Salony
Newsletter
Status zamówienia
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80

Fotoksiążka ze zwierzętami: przykłady projektów

Zaprojektuj własną CEWE FOTOKSIĄŻKĘ swojego pupila korzystając z wielu szablonów

Przykładowe projekty fotoksiążki ze zdjęciami zwierząt

Przekonaj się, jak pięknie może wyglądać Twoja CEWE FOTOKSIĄŻKA

W CEWE FOTOKSIĄŻCE możesz zachować wiele wspomnień, w tym z ukochanym zwierzakiem w roli głównej. Umieść w niej fotografie swojego pupila – psa, kota, rybek, gekona. To też doskonała możliwość, aby utrwalić niezwykłą faunę z Twojej ostatniej podróży, czy nawet weekendowego wyjazdu poza miasto. Uchwyć najpiękniejsze, najciekawsze lub te najśmieszniejsze kadry Twojego zwierzaka i stwórz z nich niepowtarzalną fotoksiążkę – Twoją prywatną księgę dżungli.

CEWE FOTOKSIĄŻKA ze zdjęciami zwierząt – idealny pomysł na prezent

Masz wśród członków rodziny bądź przyjaciół prawdziwych miłośników zwierząt? Przygotuj dla nich wyjątkowy prezent w postaci CEWE FOTOKSIĄŻKI ze zdjęciami ich pupilów. To doskonały upominek nie tylko na urodziny, ale też na każdą inną okazję – imieniny, jubileusze, jako prezent pod choinkę. Personalizowana i estetycznie wydana fotoksiążka ze zdjęciami czworonożnych ulubieńców z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej osobie.

Proces projektowania CEWE FOTOKSIĄŻKI

To naprawdę proste! Czy to przy pomocy programu projektowego CEWE Fotoświat, czy kreatora online jesteś w stanie w ciągu paru chwil stworzyć wyjątkową pamiątkę na lata. Dzięki szerokim możliwościom projektowym, swoje fotografie możesz ozdobić ozdobnymi ramkami czy clipartami oraz zmienić tło. Dodaj tekst – złotą myśl, krótką sentencję, wspomnienie ciekawej historii.

Nasze fotoksiążki tworzone są od podstaw przez naszych Klientów. Każda z nich jest niezwykła i oryginalna. Zapoznaj się z przykładowymi realizacjami, by na własne oczy przekonać się, że książka ze zdjęciami ukochanych zwierząt jest czymś nadzwyczaj wyjątkowym!