwykła przygoda. Czasy szkolne nie będą jednak trwały wiecznie, dlatego warto zachować je w pamięci jak najdłużej, wykorzystując moc fotografii. W CEWE mamy dla Ciebie wspaniałą ofertę na wyjątkowe kartki ze zdjęciem na rozpoczęcie i zakończenie szkoły. To nie tylko świetny sposób, aby uhonorować wybranych nauczycieli, ale także pamiątka zarówno dla Twojego dziecka, jak i całej rodziny.

Kartki ze zdjęciem zaprojektujesz bez trudu wykorzystując połączenie naszych szablonów i własnego pomysłu. W ten sposób zachowacie wszystkie ważne chwile w pięknej formie, którą postawisz na półce, zawiesisz na lodówce lub oprawisz w ramkę. Stwórz oryginalną kartkę ze zdjęciem Twojego dziecka.

Kartki na rozpoczęcie szkoły - zapamiętajcie te dni na dłużej

Rozpoczęcie nauki w każdej klasie podstawówki, a następnie na dalszych etapach edukacji to wyjątkowy dzień, który rodzice wspominają później przez lata z nostalgią. Przejście do kolejnej klasy daje świadectwo, jak szybko płynie czas i jak ważne jest docenianie każdej chwili. Aby lepiej zapamiętać każdą z tych wyjątkowych dat, stwórz własną kolekcję wspomnień w formie niepowtarzalnych kartek na rozpoczęcie i zakończenie szkoły.

Kartki na rozpoczęcia szkoły to produkt cieszący się dużym zainteresowaniem. Możesz je wykorzystać jako wspólną pamiątkę każdego rozpoczętego roku szkolnego lub podarować swojemu dziecku. Dzięki temu samo będzie mogło docenić wszystkie dni w szkole oraz zrozumieć, jak wiele się zmienia na przestrzeni kolejnych lat. To szczególne wspomnienia do których warto wracać, zwłaszcza, gdy pociecha już dorośnie.

Piękne podziękowanie, czyli kartki na zakończenie szkoły dla nauczycieli

Zakończenie roku szkolnego to niezwykle ważny moment w życiu młodego człowieka. W momencie podsumowań wszystkich wzlotów i upadków, warto pamiętać również o tych, bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Sprawcie nauczycielom córki lub syna szczególny prezent, tworząc dla nich kartki na zakończenie szkoły z podziękowaniami od serca.

Na kartce możesz zamieścić fotografię dziecka albo całej klasy, dzięki czemu stanie się ona piękną laurką niosącą podziękowania za ciężką pracę oraz poświęcony czas. Taki podarunek na zakończenie roku na pewno przyniesie wiele radości i wzruszeń, motywując nauczycieli do dalszej pracy ze swoimi uczniami. Podsumuj zakończony rok szkolny w formie kartki ze zdjęciem.

Kartki z okazji Dnia Nauczyciela

Nie od dziś wiadomo, że nauczyciele to wyjątkowe osoby, które w dużej mierze wpływają na rozwój dziecka. Dzięki ich pracy pociecha zyskuje nowe umiejętności, rozwija swoją wyobraźnię, a także kształtuje własny światopogląd. Wkład nauczycieli w rozwój dziecka jest nieoceniony, dlatego warto sprawić im przyjemność z okazji Dnia Nauczyciela.

Wykorzystaj nasze oryginalne kartki ze zdjęciem, aby przekazać nauczycielom podziękowania za ich pracę, a także złożyć serdeczne życzenia w tym szczególnym dla nich dniu. W ten sposób sprawisz, że poczują się docenieni. Doceń ciężką pracę nauczycieli i podaruj im cudowny prezent w formie kartki ze zdjęciem.

Oryginalne kartki ze zdjęciem na szkolne uroczystości

Szkoła to oczywiście nie tylko zakończenia i rozpoczęcia roku. Równie ważne chwile to te, które mają miejsce w ciągu roku szkolnego. To właśnie wtedy Twoje dziecko osiąga swoje pierwsze sukcesy, zawiera przyjaźnie oraz cieszy się czasem spędzonym wśród rówieśników. Kartki ze zdjęciem będą wspaniałym podsumowaniem każdej ważnej chwili w życiu szkolnym Twojej pociechy. Możesz je wykorzystać jako formę upamiętnienia takich chwil, jak występ w szkolnym przedstawieniu, otrzymanie świadectwa, wyróżnienia w konkursie lub szkolna wycieczka.

Wszystkie chwile, które zawrzesz na fotografiach, możesz przeobrazić w cudowne kartki pamiątkowe z danego wydarzenia. W ten sposób zapewnisz swojej rodzinie wspaniałą podróż w przeszłość pełną ulubionych chwil. Poznaj wszystkie możliwości kartek ze zdjęciem i wykorzystaj je tak, jak chcesz.