Realizuj swoje pomysły

Zobacz nasze poradniki

Zaprojektuj CEWE FOTOKSIAŻKĘ w 3 prostych krokach

Poznaj rodzaje i formaty CEWE FOTOKSIĄŻEK

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

21 x 28 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża

od 49,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

28 x 21 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Duża Panorama

od 99,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

30 x 30 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XL

od 149,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

28 x 36 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL

od 239,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

38 x 29 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA XXL Panorama

od 289,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

21 x 21 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kwadratowa

od 39,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

19 x 15 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Kieszonkowa Panorama

od 29,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

14 x 13 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mała

od 19,99 zł*
CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

15 x 11 cm

CEWE FOTOKSIĄŻKA Mini

od 29,99 zł*
Okładki CEWE FOTOKSIĄŻEK

Oprawy CEWE FOTOKSIĄŻEK

Rodzaje papieru

Rodzaje papieru

Pudełko prezentowe

Weź udział w konkursie - CEWE FOTOKSIĄŻKA Roku

CEWE FOTOKSIĄŻKA z uszlachetnieniem

CEWE FOTOKSIĄŻKA Pure

Zainspiruj się dziełami naszych Klientów

Kronika roczna

Przykłady klientów

Kronika roczna

Rodzina

Przykłady klientów

Rodzina

Hobby

Przykłady klientów

Hobby

Podróże

Przykłady klientów

Podróże

Natura

Przykłady klientów

Natura

Wesele

Przykłady klientów

Wesele

Nowoczesny album fotograficzny, czyli najlepszy sposób na zachowanie wspomnień, marzeń i wrażeń oraz dzielenie się nimi. To tworzenie fotoopowieści w stylu przypominającym klasyczne albumy ze zdjęciami sprzed lat, ale jednocześnie to powiew nowoczesnych możliwości projektowych. Wystarczy pomysł, własne fotografie i nasze bezpłatne oprogramowanie projektowe. Stworzona u nas fotoksiążka to:

 • obszerna pamiątka,
 • wyjątkowa jakość druku
 • kreatywna zabawa
 • prawdopodobnie najlepszy prezent pod słońcem
 • sposób na przemówienie inaczej niż słowami

  • Oto samodzielnie zaprojektowana przez Ciebie relacja z najlepszych chwil. Podróże, śluby, chrzciny, rocznice lub inne wydarzenia, które uwieczniamy na zdjęciach. Tworzysz wirtualnie, ale całość otrzymujesz jak najbardziej namacalnie w postaci wydrukowanej książki. Umieszczasz tam głównie fotografie, ale możesz to również uzupełniać tekstami.

   W jaki sposób projektować nowoczesne albumy fotograficzne?


   Wystarczy darmowe oprogramowanie CEWE FOTOŚWIAT (wersja mobilna lub na komputer). To narzędzie dające mnóstwo możliwości, które jednocześnie pozwala Ci na łatwą, kreatywną zabawę projektem. Projektować można na 2 sposoby: całkowicie samodzielnie, czyli krok po kroku lub poprzez automatycznego asystenta (wybierasz zdjęcia, format, papier, ilość stron, a on tworzy dla Ciebie gotową propozycję). Pobierz oprogramowanie do projektowania CEWE FOTOKSIĄŻEK i korzystaj z możliwości jakie oferuje taka kreatywna zabawa.

   Kreatywność z wyboru


   Książki pełne zdjęć i wspomnień można tworzyć nie tylko w domowym zaciszu, lecz też i podczas podróży (na aplikacji mobilnej). Projektujesz zatem nie tylko co chcesz i jak chcesz, ale i gdzie Ci się podoba. Wybieraj spośród 11 różnych rozmiarowo formatów: od kameralnej Kieszonkowej Panoramy, przez Kwadratową, aż po XXL i jej wersję panoramiczną. Do formatu Pure potrzebna jest oddzielna aplikacja (Pure to 22 fotografie i stylowa opowieść fotograficzna zrobiona nawet w 5 minut na smartfonie!). Więcej o opcji fotoksiążki Pure dowiesz się z naszej strony. Albumy formatu XXL i Duża dobrze sprawdzą się w relacjach podróżniczych, które pełne są zdjęć krajobrazowych (ale i ślub to też okazja, do której powyższe formaty pasują). Nieco mniejsze wielkościowo wybory CFK będą poręczną i unikatową pamiątką z różnych okazji:

   • z krótkiego wypadu za miasto,
   • z inspirującego spaceru,
   • z pamiętnej randki,
   • z fotograficznych eksperymentów

