Status zamówienia
Info
Obsługa Klienta
+48 774063180

Kronika Ślubna

Najpiękniejszy dzień Twojego życia zasługuje na najlepszą oprawę

Stwórz Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ w formie Kroniki Rodzinnej

Możesz stworzyć Twoją fotoksiążkę rodzinną i przeżyć wszystkie wspólne chwile po raz kolejny. Warto wybrać Duży format lub rozmiar XL, by z łatwością i przyjemnością wracać do wspomnień. To również piękny prezent dla bliskich.

Wyjątkowa Kronika Ślubna - utrwal piękne chwile i emocje

Ślub jest jednym z najszczęśliwszych dni w życiu. Warto uwiecznić te wszystkie piękne chwile! Możesz zastosować nasze kreatywne wskazówki, aby Twoja Kronika Ślubna była tak wyjątkowa, jak Twój ślub.
Możliwość dodania uszlachetnienia

Twoja rodzinna fotoksiążka będzie jeszcze bardziej elegancka, jeśli zdecydujesz się skorzystać z możliwości uszlachetnienia w kolorze złotym, srebrnym lub lakierem dekoracyjnym. To mały szykowny akcent, który zrobi różnicę.

Wyjątkowe ślubne szablony

Kolorowe clipart! Możesz udekorować Twoją CEWE FOTOKSIĄŻKĘ wieloma elementami graficznymi dostępnymi w naszym programie projektowym. Na pewno znajdziesz coś dla siebie na każdą okazję - przyjęcie, urodziny, kwiaty, balony, serduszka i wiele innych.

Możliwość korekty Twoich zdjęć

Może masz rodzinne filmy, które chciałbyś umieścić w Twoim projekcie? Możesz dodać je do Twojej CEWE FOTOKSIĄŻKI. Aby później obejrzeć wideo w czasie oglądania Kroniki Rodzinnej, wystarczy zeskanować kod QR wygenerowany przez program projektowy i obejrzyj wideo bezpośrednio z Twojego smartfona!

Spersonalizowane fotoprodukty na niezapomniany ślub!

Możesz zaskoczyć Twoich gości spersonalizowanymi fotoproduktami na ślub i wesele

Możesz wybrać jedną z następujących metod zamawiania

Możesz zapisywać i edytować swoje projekty w dowolnym momencie

Aplikacja CEWE Fotoświat

  • Projektowanie zawsze i gdziekolwiek jesteś
  • Szybka i łatwa instalacja aplikacji
  • Długo przechowywane projekty
Polecamy

Bezpłatny program CEWE Fotoświat

  • Tysiące szablonów, clipartów i ramek
  • Możliwość projektowania w trybie offline
  • Intuicyjne i proste projektowanie

Zamów Online

  • Szybkie projektowanie w przeglądarce
  • Nie wymaga instalacji
  • Projekt będzie zapisany przez 6 miesięcy

Ślubna CEWE FOTOKSIĄŻKA - zachowaj najpiękniejsze wspomnienia

Odkryj formaty, które Ci odpowiadają

Uwiecznij najpiękniejsze zdjęcia z Twojego ślubu

Abyś mógł zachować najmilsze wspomnienia, oferujemy kilka formatów, takich jak Duża panorama, panorama XXL i pion XXL. Możesz projektować je z różnymi układami. Fotoksiążka ze zdjęciami ślubnymi w wersji panoramicznej XXL ma dużą powierzchnię do nadruku, zapewniającą wyjątkową prezentację zdjęć. To piękny pomysł na prezent dla bliskiej osoby z okazji rocznicy ślubu.

** Wyjątkowo spersonalizowana ślubna fotoksiążka** Pomyśleliśmy o wielu innych możliwościach personalizacji, takich jak uszlachetnienie na okładce w kolorze srebra, złota lub lakierem, opcja ta dodaje elegancji i szyku. Szukasz inspiracji projektowych do Kroniki Ślubnej? Oferujemy szablony i style specjalnie zaprojektowane przez naszych projektantów, aby zrealizować twoje kreatywne pomysły. Dzięki naszemu programowi projektowemu z łatwością wyretuszujesz Twoje ujęcia, aby dodać więcej światła lub wyostrzyć je.

Możesz dodać jeszcze więcej spersonalizowanych elementów na Twoim ślubie i weselu

W CEWE zapraszamy nie tylko do korzystania ze ślubnej fotoksiążki, który pozwoli zachować wszystkie najpiękniejsze wspomnienia, ale także do personalizacji kartek z podziękowaniami, menu weselnego, a także wszystkich prezentów: podaruj bliskim wzruszająca uwaga, doskonałe wspomnienie niezapomnianej chwili. W celu realizacji Twoich Kronik jako wszystkich obiektów fotograficznych, oferujemy trzy sposoby tworzenia i zamawiania, zapewniające jeszcze większą swobodę przez stronę internetową, aplikację, czy program projektowy.