Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 774063180

Album rodzinnych radości

Każda rodzina ma swoją odrębną historię do opowiedzenia - co roku inną i niepowtarzalną. Wspomnij najciekawsze chwile i utrwal je w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Spraw, aby Twoi bliscy mogli się cieszyć ulubionymi momentami każdego następnego dnia.

Uwiecznij najcenniejsze wspomnienia w CEWE FOTOKSIĄŻCE

Przeżyj wspólne chwile jeszcze raz

Kreatywne wskazówki

Sprawdź, jak spersonalizować Twój projekt
Dodaj uszlachetnienie na okładce

Twój projekt nabierze dodatkowej elegancji, jeśli zdecydujesz się skorzystać z możliwości uszlachetnienia w kolorze: różowego złota, złotym, srebrnym lub za pomocą lakieru dekoracyjnego. To mały szykowny akcent, który zrobi różnicę.

Dodaj cliparty i ramki

Możesz udekorować Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wieloma elementami graficznymi dostępnymi w naszym programie projektowym, na przykład clipartami czy ramkami. Na pewno znajdziesz coś dla siebie na praktycznie każdą okazję.

Dodaj filmy

Masz rodzinne filmy, które chciałbyś umieścić w Twoim projekcie? Możesz je dodać do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI - aby je odtworzyć, wystarczy zeskanować kod QR wygenerowany przez nasz program projektowy i obejrzeć wideo bezpośrednio ze smartfona!

Możliwość zmiany układu

Zmieniaj układy i dodawaj dynamiki swojej CEWE FOTKSIĄŻCE. W naszym programie projektowym znajdziesz dużą liczbę układów, które ułatwią Ci projektowanie. To naprawdę łatwe! Możesz także tworzyć własne kompozycje i zapisywać je w celu lepszego wyszukiwania. Warto wykorzystać tę funkcje, zwłaszcza jeśli masz tysiące zdjęć Twoich dzieci, kuzynów lub fotografii z rodzinnych spotkań.

Spersonalizowane fotoprodukty dla całej rodziny!

Sprawdź, w jaki jeszcze sposób możesz ożywić rodzinne wspomnienia