    • Sprawdzą się też jako prezent dla dziadków (np. zdjęcia ich wnuków). Nie musisz czekać aż do Dnia Dziadka czy Dnia Babci, ciekawy fotoalbum możesz im dać zawsze, nawet zupełnie bez okazji. A okładki? Unikalne albumy fotograficzne według Twojego pomysłu otrzymasz w miękkiej lub twardej oprawie - każdą spersonalizujesz i idealnie zaprosisz do zapoznania się z treścią w środku. A wewnątrz można zmieścić od 26 do ponad 170 stron z fotografiami w dowolnym układzie zdjęć. Całość fotoalbumu wzbogacasz tekstami i clipartami. W ofercie mamy też 6 opcji wydruku takich albumów (papier fotograficzny matowy, błyszczący lub Premium albo druk cyfrowy w macie lub na błyszcząco, także i w opcji Premium). Na jakim papierze zdjęcia wyglądają najlepiej? To zależy od zdjęć, więc poczytaj o naszych rodzajach druku i papierach, a potem wybierz ten najbardziej odpowiedni do swojego projektu. Na pewno pokażesz pełnię ich możliwości estetycznych i przekażesz pozytywny ładunek emocjonalny.

     Filmy w albumie fotograficznym?


     Tak, u nas to możliwe. Wciel się w filmowca i sprawdź jak umieścić film w fotoksiążce dzięki łatwemu dodawaniu kodu QR. Tu nie trzeba wysiłku, tu wystarczy pomysł. Po prostu przeciąga się film na dowolne miejsce Twojego projektu, a taki kod wygeneruje się automatycznie. Później, gdy już wydrukujemy gotową książkę ze zdjęciami i będziesz trzymać ją w dłoniach, wystarczy odczytać ten kod QR urządzeniem mobilnym i na nim właśnie zaprezentować swój film. Taki album fotograficzny to już nie tylko zdjęcia i tekst, lecz też i film! Aż zastanawiamy się, co mógłby stworzyć Leonardo Da Vinci, gdyby miał dostęp do naszego oprogramowania CEWE FOTOŚWIAT...

     Najczęściej kupowana fotoksiążka w Europie


     CEWE FOTOKSIĄŻKA jest najchętniej zamawianym albumem fotograficznym w Europie (do 2017 roku sprzedaliśmy już 50 000 000 egzemplarzy). A czym jest CEWE? To ciekawa, bogata historia i doskonała jakość zarówno obsługi, jak i produktów. Posiadamy tzw. Gwarancję Zadowolenia, która umożliwia zwrot lub ponowne (bezpłatne) zamówienie - w przypadku, gdyby otrzymany fotoprodukt CEWE nie zgadzał się w 100% z Twoimi oczekiwaniami. Co daje Gwarancja Satysfakcji? W wielkim skrócie gwarantuje zadowolenie z zakupu. Tak dbamy, aby Twój pomysł był naprawdę Twój - od początku do końca. 

     Inspirujemy i podpowiadamy


     Nasi Klienci chętnie dzielą się swoimi pomysłami, więc śmiało możesz inspirować się ich projektami. Zapraszamy też na kanał CEWE Polska, na którym znajdziecie wiele ciekawych filmów - również instruktażowym. A co jeśli pojawią się pytania, wątpliwości lub inny problem z fotoproduktem? W takich przypadkach czeka na Ciebie nasz Dział Obsługi Klienta, który pomaga 7 dni w tygodniu - możesz dzwonić, pisać maile lub korzystać z chatu online. Profesjonalny i doświadczony DOK to nasza duma, kopalnia wiedzy i pomoc dla Klientów.

     Nagradzamy pomysłowość


     Ogólnopolski konkurs, do którego może przystąpić każdy twórca fotoksiążki? Proszę bardzo. nasze CFK ROKU to już kilka edycji i coraz wyższy poziom przysyłanych prac. Wystarczy zgłosić swój projekt fotoalbumu wykonanego w CEWE, aby mieć szansę nie tylko na tytuł autora miesiąca głosami jury lub internautów. Na najlepszych czeka też uroczysta gala, która jest już tradycją w naszym kalendarzu imprez. To podczas tej uroczystości rozstrzyga się kto zostaje autorem najlepszego projektu całej edycji - tzw. CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU. Jak zgłosić fotoksiążkę do konkursu? Tak oto stajesz przed szansą zdobycia np. 10 000 zł na podróż marzeń z biurem Itaka.

     Fotoksiążki i fotoalbumy jako unikalne pomysły na prezent


     Tak, to zdecydowanie dobre rozwiązanie, jeśli chcesz nie tylko dać komuś coś naprawdę wyjątkowego i dobrze bawić się już przy tworzeniu. Taka radość w prezencie zaczyna się bowiem już na etapie wybierania zdjęć i trwa podczas projektowania. Na mecie czeka nie tylko satysfakcja z ukończenia projektu, ale i najlepszy etap, czyli wręczenie w prezencie - uśmiech bliskiej osoby i pozytywne zaskoczenie jest wart Twojej pracy. Jak uwiecznić wspomnienia w formie zdjęć? Podpowie Ci nasz blog. Zapraszamy!
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej