Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180

Własna książka kucharska

Stwórz własną, oryginalną książkę kucharską, w której zamieścisz zdjęcia i dokładne opisy potraw, które uwielbiasz. Doskonały pomysł na prezent czy też pamiątkę dla dzieci, aby w przyszłości mogły powtórzyć te znakomite smaki.

Utrwal Twoje przepisy w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Stwórz własną fotoksiążkę kucharską z autorskimi przepisami i zdjęciami.

Kreatywne wskazówki

Wyróżnij swoją fotoksiążkę kucharską od innych
Dodaj uszlachetnienie na okładce

Aby dodać jeszcze więcej elegancji Twojej fotoksiążce kulinarnej możesz skorzystać z możliwości wykorzystania uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym, lakierem dekoracyjnym lub w kolorze różowego złota na okładce.

Dodaj cliparty i ramki

Udekoruj własną książkę kucharską wieloma elementami graficznymi, które znajdziesz w programie projektowym. Dodaj energii Twojemu projektowi.

Popraw jasność zdjęć

Fotografie wykonane w pomieszczeniach mogą czasami okazać się zbyt ciemne. Dzięki edytorowi zdjęć w naszym programie projektowym CEWE Fotoświat możesz bezpośrednio dostosować te szczegóły i edytować zdjęcia tak, aby wyglądały możliwie jak najlepiej.

Prezenty ze zdjęciami, które idealnie sprawdzą się w kuchni?

Twoje ulubione fotografie zawsze blisko Ciebie!

Zaprojektuj Twoją fotoksiażkę kucharską

Zbierz najlepsze przepisy w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Szukasz sposobu na pogrupowanie i zaprezentowanie Twoich ulubionych przepisów? Dlaczego nie zaprojektować własnej fotoksiążki zawierającej wszystkie rodzinne przepisy, własne dzieła, a także najlepsze przepisy, które zebrałeś na przestrzeni czasu? Twój album ze zdjęciami nigdy nie opuści kuchni: zapomnij o papierowych kartkach i odkryj przyjemność wyobrażania sobie w pełni spersonalizowanej fotoksiążki z bardzo pięknymi zdjęciami.

Format zaprojektowany, aby pomieścić podstawowe przepisy

Oferujemy kilka różnych formatów fotoksiążek, dzięki czemu możesz łatwo wstawiać przepisy na Twoje najlepsze dania, a także powiązane z nimi zdjęcia. Przepisy na tradycyjną kuchnię, hamburgery, a nawet ciasta: od Ciebie zależy stworzenie unikalnego, spersonalizowanego projektu, z którego z przyjemnością skorzysta cała rodzina.

Twoja fotoksiążka z przepisami to świetny pomysł na prezent

Dlaczego nie dać fotoksiążki z przepisami wszystkim Twoim bliskim? Każdy kocha Twoje kulinarne eksperymenty? Ta fotoksiążka pozwoli im cieszyć się Twoimi najpopularniejszymi potrawami, codziennymi przysmakami i ulubionymi daniami; wszystko zebrane w jednym miejscu. Praktyczny, ale też elegancki prezent, który jest zaprojektowany przez Ciebie, charakteryzuje się wyjątkową personalizacją między innymi pod względem okładki, ale także formatu, tła czy układu.

Sprawdź także pozostałe formaty fotoksiążek!