CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Zegar szklany mały
Zegar szklany

Szklany zegar ścienny ze zdjęciem

Zaprojektuj szklany zegar, dzięki któremu pokażesz osobie obdarowanej, że niezależnie od pory dnia i nocy jest dla Ciebie ważna. To nie tylko oryginalna ozdoba Twojego salonu czy sypialni, ale także funkcjonalny, wysokiej jakości zegar z elegackimi i minimalistycznymi wskazówkami.

  • z mechanizmem kwarcowym
  • z wyposażeniem do zawieszenia
  • oryginalny pomysł na dekorację wnętrz
od 99,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Rozmiary:

  • Średnica: 18 lub 29 cm

Obszar zadruku:

  • 18×18 cm (ze spadem do kształtu okrągłego)

  • 29×29 cm (ze spadem do kształtu okrągłego)

Materiał:

  • Szkło

Dodatkowe informacje:

  • Brak baterii w zestawie

Szklany zegar z własnym zdjęciem

Zaprojektuj szklany zegar z Twoim własnym nadrukiem

Szklany zegar ścienny z własnym zdjęciem - wyjątkowa ozdoba w Twoim domu!

Jeśli w żadnym sklepie nie możesz znaleźć zegara ściennego, który Ci się podoba, fotozegar to rozwiązanie dla Ciebie. Zegar z własnoręcznie zaprojektowaną tarczą to doskonały sposób, aby dodać swoim wnętrzom przytulnego klimatu. Będzie pełnił trzy funkcje jednocześnie - powie która jest godzina, ozdobi ścianę i przypomni o ukochanych osobach lub super wakacjach. Postaw na zegar z własnym zdjęciem i ciesz się oryginalną ozdobą w swoim domu!

Zegar z własnym nadrukiem - poznaj dostępne typy zegarów!

W CEWE możesz zamówić zegar ścienny własnego projektu o dwóch wymiarach. Średnica mniejszego wynosi Ø 18 cm, zaś większego Ø 29 cm. Na zegarze zamontowano eleganckie, minimalistyczne wskazówki, które odmierzają minuty i godziny.

Aby jak najbardziej wyeksponować zdjęcie, zdecydowaliśmy, że nie znajdą się na nim oznaczenia minut i godzin.

Zegar z własnym nadrukiem wykonany jest z wysokiej jakości szkła z połyskiem. Wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, co daje pewność, że czas będzie odmierzany w dokładny i precyzyjny sposób.

Równie wysoką jakość ma stosowany przez nas nadruk. Wykonywany jest profesjonalnie przy użyciu maszyn o najnowszej technologii. Dzięki temu kolory i ostrość zdjęcia są doskonale oddane na tarczy zegara.

Atrament jest światłotrwały, dlatego nawet jeśli zawiesisz zegarek w mocno nasłonecznionym miejscu, kolory nie wyblakną.

Jak wykonać projekt zegara z własnym nadrukiem?

Fotozegary są dostępne w dwóch rozmiarach. Aby zaprojektować grafikę, która ma zostać na nim nadrukowana, możesz skorzystać z dwóch możliwości.

Jedna z nich, to zaprojektowanie zegara ze zdjęciem w naszym darmowym programie. Możesz pobrać go ze strony internetowej. Znajdziesz w nim mnóstwo teł, clipartów - czyli tematycznych naklejek, które ozdobią zdjęcie lub tło oraz fonty, dzięki którym spersonalizujesz napisy na zegarze. Pobranie programu sprawia, że możesz projektować fotozegar nie mając dostępu do Internetu. Będziesz też mógł zapisać swoje projekty i pokazać je członkom rodziny.

Drugi opcja na wykonanie projektu fotozegara, to skorzystanie z kreatora online. Zawiera on dokładnie takie same funkcje, co program, ale nie wymaga żadnych instalacji. Jeśli założysz konto na cewe.pl, projekty będziesz mógł zachować na maksymalnie pół roku. Kreator online nie działa jednak bez dostępu do sieci internetowej. Jeśli szybko podejmujesz decyzje i jesteś pewien swojej wizji projektu, ta opcja będzie najwygodniejsza.

Fotozegar - jak go spersonalizować?

Jeśli w dowolnym miejscu, w którym często przebywasz, brakuje Ci osobistego, dekoracyjnego akcentu, zegar z własną grafiką może być dobrym rozwiązaniem. Dotyczy to zarówno domu, jak i biura. Eleganckie połyskliwe szkło oraz minimalistyczne wskazówki zapewnią, że fotozegar sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Przy projektowaniu zegara ze zdjęciem do domu masz ogromne pole do popisu. Jest wykonany ze szkła, więc może zawisnąć w każdym pomieszczeniu - w pokojach, ale także w łazience lub kuchni. Jeśli masz dzieci, chętniej będą się uczyły odczytywać godzinę z zegara, które z Twoją pomocą zaprojektowały. Na tarczy nie ma oznaczeń godzin, ale możesz je utworzyć samodzielnie poprzez umieszczenie clipartów w odpowiednich miejscach.

Zdjęcia, które ozdobią zegar mogą mieć tematycznie dopasowane fotografie. Może to być zdjęcie ulubionego dania lub zdjęcie gotującego członka rodziny, w łazience na pewno będą dobrze wyglądać zdjęcia znad morza lub basenu.

Jeśli zegar będzie znajdował się w centralnym pomieszczeniu domu, dobrze będzie wybrać większą tarczę i umieścić na niej zdjęcie wszystkich członków rodziny razem ze zwierzątkami domowymi.

Zegar z własnym zdjęciem do biura

Projekt fotozegara do biura powinien być bardziej neutralny i zbliżony estetyką do pomieszczenia. Jeśli jest ono minimalistyczne i monochromatyczne, zrezygnuj z jaskrawych kolorów. Może to być zdjęcie rodzinne lub zdjęcie, z którego jesteś wyjątkowo dumny. Możesz na zdjęcie nałożyć czarno-biały filtr, aby w ogóle nie ingerować w kolorystykę wnętrza.

Jeśli posiadasz własne przedsiębiorstwo, na przykład salon kosmetyczny, motywy przedstawione na zegarze z własnym zdjęciem mogą tematycznie wtopić się w jego tło. Im mniej formalne jest pomieszczenie, tym bardziej możesz puścić wodze fantazji.

W gabinecie lekarskim lub kancelarii najlepiej zdecydować na projekty minimalistyczne, zupełnie inaczej będzie w salonie manicure albo własnym butiku. Pamiętaj, że na tarczy zegara można umieścić dowolną grafikę, na przykład logo Twojej firmy. To nie tylko dekoracja ścienna, ale też funkcjonalne i potrzebne urządzenie.

Fotozegar jako pomysł na prezent

Własnoręcznie zaprojektowany zegar będzie oryginalnym i użytecznym prezentem, który nada się na wiele okazji. Obdarowana osoba na pewno doceni Twój wysiłek włożony z zaprojektowanie oryginalnego produktu. Możesz wybrać czyjś portret lub wspólne zdjęcie i udekorować je w kreatorze tak, aby pasowało do wnętrz domu danej osoby.