Info
Obsługa klienta
+48 774063180

Książka kucharska z Twoimi zdjęciami

Stwórz własną książkę kucharską z Twoimi ulubionymi przepisami oraz własnymi fotografiami.

Razem z magazynami MEINE FAMILIE & ICH i LUST ON ENJOYMENT opracowaliśmy dla Ciebie książki kucharskie i porady odnośnie pieczenia ciast z doskonałymi przepisami które możesz zmieniać, rozszerzać i dostosowywać według własnego uznania. Idealnie nadają się na prezent dla przyjaciół i rodziny lub jako bardzo osobistą książka kucharska z własnymi ulubionymi przepisami. Gwarancja sukcesu: wszystkie oryginalne przepisy z naszych CEWE FOTOKSIĄŻEK zostały już wcześniej przetestowane.

Wybierz jeden z czterech szablonów

Pobierz nasz bezpłatny program projektowy CEWE FOTOŚWIAT, wybierz szablon i zaprojektuj swoją wyjątkową książkę kucharską.

Moje ulubione przepisy dla gości

Teraz z nowymi układami stron, do których możesz łatwo dodawać ulubione przepisy i własne zdjęcia. Takie, jakie podobają Ci się najbardziej.

Moja książką z wypiekami

Oprócz przepisu na ciasto Twojej babci, uwiecznij w swojej CEWE FOTOKSIĄŻCE przepisy na słodkie przysmaki odpowiednie na każdą okazję.

Moje ulubione przepisy

Zbierz w fotoksiążce ulubione przepisy swojej mamy, babci, czy też największe smakołyki, za którymi przepadają Twoje dzieci.

Moja podróżnicza książka kucharska

Stwórz swoją osobistą podróżniczą książkę kucharską z przysmakami i najpiękniejszymi zdjęciami z ostatniej wakacyjnej podróży.