Prezent na zakończenie roku? Sprawdź ofertę specjalną > >>

Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Inne okazje

Dzięki kreatywnym pomysłom i miłym słowom możesz tworzyć wyjątkowe fotokartki. Już od 29,99 zł!

Kartka ze zdjęciem - doskonała na każdą okazję

Kartka ze zdjęciem z Twojej galerii to oryginalny produkt, który możesz wykorzystać na wiele ciekawych sposobów. Nie tylko urozmaici ona organizację wielu imprez i uroczystości, ale także pozwoli przekazać życzenia, podziękowania oraz uczucia Twoim bliskim i przyjaciołom. Poznaj różne możliwości wykorzystania naszych wyjątkowych kartek ze zdjęciem.

Zaproszenia ze zdjęciem

Jeżeli szukasz sposobu na wzbogacenie klasycznych zaproszeń, warto sięgnąć po sprawdzony element, jakim jest fotografia. Korzystając z opcji personalizacji, dostępnej na naszej stronie internetowej, bez trudu stworzysz niepowtarzalne zaproszenia na każdą okazję. Duży wybór szablonów, czcionek oraz konfiguracji pozwoli Ci dopasować kartkę z zaproszeniem do wybranego wydarzenia, takiego, jak urodziny, ślub czy chrzest dziecka.

Kartka ze zdjęciem na jubileusz

Okrągłe rocznice warto celebrować w wyjątkowy sposób. Kartka z Waszą fotografią to doskonały sposób na podsumowanie wspólnie spędzonych lat oraz wyrażenie wdzięczności za obecność drugiej osoby. Dzięki niej możesz w piękny sposób przekazać swoje uczucia, urozmaicając całość wyjątkowymi kadrami. Prosta kartka ze zdjęciem na jubileusz będzie cudowną pamiątką oraz sposobem na wywołanie wzruszenia u drugiej połówki.

Kartka ze zdjęciem na Walentynki

Wszystko, co najważniejsze możesz przekazać za pomocą oryginalnej kartki z fotografią, w której wyrazisz swoje uczucia. Wybierz jedno lub kilka Waszych wspólnych zdjęć, które idealnie dopełnią całą kompozycję. Ich obecność na kartce nie tylko doda jej wartości sentymentalnej, ale także pozwoli wspólnie wspominać szczęśliwe chwile we dwoje. W ten sposób przekażesz wszystkie najważniejsze uczucia, takie jak Kocham Cię.

Kartka ze zdjęciem z okazji Dnia Matki

Powiedz swojej mamie, jak bardzo ją doceniasz i kochasz w zupełnie nowy sposób. Z okazji Dnia Matki podaruj jej niepowtarzalną kartkę ze zdjęciem, za pomocą której przekażesz wszystkie życzenia.

Do kartki możesz wykorzystać na przykład Wasze wspólne fotografie z różnych okresów w życiu, dzięki czemu podarujesz jej miłą podróż pełną nostalgii i uśmiechu. Podziękuj swojej mamie w wyjątkowy sposób, tworząc dla niej cudowną kartkę ze zdjęciem!

Kartka ze zdjęciami na Boże Narodzenie

Kartka ze zdjęciem to najlepsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia w nowej, unikalnej formie. Kartka ze zdjęciem rodzinnym to niezawodny nośnik dobrych myśli i życzeń, związanych z tym wyjątkowym czasem. Podaruj ją bliskim osobom, aby zawsze mogły wracać do niej z uśmiechem, pamiętając o najlepszych chwilach. Kartka ze zdjęciem na Boże Narodzenie może przedstawiać fotografie rodzinne, Waszą choinkę i prezenty czy ulubione zwierzaki wśród tematycznych ozdób.

Kartka ze zdjęciem na uroczystości szkolne

Nowy etap w życiu dziecka to okazja, którą warto dobrze zapamiętać. Dzięki możliwości zaprojektowania kartki ze zdjęciami, odpowiednio uwiecznisz każdy nowy etap, w tym na przykład rozpoczęcie roku w przedszkolu, podstawówce czy szkole średniej. Kartka ze zdjęciem z okazji zakończenia roku szkolnego może być również wspaniałym prezentem dla nauczycieli, w podziękowaniu za ich cierpliwość i codzienną ciężką pracę.

Kartki ze zdjęciem z podziękowaniami

W życiu zdarza się wiele okazji do podziękowania drugiej osobie. Teraz dzięki kartce ze zdjęciem, łatwo wyrazisz swoje uczucia i sprawisz przyjemność swoim bliskim. Wykorzystaj kartki z fotografiami do przekazania podziękowań rodzinie, przyjaciołom, znajomym czy współpracownikom za ich wsparcie. Taki sposób okazania wdzięczności sprawdzi się doskonale przy każdej okazji.

Kartka ze zdjęciem z podróży

Cudowna pamiątka z podróży lub upominek dla bliskiej Ci osoby? Kartka ze zdjęciem z podróży doskonale podsumuje Twoją wyprawę. Łatwo ozdobisz ją fotografiami odwiedzonych miejsc, krajobrazów oraz portretami, dzięki którym wszystkie niezwykłe spotkania pozostaną żywe na długo. Możesz także wysłać gotową kartkę swoim bliskim, aby wiedzieli, że o nich myślisz. Kartka z Twoją własną fotografią będzie miłym zaskoczeniem dla drugiej osoby.