CEWE FOTOŚWIAT App CEWE FOTOKSIĄŻKI, odbitki cyfrowe oraz więcej
Status zamówienia
INFORMACJE
Obsługa Klienta
+48 77 406 31 80
Fotopuzzle Fotopuzzle Fotopuzzle Fotopuzzle

Fotopuzzle mini

(Puzzle)

Wykorzystaj do tego fotopuzzle - sprawdzą się jako element rozrywki jak i wspomnień z chwil spędzonych wspólnie z najbliższymi. Dzięki nim połączysz każde małe wspomnienie we wspaniały zbiór.

  • wysoka jakość
  • piękne matowe kolory
  • precyzyjna technika wytłaczania
  • solidny materiał
od 59,99 zł *

Zaprojektuj i zamów

Szczegóły produktu

Format:

  • 112 części (20×30 cm)

  • 266 części (30×45 cm)

Materiał:

  • Papier kredowy zabezpieczony lakierem dyspersyjnym posiadającym certyfikat FOOD SAFE naklejony na karton

Zalecana rozdzielczość:

  • 1574×2362 pikseli (20×30)
  • 2362×3543 pikseli (30×45)

Uwaga!

  • Ryzyko uduszenia się małymi częściami, które mogą zostać połknięte

Zaprojektuj puzzle w własnym nadrukiem

Ułóż niezapomniane wspomnienia, element po elemencie

Utrwal wyjątkowe chwile na fotopuzzlach

Uchwyć wspaniałe wspomnienia w oryginalnej formie. Dzięki spersonalizowanym fotopuzzlom stworzysz coś więcej niż produkt –pamiątkę wspólnych przeżyć, a także wykreujesz możliwość spędzenia wspólnie czasu, poznania się jeszcze bliżej, rozmowy i powrotu do Twoich ulubionych chwil. W dowolnym momencie możesz je ponownie ułożyć i wrócić wspomnieniami do wybranych momentów.

Układanka, którą sam zaprojektowałeś, jest idealnym pomysłem na spędzenie wieczoru z rodziną i przyjaciółmi. Wraz z dołączonym pudełkiem, puzzle to również doskonały pomysł na prezent dla dziadków, cioci, wujka i wszystkich, którym zdjęcie na puzzlach może sprawić radość.

Zaprojektuj fotopuzzle z Twoich ulubionych zdjęć

Każda część puzzli charakteryzuje się trwałością i wysoką jakością. Wykonane zostały za pomocą druku cyfrowego zabezpieczonego lakierem dyspersyjnym posiadającym certyfikat FOOD SAFE. Elementy zostały wykonane w taki sposób, aby idealnie do siebie dopasowane służyły przez długi czas.

Otrzymujesz puzzle w eleganckim i atrakcyjnym pudełku, dzięki czemu żaden element się nie zgubi. Ułóż Twoje osobiste puzzle raz po razie i przywołaj wspomnienia z miłego rodzinnego wypadu, zabawnego wieczoru z przyjaciółmi lub niezliczonych innych przeżyć.

Nie wiesz jakie zdjęcie wybrać? Zainspiruj się codziennością, swoimi podróżami, rodziną czy przyjaciółmi, a nawet Twoim pupilem. Wybierz fotografię, która ma znaczenie, aby samo układanie przynosiło jeszcze większą radość. Spraw przyjemność sobie i najbliższym i podaruj im fotopuzzle marki CEWE.

Zamów wysokiej jakości fotopuzzle z Twoimi zdjęciami w CEWE

Dzięki CEWE zaprojektowanie własnych puzzli jest bardzo łatwe, bowiem kreator online jest prostym i intuicyjnym narzędziem. Najpierw zadecyduj i wybierz z ilu elementów Twoje fotopuzzle mają się składać – masz dwie możliwości: 112 lub 266 części. Sprawdź także puzzle 500, 1000 i 1500-elementowe firmy Ravensburger.

Kolejnym etapem jest dobór kadru, najlepszego ujęcia – pamiętaj, aby Twoje zdjęcie miało znaczenie. Możesz wykorzystać jedną fotografię bądź stworzyć puzzle z kilku – wybierz najlepsze kadry z ostatniego wyjazdu, ulubione fotografie z dzieciństwa czy najsłodsze ujęcia Twojego pupila.

Podczas procesu projektowania dostępnych jest wiele różnych układów, dopasuj układ do swojej wizji produktu i rozpocznij projektowanie.

Po wybraniu idealnego zdjęcia bądź grupy zdjęć możesz rozpocząć tworzenie fotoprezentu. CEWE oferuje liczne cliparty, które możesz dodać do Twoich fotopuzzli. Możesz dopasować dany element do koloru wybranego zdjęcia lub poszukać tematycznych clipartów - takich jak kwiaty, słońce lub motywy morskie, które pasują do Twojej wizji fotopuzzli lub elementów graficznych, które samodzielnie namalowałeś.

Skorzystaj z możliwości wstawienia tekstu, którym możesz wykończyć swój produkt i nadać mu jeszcze bardziej osobistego charakteru.